Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

114 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~komentator~

~komentator~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 11:44

śmiech na sali??sponsoring?? to dopiero śmiechu warte-to jest czysta kwintesencja prostytucji,szybka łatwa kasa...
szkoda tylko bliskich tych "dziewcząt".

#22 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 12:22

A nie widział Pan "naszych Polaków", którzy zostawili żony i dzieci w Polsce i "się puszczali"?

Oczywiscie, ze widzialem jak faceci tez zdradzali lub nawet zostawiali zony (dobry przyklad znanego polityka, Marcinkiewicz)
ALE NIGDY nie widzialem aby ojciec zostawil wlasne dzieci na pastwe losu.
To byly moje obserwacje, nie sa to zadne statystyki.

#23 ~seli~

~seli~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 13:40

W czechach to jest normalny zawód. Dziewczyny są ubezpieczone, mają socjalne i prawne zabezpieczenie. Są kursy doskonalące.
A ich Urzędy Pracy proponują tą pracę co ładniejszym kobietom i nikt się temu nie dziwi. A ludność korzysta bo tak było zawsze.
No bo w końcu czy trzeba kupowac krowę by napić się mleka.

U nas też to normelne, że prostytutki są i będą. Te młode panie jednak nie uważają się za prostytutki one są "godnymi szacunku studentkami" zarabiajacymi na życieb" ciężką pracą". Wyjechały by zdobyć wiedzę. No i zdobywają. Przyszli mężowie będą dumni ze swych zaradnych żon. Kiedyś prawda i tak zostanie ujawniona. Wszystko to kwestia czasu.

#24 ~Kategor~

~Kategor~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 13:42

To ciekawe, że wciąż powracający, powtarzany, prawie odgrzewany temat wciąż budzi tyle kontrowersji...

#25 ~223777~

~223777~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 14:16

Bylem za granica pare lat i juz sie napatrzylem na te nasze Polki jak maz z dziecmi zostawal w Polsce a te pipy z czarnuchami sie puszczaly. Po jakims czasie olewaly rodzine na maxa. Uwiezcie mi, ze to nie byl jeden czy dwa przypadki a znacznie wiecej. Jeszcze zrozumiem, ze kobieta moze olac meza (wiadomo po roku czy dwuch swedzi ja) ale dzieci??? To niewybaczalne!!!!
Przyklad kobiety mieszkajacej w Anglii z cala rodzina:
Kiedy nakrylem w pracy ja jak sie puszczala z czarnuchem, zaoferowala mi sex w zamian za moje milczenie - glupia pi*da

Dziwne te Polki, nie Kris? Polscy faceci tacy zadbani, inteligentni, nie udają gry wstepnej ani orgazmu, jak to jest w znanym kawale. To czemu te Polki was nie doceniają i na Murzynów lazą? No czemu?
A nie przyszło ci do glowy, że może polscy cud-faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii? Wychowani w etosie rodem z lat 50. "ona siedzi przy garach, jak się baby nie bije, to jej wątroba itd." "on - hipermacho z bałchem od piwa, nieumyty, dezodorantu nie używa, ale pięścią macha, a co? chłop to chłop! mamusia mu pierwszą i najważniejszą instancją, co mamusia mówi, to święte jest i już.
No i czemu te Polki wolą Murzynów? Odurniały czy co?

#26 ~białas~

~białas~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 14:24

Dziwne te Polki, nie Kris? Polscy faceci tacy zadbani, inteligentni, nie udają gry wstepnej ani orgazmu, jak to jest w znanym kawale. To czemu te Polki was nie doceniają i na Murzynów lazą? No czemu?
A nie przyszło ci do glowy, że może polscy cud-faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii? Wychowani w etosie rodem z lat 50. "ona siedzi przy garach, jak się baby nie bije, to jej wątroba itd." "on - hipermacho z bałchem od piwa, nieumyty, dezodorantu nie używa, ale pięścią macha, a co? chłop to chłop! mamusia mu pierwszą i najważniejszą instancją, co mamusia mówi, to święte jest i już.

OK idź dziewcze do murzyna jeśli jak piszesz polscy faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii. Swoją drogą skąd to wiesz. A jeśli wiesz to podziel się wrażeniami z innymi dziewczętami. Tu biedne męczą się za 700 za numerek a tam za darmo dla przyjemności. I tu jest niezły obraz polskiej "cnotliwej" panny. Tfu

#27 ~223777~

~223777~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 14:55

OK idź dziewcze do murzyna jeśli jak piszesz polscy faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii. Swoją drogą skąd to wiesz. A jeśli wiesz to podziel się wrażeniami z innymi dziewczętami. Tu biedne męczą się za 700 za numerek a tam za darmo dla przyjemności. I tu jest niezły obraz polskiej "cnotliwej" panny. Tfu

Skąd wiem? Nie byłam z Murzynem i pewnie już w tym życiu nie będę. Wiem natomiast dobrze, jak to jest z Polakiem, "białasem", jak się określasz. Żyję dłużej niż trzeci dziesiątek lat i wiem, co mówię. Polacy to namiastka mężczyzn, tak w łóżku, jak i w życiu. Ciebie widzę w stroju z Rejmontowskich "chłopów" jak rzucasz końskimi bobkami w upatrzoną Jagnę, bo jest "niecnotliwa" panna, w myśl tezy "nie mogę jej mieć, do pięt jej nie dorastam, a więc ulżę sobie wywożąc ją na gnoju".
Informuję, że nie jestem ani panną, ani cnotliwą i potrafię docenić doświadczenie i kulturę osobistą faceta w łóżku. Zagadnień z tej dziedziny nie rozpatruję w kategoriach "za darmo", za "700 zł". Tylko prymitywny osobnik myśli, że kobieta albo "daje" za pieniądze, albo "za darmo", bo każdy inny jest świadomy, że erotyczny związek między kobietą a mężczyzną polega na wymianie innej, niż towarowa lub pieniężna.
No, ale co tu się produkowac przed Podlasiakiem, Antkiem oderwanym od pługa.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:20

Fajny komentarz :)

#29 ~Ptaszek~

~Ptaszek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:24

,,Jestem 21 letnią studentką, nie tylko ładna,szczupła ale także inteligentna? Byłem na takim seksie ze studentkami. Myślała krowa że uwali się na plecy i kasa leci. Nie wystarczy mieć otwory, ale trzeba umieć się nimi posługiwać! Na razie jesteś młoda, za kilka lat będą ciebie grzmocili goście na rynku za pojarkę. Do Łatwego życia człowiek łatwo się przyzwyczaja. Nie pomyślałaś że możesz trafić na gościa, co za złą robotę jeszcze ci mordę obije?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:27

A nie widział Pan "naszych Polaków", którzy zostawili żony i dzieci w Polsce i "się puszczali"?

~Kosmitka~ facet się puszcza? Pomyliłaś coś z częścią od roweru!

#31 ~była studentka~

~była studentka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:40

A RODZICE TYCH DUPODAJEK ZYJA W NIESWIADOMOSCI...A NAWET JAK COS IM KTOS NAPOMKNIE-SKAD CORECZKA MA OKULARY ZA 500 ZL, SUKIENKI PO 300, ITD, TO NAWET SIE NIE ZASTANAWIAJA-W JAKIM WZGLEDZIE JEST TAKA ZARADNA...WIERZA W TLUMACZENIA, ZE DORABIA JAKO HOSTESSA SOCZKOW I JOGUTROW..Z PEWNOSCIA-INNE STUDENTKI MOZE DAJA I TAK d*** ZARABIAJA=ALE NIE ICH CORECZKA PRZECIEZ=ONI JEJ TAK NIE WYCHOWALI=DURNI RODZICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#32 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:42

Ta sprawa dobitnie pokazuje, jak coraz głupsze i prymitywne są dziewczyny w Polsce! A myślicie przez to? To oczywiste zakłamane, prostackie mass media najczęściej wstawiają takim młodym, niemyślącym dziewczynom takie pomysły. Trzeba temu zapobiegać, bo to pierwszy krok do o wiele gorszych głupstw w życiu, o ile mogą być gorsze rzeczy w życiu! Te dziewczyny są kompletnie bezwartościowe, bezmyślne. Niestety taka jest smutna prawda:( Ale pocieszające jest to, że porządna dziewczyna, z zasadami, wartościami nigdy czegoś takiego nie zrobi!

#33 ~~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~~

~~WWW.ZIELONI.REPUBLIKA.PL~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:45

WOLĘ WEGETARIANIZM =WZMACNIA ORGA(NI)ZM Jak skutecznie walczyć z prostytucją? Edukacja seksualna i dostęp do normalnego seksu spowoduje że nikt nie będzie zainteresowany kiepskim drogim udawaniem seksu z prostytutkami zagrożonym chorobami wenerycznymi itp. w 1990 roku w Tajlandii 57% 21-letnich mężczyzn korzystało z usług prostytutek. Jednak 10 lat później już tylko 7%. Dlaczego? 1990 roku tylko 10% kobiet w wieku 15-21 lat uprawiało seks ze swoim chłopakiem przed ślubem, na skutek wzrostu gospodarczego i lepszego wykształcenia w 10 lat później już ponad 50%. Faceci przestali płacić prostytutkom za seks który otrzymywali od swoich dziewczyn Drastycznie spadła też ilość chorób wenerycznych w tym AIDS i przestępczość i ilość gwałtów (szczególnie tych wśród młodocianych "z ciekawości")

#34 ~~ALEK~~

~~ALEK~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:46

Nie jesteś żadną prostytutką, tylko zwykłą cichodajką. Po hotelu zostaje ci tylko droga i zostanie tirówką. 6000 zeta to ty chyba w Laskach zarabiasz. Robisz loda za doładowanie telefonu za 10 złotych. 600 zł. to ci ta koleżanka może obiecała. Nie wiesz nawet co to jest sponsor. Własne M ciuchy, kasa i nie 600zeta. Ty po prostu tłuczesz się po hotelach. Jesteś zwykłą dziwką hotelową. Kidy alfonsi wezmą ciebie na rozmowę i będziesz na nich robiła, albo dołek w lesie sama sobie wykopiesz. Przy okazji oberwie się twojemu klientowi.

#35 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:46

Z jednej strony szkoda takich dziewczyn, które robią z siebie materace dla byle kogo, ale z drugiej strony to same są sobie winne, po prostu nie myślą, nie mają zahamowań:( Dziewczyny nie róbcie tego, bo nikt was nie będzie szanował!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:50

Spotykam się wyłącznie w HOTELU (przynajmniej na początku). Koleżanka twoja miała rację, NIE JESTEŚ PROSTYTUTKĄ, TYLKO DZIWKĄ HOTELOWĄ.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 15:57

Z jednej strony szkoda takich dziewczyn, które robią z siebie materace dla byle kogo, ale z drugiej strony to same są sobie winne, po prostu nie myślą, nie mają zahamowań:( Dziewczyny nie róbcie tego, bo nikt was nie będzie szanował!

MI TO SZKODA TYCH FACETÓW Z ZAHAMOWANIAMI SEX.

#38 ~~ADA~~

~~ADA~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 16:12

ale ja mam jeden plusik przeleciało sie profesorka został tatusiem i duli alimenciki no i obrona w kieszeni BUZKA ROBACZKI

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 16:39

STUDENTKI! POWIEM WAM JAK WYGLĄDA SPONSORING. Wynajęte M, auto, drogie ubrania i kosmetyki, ale dziewczyna 2 języki obce nie liczę francuskiego, wysoka 175 minimum, inteligentna. Dziewczyna taka to 600 zł. dwa razy w tygodniu zostawia u fryzjera, kosmetyczki.Taki sponsor sam wybiera dziewczynę. Wydanie miesięcznie 100tysiaków dla niego jest jak splunąć. Jak już było napisane wy jesteście tłukami hotelowymi.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 16:43

ADA! Mogłaś ,,przelecieć" jak to mówisz słonia, miałabyś słoninie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych