Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

130 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~psychiatra~

~psychiatra~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:26

To jest chory człowiek. Naprawdę chory zakompleksiony szukający konfliktów i robienie afer wokół siebie MAŁY CZŁOWIECZEK.

Jak w jego słowa można wierzyć jak codziennie mówi coś innego i codziennie jest innym człowiekiem.

#2 ~kot Filemon~

~kot Filemon~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:39

Oskarżenie nie wymaga śledztwa. Brawo panie Jarosławie! Witamy spowrotem w komunie!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:43

"Miałem wrażenie, że Donald Tusk zdecydował się polecieć do Smoleńska wtedy, gdy dowiedział się, że ja tam lecę. Być może się mylę, ale tak to zapamiętałem"

Szok i niedowierzanie. To jest chore... panie Jarosławie, szyyyyybko terapię proszę jakąs zastosować, może 2 lata wakacji?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:52

MAM NIEODPARTE WRAŻENIE,ŻE STALE KRYTYKUJĄ TU JAROSŁAWA LUDZIE PRAWOSŁAWNI.... DLA KTORYCH ICH CZŁOWIEK WNUK POPA OSIPA SZCZYNUKOW TO JEST PREZYDENT. STALE TE SAME OSOBY I TAK SAMO PLUWAJĄ.... sami jesteście chorzy, ale wkrótce sie przekonacie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:54

MAM NIEODPARTE WRAŻENIE,ŻE STALE KRYTYKUJĄ TU JAROSŁAWA LUDZIE PRAWOSŁAWNI.... DLA KTORYCH ICH CZŁOWIEK WNUK POPA OSIPA SZCZYNUKOW TO JEST PREZYDENT. STALE TE SAME OSOBY I TAK SAMO PLUWAJĄ.... sami jesteście chorzy, ale wkrótce sie przekonacie.

mylisz się katotalibie - kościół też zapłaci za bratanie sie z pisiackim oszołomstwem, ale to jego sprawa

#6 ~rED~

~rED~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:55

Za śmierć polaków odpowiada rząd Tuska, to on źle przygotował i zabezpieczył wizytę, to on ze swoimi politykami szkalował i oczerniał prezydenta.
Ryży ruj powinien za to stanąć przed sadem. Dość władzy Partii Opryszków.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:55

TEFAŁEN wypuściła kontrę, GNIOTA,ze pilot mówi: jak nie wyląduje to mnie zabiją. Czarnych skrzynek Polska nie ma a tu wiadomości. I co dziwniejsze, to ten co powinien wiedzieć prokurator Kwiatkowski,mówi że nic nie wie, nie słyszał tego.... picu.picu. Setki razy słyszy się: oj mnie zabija jak nie wrócę, oj ja ich zabiję jak mi nie pozwolą. Takie ogłupianie juz głupich, co widac tu na Podlasiu szczególnie....mrowie głupoty.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:56

Czyżby w Białymstoku było więcej prawosławnych? Bo z twoich wypocin mozna wysnuc taki wniosek.

#9 ~~Maria~~

~~Maria~~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:57

mylisz się katotalibie - kościół też zapłaci za bratanie sie z pisiackim oszołomstwem, ale to jego sprawa

NO WIDZISZ... MIAŁAM RACJĘ, ŻE PRAWOSŁAWNI ATAKUJA KACZYŃSKICH. NIC DODAĆ NIC UJĄC.....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:57

TEFAŁEN wypuściła kontrę, GNIOTA,ze pilot mówi: jak nie wyląduje to mnie zabiją. Czarnych skrzynek Polska nie ma a tu wiadomości. I co dziwniejsze, to ten co powinien wiedzieć prokurator Kwiatkowski,mówi że nic nie wie, nie słyszał tego.... picu.picu. Setki razy słyszy się: oj mnie zabija jak nie wrócę, oj ja ich zabiję jak mi nie pozwolą. Takie ogłupianie juz głupich, co widac tu na Podlasiu szczególnie....mrowie głupoty.

Czy już zastanowiłeś się jak z honorem wyprowadzić Lecha z Wawelu?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:58

NO WIDZISZ... MIAŁAM RACJĘ, ŻE PRAWOSŁAWNI ATAKUJA KACZYŃSKICH. NIC DODAĆ NIC UJĄC.....

Po czym wnosisz moherytko? Czyżby w Polsce było wiecej prawosławnych? Do garów, klepać pierogi

#12 ~psychiatra~

~psychiatra~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:58

Mylisz się jestem katolikiem praktykującym. I proszę nie mylić z fanatyzmem katolickim typu " moher" rodzina Radia Maryia itp.

A żeby było jeszcze jaśniej to nie jestem ani za PIS ani za PO ani za SLD po prostu jestem bezpartyjny.

Jak się nie ma argumentów to PIS zaczyna obrażać i " rzucać mięsem" zamiast merytorycznej rozmowy
Czy ja to tylko zauważyłem czy ktoś jeszcze????

#13 ~~MARIA~~

~~MARIA~~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 15:59

Czyżby w Białymstoku było więcej prawosławnych? Bo z twoich wypocin mozna wysnuc taki wniosek.

OCZYWIŚCIE, NAWET TEFAŁEN WASZE RADIO MARYJA TAK MÓWIŁO,ŻE PODLASIE TO SAMI PRAWOSŁAWNI. ONI MI NIE PRZESZKADZAJĄ, ALE TU POJAWIAJA SIE KOPNIECI, KTORZY NIE MYŚLA WŁASNYM ROZUMEM, TYLKO PLUJA JADEM PALIKOTNIKA..... Z ....

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:00

OCZYWIŚCIE, NAWET TEFAŁEN WASZE RADIO MARYJA TAK MÓWIŁO,ŻE PODLASIE TO SAMI PRAWOSŁAWNI. ONI MI NIE PRZESZKADZAJĄ, ALE TU POJAWIAJA SIE KOPNIECI, KTORZY NIE MYŚLA WŁASNYM ROZUMEM, TYLKO PLUJA JADEM PALIKOTNIKA..... Z ....

idź klepać pierogi, bo stary puka...

#15 ~anula~

~anula~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:03

Komu terapia jest potrzebna , nie trzeba pokazywać palcem. Każdy z Was tutaj na forum odgrywa bohatera. Myślicie , że można Wam zeszmacić innego człowieka , wyśmiać i zdeptać- bo jesteście anonimowi ? Widać tylko to potraficie najlepiej robić.. Ciekawi fakt, co by było , gdyby ta tragedia dotknęła bezpośrednio kogoś z Was ,,bohaterowie". Tacy mocni bylibyście w gębach? Nie sądzę , aby któryś z Was zechciał przeżyć to , co Jarosław Kaczyński ( chociażby identyfikację zwłok brata i bratowej ). Ten człowiek jest bardzo dzielny. Skoro jest wiele niejasności w okół tej tragedii, ma prawo, tak jak pozostałe rodziny ofiar dociekać prawdy i dążyć do ukarania winnych. Jest to moralny obowiązek osób żyjących względem tych , którzy zginęli. To nie Kaczyński powinien się leczyc na głowę , ale wszyscy Ci , którzy myślą tak , jak Wy. Zero szacunku tak dla żywych , jak i zmarłych . WSTYD !!!!

#16 ~psychiatra~

~psychiatra~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:09

Komu terapia jest potrzebna , nie trzeba pokazywać palcem. Każdy z Was tutaj na forum odgrywa bohatera. Myślicie , że można Wam zeszmacić innego człowieka , wyśmiać i zdeptać- bo jesteście anonimowi ? Widać tylko to potraficie najlepiej robić.. Ciekawi fakt, co by było , gdyby ta tragedia dotknęła bezpośrednio kogoś z Was ,,bohaterowie". Tacy mocni bylibyście w gębach? Nie sądzę , aby któryś z Was zechciał przeżyć to , co Jarosław Kaczyński ( chociażby identyfikację zwłok brata i bratowej ). Ten człowiek jest bardzo dzielny. Skoro jest wiele niejasności w okół tej tragedii, ma prawo, tak jak pozostałe rodziny ofiar dociekać prawdy i dążyć do ukarania winnych. Jest to moralny obowiązek osób żyjących względem tych , którzy zginęli. To nie Kaczyński powinien się leczyc na głowę , ale wszyscy Ci , którzy myślą tak , jak Wy. Zero szacunku tak dla żywych , jak i zmarłych . WSTYD !!!!

Zapraszam Ciebie również na terapię. Jest niezbędna do normalnego funkcjonowania i pobudzenia mięśnia zwiotczałego zwanego mózgiem. Nie ociągaj się czas nie działa na twoją korzyść.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:13

Gdyby Kaczyńscy nie spóźnili się na samolot te 20 minut to by wylądowali. To nie rząd Tuska winny śmierci 96 osób a Kaczyński.

#18 ~elamia~

~elamia~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:15

Za wysoko pan siebie ceni,panie Jarosławie.Próbuje pan znależć winnych katastrofy.A ludzie mówią,że to na polecenie pana brata piloci musieli lądować. Mówi pan,że zrobi wszystko,żeby winni ponieśli konsekwencje. To czy ja też powinnam oskarżyć pana brata za politykę,która zdecydowanie wpłynęła na "samobójstwo" mojego męża? Bo pracując nie mógł utrzymać na godnym poziomie rodziny? Czy ja jako wdowa z dziećmi powinnam oskarżyć pana brata za to,że z powodu ciężkich warunków życiowych,finansowych,żyjąc na granicy ubóstwa w swoim ojczystym kraju zachorowałam na raka? Kto nakarmi moje dzieci,gdy mnie zabraknie? Może pan,jako bezdzietny? Niech się pan nad sobą poważnie zastanowi....

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:18

Po co więc państwo obciążać rodzinnymi żalami?

#20 ~981EF8~

~981EF8~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 16:37

To jest karygodne ,jak tak można twierdzić ,żeby nie zaciekłość byłego prezydenta takiej tragedii by nie było.Organizatorem była kancelaria prezydenta i wszystko w temacie dla osób , które mają chociaż odrobinę rozumu w głowie.Bezczelność ludzka nie ma granic,brak pokory , pycha schyylić pokornie głowę i przeprosić wszystkich w imieniu brata,tak wymaga nie tylko kultura ale przyzwoitość.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych