Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~KI-BUC~

~KI-BUC~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 20:02

Rutkiewiczowie- trzymajcie się dzielnie.

A co pozostałym spółdzielcom wszystko odpowiada.
Tu trzeba skończyć z takimi jak E. Zysk.
Jemu to na dobre wyszło dzięki opiece Prezydenta Truskolaskiego.
Jak długo dacie się doić komunie ???????????

#2 ~mieszkaniec MW~

~mieszkaniec MW~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 20:37

A moze wypada tez dowiedziec sie i cos z drugiej strony. Nigdy nie jest tak, ze racja jest po jednej stronie. Moze cos w tym jest. Moze trzeba troche poczytac, podaje link ponizej:

http://www.poranny.p...=73312672776370

Poza tym, ta sprawa toczy sie od roku, wiec czemu dopiero teraz o tym sie pisze. Nagle jest taka wazna, czemu Pani Redaktor nie zainteresowala sie tym wczesnej? Czemu Pani nie spyta Zofii Rutkiewicz, o 35 swiadkow, ktorych sama wezwala na ta sprawe. Spoldzielnia nie podala zadnego swiadka. Czemu Pani Redaktor, nie spytala Pani Rutkiewicz o sprawe, ktora ona sama wraz z mezem wytoczyla 11 mieszkancom tej spoldzielni, i ciagala tych ludzi dwa lata po sadach !! Pewnie dlatego ze Rutkiewicze przegrali ta sprawe w trzech instancjach lacznie z Sadem Najwyzszym. Czemu Pani Redaktor nie spyta Pani Zofii Rutkiewicz o 60 spraw przeciwko spoldzielni, ktore skierowala ta Pani do Prokuratury na przestrzeni 2004 - 2006 roku??? W zadnej z tych spraw Prokuratura nie doszukala sie naruszenia prawa.
Dlaczego Pani Redaktor nie zajela sie dzialalnoscia tego stowarzyszenia zalozonego przez Rutkiewiczow, gdy przed ponad rokiem mieszkancy osiedla Nowe Miasto pisali o pomoc do Prezydenta M. Bialegostoku, blagajac go o rozwiazanie tego Stowarzyszenia (patrz link wyzej)...... Ponadto Pani Redaktor wie, czym to stowarzyszenie sie zajmuje, pisala juz Pani o tym na lamach wspolczesnej.
Pisze to, gdyz wiem z doswiadczenia, jak latwo jest kogos opluc, wiec prosze redaktorow o rzetelne informowanie czytelnikow, przedstawiajac dwie strony konfliktu a nie artykuly w stylu "najwiekszego milosnika demokracji" towarzysza Ilicza Lenina......

#3 ~M.W.~

~M.W.~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 14:21

Prawomocny wyrok skazujący Zdzisława Rutkiewicza v-ce Prezesa Podlaskiego Stowarzyszenia Obrony Praw Członków Spółdzielni Mieszkaniowych za działanie na szkodę Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej WIELKOBLOKOWA w Białymstoku:
Sygn. akt l A Ca 408/08 WYROK W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ (wyciąg) Dnia 10 października 2008 r. Sąd Apelacyjny w Białymstoku l Wydział Cywilny w składzie: Przewodniczący Sędziowie Protokolant SSĄ Elżbieta Borowska (spr.) : SSĄ Hanna Rosiak - Dąbrowska SSĄ Iwona Łapińska Sylwia Radek - Łuksza po rozpoznaniu w dniu 23 września 2008 r. w Białymstoku na rozprawie sprawy z powództwa Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej \"Wielkoblokowa\" w Białymstoku przeciwko Zofii Rutkiewicz i Zdzisławowi Rutkiewicz o ochroną dóbr osobistych i zapłatą na skutek apelacji powódki od wyroku Sądu Okręgowego w Białymstoku z dnia 7 maja 2008 r. sygn. akt l C 1824/06 l. zmienia zaskarżony wyrok w ten sposób, że: a) zobowiązuje pozwanego Zdzisława Rutkiewicza. do przeproszenia powódki Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej \"Wielkoblokowa\" w Białymstoku przez złożenie oświadczenia następującej treści: „Zdzisław Rutkiewicz przeprasza Spółdzielnię Budowlano - Mieszkaniową \"Wielkoblokowa\" w Białymstoku za naruszenie jej dobrego imienia w pismach z dnia: 12 lipca 2006 r. skierowanego do Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, 12 lipca 2006 r. skierowanego do Prawa i Sprawiedliwości, 9 i 10 lipca 2006 r. - skierowanych do Stanisława Sawickiego. i z dnia 4 lipca 2006 r. skierowanego - do Wojciecha Gorzelskiego\"; B) nakazuje pozwanemu Zdzisławowi Rutkiewiczowi zamieszczenie tekstu przeprosin na tablicy ogłoszeń w siedzibie Spółdzielni Budowlano - Mieszkaniowej \"Wielkoblokowa\" w Białymstoku w terminie 2 tygodni od uprawomocnienie się wyroku; c) zasądza od pozwanego Zdzisława Rutkiewicza. na rzecz Domu Dziecka Nr 1 w Białymstoku kwotę 500 (pięćset) zł; d) zasądza od pozwanego Zdzisława Rutkiewicza. na rzecz powódki kwotę 700 zł tytułem zwrotu części kosztów procesu; II. oddala powództwo i apelację w pozostałym zakresie; III. zasądza od pozwanego Zdzisława Rutkiewicza. na rzecz powódki kwotę 500 zł tytułem zwrotu części kosztów procesu za drugą instancję.

#4 ~aśka~

~aśka~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2014 - 08:35

To spółdzielnia psuje wizerunek mieszkańców! Mieszkam na Bojarach zaledwie 3 lata, a już mam dość naszego zarządcy Wielkoblokowa - Kraszewskiego. Pseudo hydraulicy po sześćdziesiątce odstawiają prowizorkę, bo co pół roku (na każde święta) zalewa mi kuchnie. Pisma są pisane, pogotowie hydrauliczne w weekendy jest wzywane, a nasi szanowni "fachowcy" burzą się, bo trzeba do roboty się wziąć! Partacze, czepiają się uczciwych ludzi. Sama zostałam nie raz zmieszana z błotem, bo śmiałam wezwać szanownych pracowników spółdzielni.

#5 ~stary~

~stary~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 08:48

My starzy mieszkańcy nie mamy  problemu z zatykaniem kuchni bo potrafimy  użytkować kanalizację. Nie wlewamy tłuszczu do zlewozmywaka .

#6 ~Jonasz~

~Jonasz~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 05:27

Kraszewskiego to najładniejsze osiedle. mieszkamy od dwóch lat i żadnych problemów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych