Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Nie wrócą po polskie pobory :: zobacz komentowany artykuł

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 06:48

To wlanie dzieki takim ludziom PiSuary urozmaicaja i wzbogacaja swoj blok wyborczy,stekiem bzdur jak to za ich rzadow bezrobocie spadlo.....

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 20:54

Jzak bedzie rzadzil PIS, to ja nigdy do Polski nie wroce,Nie moge juz patrzec na te obludne klamstwa i szyderstwo PIS.

#3 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 08:16

obsługująca bezrobotnych uległa zmniejszeniu?Przez wiele lat w PUP topiło się wielkie pieniądze w celu aktywowania bezrobotnych.Ciekaw jestem co teraz robią?

#4 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 11:16

skonczyl studia prawnicze i w barze kanapkowym, zamiast kombinowac jako notariusz hehe. Przykre

#5 ~Munio~

~Munio~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 11:16

Ja tez wracam. Co prawda nie z Anglii tylko z Norwegii , gdzie zarobkowo i swiadczeniowo stoi zapewne lepiej niz wyspy, ale nie pieniadze w zyciu sa najwazniejsze. CO z tego ze zarbia sie kilka razy wiecej niz w Polsce, skoro brak rodziny, urywaja sie kontakty, znajomi biora sluby na ktorych nie mozesz byc, dorastaja dzieci twoich najblizyszch itp.Poza tym moim zdaniem wiekszosc z emigrujacych czuje sie obco w kraju do ktorego emigrują. Mnie wkurzaja Polacy ktorzy wyjada czy to do Anglii czy to do Norwegii , popracuja tam 2-3 miesiace i uwazaja sie juz za Anglikow i twierdza "po co wracac do Polski".Nie oszukujcie sie. Nigdy nie bedziecie prawdziwym Anglikiem, tak jak murzyn nigdy nie bedzie prawdziwym Polakiem. A w oczach rodakow takich jak ja tracicie wiele wyglaszajac takie teksty o ojczyznie z ktorej pochodzicie. Wiele osob pisze tez teksty typu "Nie wroce dopoki Giertych rzadzi w tym kraju". Hmmm... to moze ruszcie dupsko i przyjedzcie na wyboru i zrobcie cos zeby bylo lepiej....lepiej dla Waszego kraju, a nie dla kraju ktory pozwala Wam u siebie "sprzatac". Prawa jest taka ze zamiast rozwijac swoj kraj, DORABIAMY INNYCH :(W moim przypadku decyzja jesty podjeta. Po 2 latach w Norwegii , wczesniej rok w Anglii ....WRACAM.

#6 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2007 - 17:42

ja po 25 latach pracy mam 1500 zł brutto. Jak żyć za taką kwote, kupić mieszkanie, jaki samochód. No jak żyć. Do konca trzeba mieszkac na stancji bo nie stac na nic wiecej, wziąc kredyt to i tak nie dadza bo małe wynagrodzenie.Tutaj niczego sie nie dorobie.Szkoda, ze polityków nic nie obchodzi człowiek, sami to by brali jak najwiecej. Żaden nie mieszka w bloku tak jak lekarz czy inny, ale by tylko brali. Im wszystko sie należy. O zarabiajacych grosze nikt nawet nie wspomina, ani w telewizji, ani w gazecie. Bo po co. Niech żyja jak chcą, co to obchodzi polityków. NIC.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych