Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

113 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kanciastyłeb~

~kanciastyłeb~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 21:27

no to kurne na co czekasz? rzuć te pisanie i bierz się do roboty.
ja wolę onanizm wzmacnia organizm
dawno wiadomo że studia to tylko strata czasu
to nie studentki, studentki tylko z nazwy, to chwyt marketingowy żeby złapać klienta po zawodówce

#2 ~białostoczanin<~

~białostoczanin<~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 23:40

dlaczego nikt się nie podpisał pod tym artykułem?

#3 ~kenas~

~kenas~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 23:55

takich żon "studentek"nikomu nie życzę taka kobieta co z tego że inteligentna jak ma wypaczony umysł robi to z każdym za pieniądze,żadna satysfakcja mieć taką kobietę,choćby nie wiem jak mądra była i ładna,napewno po czymś takim nie da prawdziwości uczuć w rodzinie taka kobieta to pustka i fałsz w którym żyje

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 05:29

teraz studentki tak sie puszczają ze głowa mała i jak tu poznac jakaś normalną studentke w sumie to nie tylko ...

#5 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 06:07

Elektorat Partii Obłudy-nie ważne elementarne zasady w życiu,wszystko jest na sprzedaż oto obraz przyszłych "elyt".Oczywiście nie mierze jedną miarą wszystkich studentów ale w tym przypadku nie mówimy o czarnych owcach tylko stadach!!!

#6 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 06:47

Zamiast autorki (autora) skrót KW; zamiast Majki -cichodajki koścista d..a i chude nogi; zamiast "Gazety współczesnej" szmata reklamująca - bo ten tekst to jest reklama - kur.....o. Bo to co te "studentki" wykonują to czyste kur.....o, nie mylić z prostytucją, która jest paranomalnym zawodem.

#7 ~stan~

~stan~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 06:49

i to jest właśnie ta przyszłościowa inteligencja polska ( brud, smród ,syf i nieróbstwo ) , bułkę przez bibułkę. Szkoda nawet więcej pisac dla takich śmieci

#8 ~igor~

~igor~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 06:53

Normalne ku***szony i nic więcej. Nie studentki a szmaty ...

#9 ~FIN~

~FIN~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 07:06

REKLAMA KURE....

#10 ~koko~

~koko~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 07:20

życzę hiva przed obroną :*

#11 ~księgowa~

~księgowa~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 07:32

Autora artykułu warto wysłac do szkoły,bo 2 spotkania tygodniowo to nie jest 2800.

#12 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 07:58

Zastanawiam się, dlaczego wpisujący się są oburzeni tylko na studentki. A co z Panami korzystającymi z tych usług?

#13 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 09:15

Zastanawiam się, dlaczego wpisujący się są oburzeni tylko na studentki. A co z Panami korzystającymi z tych usług?

W czechach to jest normalny zawód. Dziewczyny są ubezpieczone, mają socjalne i prawne zabezpieczenie. Są kursy doskonalące.
A ich Urzędy Pracy proponują tą pracę co ładniejszym kobietom i nikt się temu nie dziwi. A ludność korzysta bo tak było zawsze.
No bo w końcu czy trzeba kupowac krowę by napić się mleka.

#14 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 09:29

ja wolałabym pracować już w KFC za 500 zł niż tak się poniżać!!!! fuuuu...

#15 ~Piłkarzyk~

~Piłkarzyk~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 09:49

Zamiast autorki (autora) skrót KW; zamiast Majki -cichodajki koścista d..a i chude nogi; zamiast "Gazety współczesnej" szmata reklamująca - bo ten tekst to jest reklama - kur.....o. Bo to co te "studentki" wykonują to czyste kur.....o, nie mylić z prostytucją, która jest paranomalnym zawodem.

Zamiast imienia i nazwiska jest jorg, zamiast polszczyzny łacina, zamiast mózgu galareta

#16 ~personalny~

~personalny~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 09:59

Autora artykułu warto wysłac do szkoły,bo 2 spotkania tygodniowo to nie jest 2800.

księgowa ty to chyba masz z matematyka na bakier w miesiącu są 4 tygodnie wychodzi okrągła sumka :)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 10:30

Mam 58lat, raczej skromnej urody, jakbym miał płacić za sex i to po 600zeta tobym sobie ku***a uciął. Kobietom się nie dziwię nawet je szanuję, ale mężczyznom o ile można ich tak nazwać, bardzo. Nie podnieca was namawianie, gonienie króliczka? A fe!

#18 ~P21~

~P21~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 10:36

Mam 58lat, raczej skromnej urody, jakbym miał płacić za sex i to po 600zeta tobym sobie ku***a uciął. Kobietom się nie dziwię nawet je szanuję, ale mężczyznom o ile można ich tak nazwać, bardzo. Nie podnieca was namawianie, gonienie króliczka? A fe!

Tera jest konkurencja. Ja tam wolę gimnazjalistki po 30 zeta niż studentki po 600. A cena powinna być odwrotna chyba nie?

#19 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 10:40

Bylem za granica pare lat i juz sie napatrzylem na te nasze Polki jak maz z dziecmi zostawal w Polsce a te pipy z czarnuchami sie puszczaly. Po jakims czasie olewaly rodzine na maxa. Uwiezcie mi, ze to nie byl jeden czy dwa przypadki a znacznie wiecej. Jeszcze zrozumiem, ze kobieta moze olac meza (wiadomo po roku czy dwuch swedzi ja) ale dzieci??? To niewybaczalne!!!!
Przyklad kobiety mieszkajacej w Anglii z cala rodzina:
Kiedy nakrylem w pracy ja jak sie puszczala z czarnuchem, zaoferowala mi sex w zamian za moje milczenie - glupia pi*da

#20 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 11:32

Bylem za granica pare lat i juz sie napatrzylem na te nasze Polki jak maz z dziecmi zostawal w Polsce a te pipy z czarnuchami sie puszczaly...

A nie widział Pan "naszych Polaków", którzy zostawili żony i dzieci w Polsce i "się puszczali"?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych