Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nie zapłacił? Grobu nie będzie! :: zobacz komentowany artykuł

164 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 12:47

Gościu pracuje wieczorami na stacji benzynowej. Nuda jak ....
Pewnego razu wchodzi tam klient w czarnym garniturze, czarnej koszuli, czarnych laczkach, z czarnym neseserem w ręce.
"Jak nic - James Bond" - myśli sobie pracownik.
"Bond" w tym czasie bierze jakieś drogie wino i zastanawia się nad wyborem prezerwatyw.
Wybiera w końcu Durexy Extra Safe (koneser!), podchodzi w milczeniu do kasy, wyciąga stówkę, kładzie na ladzie.
Pracownik wydaje mu resztę i w tym momencie wpada wymalowana siedemnastka i woła:
- Proszę księdza – i jeszcze chipsy! :)

Gdy to piszesz "Gosciu" - naciagnij na swoj leb prezerwatywe. Fajniejsze teksty Ci wtedy wyjda. A gdy juz skonczysz swoje basnie, pomysl, gdzie zlozysz swoja materie, gdy duch Cie opusci. A opusci napewno. Aby z takim durniem nie miec nic do czynienia. Mondag, 11 Mras 2013, Aleksander Radzaj

#162 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 18:12

Gdy to piszesz "Gosciu" - naciagnij na swoj leb prezerwatywe. Fajniejsze teksty Ci wtedy wyjda. A gdy juz skonczysz swoje basnie, pomysl, gdzie zlozysz swoja materie, gdy duch Cie opusci. A opusci napewno. Aby z takim durniem nie miec nic do czynienia. Mondag, 11 Mras 2013, Aleksander Radzaj

Aleksandrze z kraju zamorskiego! Zrobiłem tak jak zaleciłeś, czyli naciągnąłem wiesz co na co. Niestety żadne fajniejsze teksty poza "czego się boisz głupia, czemu nie chcesz iść na całość" nie przychodziły mi "do łba". Widocznie chwila była nieodpowiednia. Podobnych wrażeń i Tobie życzę. O "durnia" się nie gniewam. Ostatecznie człowiek głupi się rodzi i głupi umiera. B) Jednych z powodu "durnoty" zamykają, inni jakoś przez życie przemykają.

#163 ~Tadzio z Raczek~

~Tadzio z Raczek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 20:27

Aleksandrze zobacz co o tobie piszą ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO
http://wiadomosci.on...906,czytaj.html

#164 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 21:55

doświadczony jesteś w naciąganiu,pewnie wygladasz jak prezerwatywa

#165 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 11:33

'Tadzio z Raczek' Aleksandrze zobacz co o tobie piszą ZDRAJCA NARODU POLSKIEGO
http://wiadomosci.on...906,czytaj.html
Dziekuje Tadeuszu za wskazanie linka. Jest tam sporo tekstow. Jeszcze ich nie czytalem. Dziekuje bardzo. Temat wymaga uzupelnienia. Wraz z gen. F. Siwickim tajny rozkaz w mojej sprawie podpisal gen. Tadeusz Szacillo - wowczas szef GZP WP. Moj zaklad Prawa w ASG WP podlegal pod pion polityczny, stad glowny politruk Szacillo. Wniosek w mojej sprawie wystosowal inny general, Komendant ASG WP gen. Wladyslaw Mroz. Piszac, ze nie da sie mnie pozyskac dla PZPR. Stad wyrzucenie mnie na bruk (rok 1986). O sprawie wiedzial inny general: Jozef Kaminski - wczesniej komendant ASG WP. Kumpel Jaruzelskiego i Siwickiego. To byla swieta trojca WP z czasow z Riazania i Lenino. Szacillo chyba jeszcze zyje. Gdzies tam kolo Augustowa i Suwalk. Do dzisiaj tego i innych rozkazow tajnych bylych ministrow obrony PRL pilnuje obecny Dyrektor Departamentu Kadr MON. Do niedawna byl nim byly Szef Gabinetu MON ministra Klicha. Ten sam, za rzadow ktrego bylo to zdarzenie pod Smolenskiem. Po wywaleniu mnie z opracy w MON ja nie zlozylem wniosku o emeryture. Wiec ci sami dzialacze sami sfalszowali dokumenty w mojej sprawie (maja ja dzisiaj w reku Szwedzi i Europa). dot. emerytury. Jestem jedynym bylym zolnierzem zawodowym WP, ktory nie ma emeyrtury do dzisiaj. Stad tez uznawanie mnie za zmarlego! I to wloczenie mnie po aresztach i i specjalistach sadowych psychiatrow. Rozumiem atak na mnie. Minister Klich uciekl a jego szef gabinetu rzadzi kadrami WP. No i mamy PRL-bis. Zauwazcie Forumowicze, ze Aleksander Kwasniewski z Siwcem i Palikotem robia furrore swoja koteria Euroa plus. To tyle co bis! Zob. dzisiaj na Onet. Niegdys Lech Walesa bisowal z NATO i Polska. Ta sama idea. Platforma Obywatelska jest tego ewidentnym dowodem. zob. moj komentarz w sprawie polskiej torby www.dowspuda.org Tisdag, 12 Mars 2013, Aleksander Radzaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych