Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

114 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 16:46

Nie jesteś żadną prostytutką, tylko zwykłą cichodajką. Po hotelu zostaje ci tylko droga i zostanie tirówką. 6000 zeta to ty chyba w Laskach zarabiasz. Robisz loda za doładowanie telefonu za 10 złotych. 600 zł. to ci ta koleżanka może obiecała. Nie wiesz nawet co to jest sponsor. Własne M ciuchy, kasa i nie 600zeta. Ty po prostu tłuczesz się po hotelach. Jesteś zwykłą dziwką hotelową. Kidy alfonsi wezmą ciebie na rozmowę i będziesz na nich robiła, albo dołek w lesie sama sobie wykopiesz. Przy okazji oberwie się twojemu klientowi.

#42 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 16:51

PANOWIE PRZECZYTAJCIE JESZCZE RAZ KOMENTARZE PROSTACZKI O NICKU "223777", MAMY WIELKI PROBLEM PANOWIE SKORO TAKA ZAWSZONA GNIDA PISZE O SWOIM NARODZIE TAKIE ZMYŚLONE, OBRAŹLIWE RZECZY! ANI JEDNO ZDANIE Z WYPOWIEDZI TEJ "POLKI" NIE ODZWIERCIEDLA RZECZYWISTOŚĆI. CHŁOPAKI TRZEBA W KOŃCU COŚ Z TYM ZROBIĆ, BO TAKIE DEGENERATKI WEJDĄ NAM NA GŁOWĘ ZDGENERUJĄ TEN KRAJ I NARÓD! TO JEST WŁAŚNIE UMYSŁ WSPÓŁCZESNEJ "MATKI PROSTYTUTKI POLKI". KOCHANI TAKICH DZIEWCZYN NIE MOŻNA NAZYWAĆ POLKAMI, GDYBY MOGŁY UTOPIŁYBY NAS W ŁYŻCE WODY! POMYŚLCIE LOGICZNIE TAKA "POLKA" PISZE, ŻE MURZYNI SĄ ZAWSZE WYMYCI, A W ŁÓŻKU W PORÓWNANIU Z CHŁOPAKAMI Z POLSKI TO ROBIĄ TAM NIE WIADOMO CO! I TERAZ ZOBACZCIE, CZY NIE BYŁA TO ZE STRONY TAKIEJ "POLKI" RASISTOWSKA WYPOWIEDŹ??? NATURALNIE, ŻE BYŁĄ I TO JEST WŁAŚNIE GŁUPOTA WSPÓŁCZESNYCH CZASÓW, NIE MOŻNA POZOSTAWAĆ OBOJĘTNYM NA TA OBŁUDĘ I NA KŁAMLIWE NAS OBRAŻANIE! W POLSCE KTOŚ BIJE KOBIETY???TAK NAPRAWDĘ KOBIETY W POLSCE TO JEDNE Z NAJBARDZIEJ WYZWOLONYCH, ZRÓWNANYCH W PRAWACH Z MĘŻCZYZNAMI KOBIETY ŚWIATA! ALE NIEKAŻDY UMYSŁ KOBIECY JEST W STANIE TO ZROZUMIEĆ. 223777 CHYBA SIĘ Z CHOINKI URWAŁA!!! PROPONUJE TEJ NASZEJ "POLCE" WYJAZD DO BYLE JAKIEGO KRAJU W AFRYCE! BYLE JAKIEGO! WSZYSTKIE STOJĄ NA PODOBNYM POZIOMIE, POD WZGLĘDEM PRAW CZŁOWIEKA, USTROJU I POSZANOWANIA KOBIET! ALE OD NAS POLAKÓW I OD POLSKI SIĘ ODP******.

#43 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 17:10

Dziwne te Polki, nie Kris? Polscy faceci tacy zadbani, inteligentni, nie udają gry wstepnej ani orgazmu, jak to jest w znanym kawale. To czemu te Polki was nie doceniają i na Murzynów lazą? No czemu?
A nie przyszło ci do glowy, że może polscy cud-faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii? Wychowani w etosie rodem z lat 50. "ona siedzi przy garach, jak się baby nie bije, to jej wątroba itd." "on - hipermacho z bałchem od piwa, nieumyty, dezodorantu nie używa, ale pięścią macha, a co? chłop to chłop! mamusia mu pierwszą i najważniejszą instancją, co mamusia mówi, to święte jest i już.
No i czemu te Polki wolą Murzynów? Odurniały czy co?

ASz ty zakompleksiona dziwko...Nie skończyło się szkoły, niema się przyjaciół to trzeba jechac do Afryki i ku***c sie??? Mam tylko takie pytanie jeżeli tam tak super bło jak w niebie to dlaczego tam niezostałas suko co?? no powiedz czemu tam niezostalas?? PRzeciesz oni sa wymyci maja wszystko wiec czemu siedzisz w tym Kraju??? NO ODEZWIJ SIE IDIOTKO

#44 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 17:16

KOCHANI PROBLEM PRZEDSTAWIONY W TYM ARTYKULE I WYPOWIEDZI "POLKI" 223777 TO WIELKA TRAGEDIA CAŁEGO NASZEGO NARODU POLSKIEGO I POLSKI! CO NAJGORSZE TAKIE ZACHOWANIA, BRAK ZASAD, OPLUWANIE POLSKICH, WŁASNYCH MĘŻCZYZN JEST PROPAGOWANE NIEMAL W KAŻDEJ TELEWIZJI, A O PORTALACH INTERNETOWYCH JUŻ NIE WSPOMNĘ! TO JEST WIELKA NAGONKA, MAJĄCA NA CELU DEPOLONIZACJE I ZATRATĘ PODSTAWOWYCH WARTOŚCI, ZASAD MORALNYCH! BĄDŹMY MĄDRZEJSI OD TYCH PROSTACKICH WYWŁOK I OD ANTYPOLSKICH MASS MEDIÓW W POLSCE! W PRZECIWNYM WYPADKU, NAS PO PROSTU NIE BĘDZIE, ALBO ZDEGENERUJEMY SIĘ DO TEGO STOPNIA, ŻE NIE BĘDZIE MOŻNA MÓWIĆ O NARODZIE POLSKIM I O POLSCE! ZACHOWANIA TAKICH KOBIET MUSZĄ BYĆ PO PROSTU MOCNO POTĘPIANE, NIE MOŻNA SIĘ BAWIĆ W PODCHODY, ŻE MOŻE ROBIĄ DOBRZE, ŻE TO JEDYNE ŹRÓDŁO ZAROBKU, CZY JESZCZE JAKAŚ INNA BZDETA! TO PO PROSTU ZACHOWANIE NIEGODNE KOBIETY, ŻADNEGO CZŁOWIEKA, CZŁOWIEK TO NIE RZECZ! CHCECIE ŻEBY CAŁY NARÓD NAZYWANO ZA GRANICĄ KUREWSKIM??? CZY TEGO WŁAŚNIE OCZEKUJECIE, ZRESZTĄ JUŻ SIĘ TAK MÓWI, ALE JESZCZE NIE JEST TO TAK ROZPROPAGOWANE. WSZYSCY JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA WIZERUNEK NASZEGO PAŃSTWA ZA GRANICĄ I ZA NIE ODPOWIADAMY, DOPÓKI MAMY POLSKIE OBYWATELSTWO! JESZCZE RAZ GORĄCY APEL DO WAS CHŁOPCY NIE DAJMY SOBĄ POMIATAĆ, OCZERNIAĆ. DZISIAJ TYLKO JAKAŚ SIKSA GŁUPIA PISZE TO PRZED KOMPEM, A JUTRO BĘDZIE TO ROBIĆ ALBO W POLSCE, ALBO ZA GRANICĄ! NIE DAJMY SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ!

#45 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 17:41

Zastanawiam się, dlaczego wpisujący się są oburzeni tylko na studentki. A co z Panami korzystającymi z tych usług?

Widzisz, pies nie wezmie, gdy suka nie da...

Dziwne te Polki, nie Kris? Polscy faceci tacy zadbani, inteligentni, nie udają gry wstepnej ani orgazmu, jak to jest w znanym kawale. To czemu te Polki was nie doceniają i na Murzynów lazą? No czemu?
A nie przyszło ci do glowy, że może polscy cud-faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii? Wychowani w etosie rodem z lat 50. "ona siedzi przy garach, jak się baby nie bije, to jej wątroba itd." "on - hipermacho z bałchem od piwa, nieumyty, dezodorantu nie używa, ale pięścią macha, a co? chłop to chłop! mamusia mu pierwszą i najważniejszą instancją, co mamusia mówi, to święte jest i już.
No i czemu te Polki wolą Murzynów? Odurniały czy co?

Tak sie zlozylo, ze mieszkam na zachodzie i moge duzo na temat murzynów napisac. Znam osobiscie kobiete, która miala chlopaka murzyna. Na poczatku wszystko bylo super, a potem chodzila z podbitymi oczami, " bo zupa byla za slona". Ale ona mu wszystko wybaczala, bo za kazdym razem ja bardzo przepraszal i chyba w ramach zadoscuczynienia kupowal jej drogie prezenty.
Druga sprawa to ponad 50% dzieci z rodzin afrykanskich w Wielkiej Brytanii sa wychowywane przez samotne matki(Berthoud et al.,1999).
Fajni ci murzyni nie?

#46 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 17:59

SŁUSZNA UWAGA! ALE TO JEST ZATRWAŻAJĄCE. W WYPOWIEDZI TAKIEJ "POLKI", JAK 223777 PRZECZYTAŁEM TYLE OBRAŹLIWYCH SŁÓW, TYLE KŁAMSTW, OSZCZERSTW, RASISTOWSKICH TEZ SKIEROWANYCH I TO JEST TUTAJ NAJŚMIEZNIEJSZE, A ZARAZEM ZATRWAŻAJĄCE SKIEROWANYCH W STRONĘ WSZYSTKICH POLAKÓW I SZERZEJ W STRONĘ BIAŁYCH MĘŻCZYZN:) NAWET NAJGORSZEJ ŚWINI TAKIE SŁOWA NIE PRZESZŁYBY PRZEZ GARDŁO! TO CZĘŚĆIOWO KWALIFIKUJE SIĘ DO ZDRADY NARODOWEJ, WYSTAWIANIA FAŁSZYWEGO, ABSURDALNIE OBRAŹLIWEGO KOMENTARZA. CZY SŁYSZELIŚCIE CHŁOPAKI, TAKIE OBRAŹLIWE, PROSTACKIE SŁOWA OBRAŻAJĄCE NAS OD JAKIEJŚ DZIEWCZYNY Z ZA GRANICY??? JA SIĘ Z TYM NIGDY NIE SPOTKAŁEM! ALE WIECIE, CO JEST W TYM NAJGORSZE? ŻE TO PO PROSTU PRYMITYWNA, NAIWNA DZIEWCZYNA, ŻYJĄCA WE WŁASNYM ŚWIECIE, ALBO ŚWIECIE SZTUCZNIE WYKREOWANYM PRZEZ PORTALE INTERNETOWE W POLSCE:( tO JEST NASZ PROBLEM NARODOWY, Z KTÓRYM NALEŻY WALCZYĆ I STAWIĆ MU OPÓR! INACZEJ KRAJ NASZYCH PRZODKÓW ZAMIENI SIĘ W RUINĘ! JESZCZE RAZ CHŁOPAKI ZAPAMIĘTAJCIE MOJE SŁOWA I MIEJCIE ODPOWIEDNIE STANOWISKO DO TAKICH ZACHOWAŃ! NIKT POZA NAMI SAMYMI NIE STANIE W NASZEJ OBRONIE!

#47 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 18:09

Widzisz, pies nie wezmie, gdy suka nie da...

Używając Pana terminologii - suka nie da, jak nie będzie psa chętnego do wzięcia.

Używajac zaś moich porównań to - do tanga trzeba dwojga.

#48 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 18:16

KOCHANI PROBLEM PRZEDSTAWIONY W TYM ARTYKULE I WYPOWIEDZI "POLKI" 223777 TO WIELKA TRAGEDIA CAŁEGO NASZEGO NARODU POLSKIEGO I POLSKI! CO NAJGORSZE TAKIE ZACHOWANIA, BRAK ZASAD, OPLUWANIE POLSKICH, WŁASNYCH MĘŻCZYZN JEST PROPAGOWANE NIEMAL W KAŻDEJ TELEWIZJI, A O PORTALACH INTERNETOWYCH JUŻ NIE WSPOMNĘ! TO JEST WIELKA NAGONKA, MAJĄCA NA CELU DEPOLONIZACJE I ZATRATĘ PODSTAWOWYCH WARTOŚCI, ZASAD MORALNYCH! BĄDŹMY MĄDRZEJSI OD TYCH PROSTACKICH WYWŁOK I OD ANTYPOLSKICH MASS MEDIÓW W POLSCE! W PRZECIWNYM WYPADKU, NAS PO PROSTU NIE BĘDZIE, ALBO ZDEGENERUJEMY SIĘ DO TEGO STOPNIA, ŻE NIE BĘDZIE MOŻNA MÓWIĆ O NARODZIE POLSKIM I O POLSCE! ZACHOWANIA TAKICH KOBIET MUSZĄ BYĆ PO PROSTU MOCNO POTĘPIANE, NIE MOŻNA SIĘ BAWIĆ W PODCHODY, ŻE MOŻE ROBIĄ DOBRZE, ŻE TO JEDYNE ŹRÓDŁO ZAROBKU, CZY JESZCZE JAKAŚ INNA BZDETA! TO PO PROSTU ZACHOWANIE NIEGODNE KOBIETY, ŻADNEGO CZŁOWIEKA, CZŁOWIEK TO NIE RZECZ! CHCECIE ŻEBY CAŁY NARÓD NAZYWANO ZA GRANICĄ KUREWSKIM??? CZY TEGO WŁAŚNIE OCZEKUJECIE, ZRESZTĄ JUŻ SIĘ TAK MÓWI, ALE JESZCZE NIE JEST TO TAK ROZPROPAGOWANE. WSZYSCY JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA WIZERUNEK NASZEGO PAŃSTWA ZA GRANICĄ I ZA NIE ODPOWIADAMY, DOPÓKI MAMY POLSKIE OBYWATELSTWO! JESZCZE RAZ GORĄCY APEL DO WAS CHŁOPCY NIE DAJMY SOBĄ POMIATAĆ, OCZERNIAĆ. DZISIAJ TYLKO JAKAŚ SIKSA GŁUPIA PISZE TO PRZED KOMPEM, A JUTRO BĘDZIE TO ROBIĆ ALBO W POLSCE, ALBO ZA GRANICĄ! NIE DAJMY SOBIE WEJŚĆ NA GŁOWĘ!
Go to the top of the pageraport

+

#49 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 18:31

W WYPOWIEDZI TAKIEJ "POLKI", JAK 223777 PRZECZYTAŁEM TYLE OBRAŹLIWYCH SŁÓW, TYLE KŁAMSTW, OSZCZERSTW, RASISTOWSKICH TEZ SKIEROWANYCH I TO JEST TUTAJ NAJŚMIEZNIEJSZE, A ZARAZEM ZATRWAŻAJĄCE SKIEROWANYCH W STRONĘ WSZYSTKICH POLAKÓW I SZERZEJ W STRONĘ BIAŁYCH MĘŻCZYZN:) NAWET NAJGORSZEJ ŚWINI TAKIE SŁOWA NIE PRZESZŁYBY PRZEZ GARDŁO! TO CZĘŚĆIOWO KWALIFIKUJE SIĘ DO ZDRADY NARODOWEJ, WYSTAWIANIA FAŁSZYWEGO, ABSURDALNIE OBRAŹLIWEGO KOMENTARZA. CZY SŁYSZELIŚCIE CHŁOPAKI, TAKIE OBRAŹLIWE, PROSTACKIE SŁOWA OBRAŻAJĄCE NAS OD JAKIEJŚ DZIEWCZYNY Z ZA GRANICY??? JA SIĘ Z TYM NIGDY NIE SPOTKAŁEM! ALE WIECIE, CO JEST W TYM NAJGORSZE? ŻE TO PO PROSTU PRYMITYWNA, NAIWNA DZIEWCZYNA, ŻYJĄCA WE WŁASNYM ŚWIECIE, ALBO ŚWIECIE SZTUCZNIE WYKREOWANYM PRZEZ PORTALE INTERNETOWE W POLSCE:( tO JEST NASZ PROBLEM NARODOWY, Z KTÓRYM NALEŻY WALCZYĆ I STAWIĆ MU OPÓR! INACZEJ KRAJ NASZYCH PRZODKÓW ZAMIENI SIĘ W RUINĘ! JESZCZE RAZ CHŁOPAKI ZAPAMIĘTAJCIE MOJE SŁOWA I MIEJCIE ODPOWIEDNIE STANOWISKO DO TAKICH ZACHOWAŃ! NIKT POZA NAMI SAMYMI NIE STANIE W NASZEJ OBRONIE!

#50 ~~ada~~

~~ada~~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 19:09

ADA! Mogłaś ,,przelecieć" jak to mówisz słonia, miałabyś słoninie.

A czy ja napisałam ze to ja przeleciałam zreszta z tymi słoniami mnie nie obrażaj bo akurat do słonia to daleko

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 20:55

Używając Pana terminologii - suka nie da, jak nie będzie psa chętnego do wzięcia.

Używajac zaś moich porównań to - do tanga trzeba dwojga.

Zgadza sie. Tylko, ze to wlasnie te "kobiety" oferuja swoje "uslugi". Gdyby kazda kobieta szanowala swoje cialo,nie byloby k.... na swiecie.

#52 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 21:16

Zgadza sie. Tylko, ze to wlasnie te "kobiety" oferuja swoje "uslugi". Gdyby kazda kobieta szanowala swoje cialo,nie byloby k.... na swiecie.

Czy dobrze rozumiem? Jeżeli kobieta jest kurtyzaną, to znaczy, że nie "szanuje swojego ciała"? A mężczyzna, który korzysta z usług takiej kobiety, czy on "szanuje swoje ciało"?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 21:38

Doskonale o tym wiesz Kosmitka, że jak robi to kobieta to jest to inaczej postrzegane, niż robi to mężćzyzna. To wynika przede wszystkim z naszej fizjologii. Dla faceta ciągle się chce! A kobieta właśnie musi być powściągliwa! Kumasz? Czy za ciężkie tobie do zrozumienia? Poza tym w wielu innych krajach świata, za takie słowa facet kobietę tłuczę, albo ostro upomina. I nie piepsz, że wszyscy faceci chodza na dziwki czy coś w tym stylu, bo to bierutne kłamstwo!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 21:41

ten artykuł to chyba reklama prostytucji, przynajmniej zachęta.Nazwijmy też rzecz po imieniu , to nie są studentki tylko prostytutki i nie ma tu wytłumaczenia "matka nie pracuje , ojciec mało zarabia"..jak sobie radzą w podobnej sytuacji inne studentki, a tym bardziej studenci?Więc nie generalizujmy , to jest patologia i nie dotyczy wszystkich studentek, nieprawdziwe są też stwierdzenia typu "Nie będą do mnie przychodzić obleśni faceci z obwisłymi brzuchami. To ja ustalam zasady, cenę i najważniejsze klienta.".To kto przychodzi?młodzi , piękni i bogaci? ci chyba nie muszą a to płacić!więc nie zachęcajcie dziewczyn do tego procederu , to rynek dyktuje , prawo popytu i podaży , nie wierzę też w te ceny, zresztą zastanówcie się , najpierw piszecie o tzw. sponsoringu...a potem podajecie ceny za numerek? to nie jest sponsoring tylko zwykła prostytucja!

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 21:43

to nie studentki, studentki tylko z nazwy, to chwyt marketingowy żeby złapać klienta po zawodówce

100dentki - stu dmucha. I wszystko jasne.

#56 ~Kosmitka~

~Kosmitka~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 22:06

Doskonale o tym wiesz Kosmitka, że jak robi to kobieta to jest to inaczej postrzegane, niż robi to mężćzyzna. To wynika przede wszystkim z naszej fizjologii. Dla faceta ciągle się chce! A kobieta właśnie musi być powściągliwa! Kumasz? Czy za ciężkie tobie do zrozumienia? Poza tym w wielu innych krajach świata, za takie słowa facet kobietę tłuczę, albo ostro upomina. I nie piepsz, że wszyscy faceci chodza na dziwki czy coś w tym stylu, bo to bierutne kłamstwo!

Panie 'Gościu' właśnie o tym cały czas piszę - o tym innym postrzeganiu. I zastanawiam się dlaczego? Jeżeli prostytucja jest źle postrzegana, to tak samo powinno to być złe w przypadku kobiety jak i mężczyzny. Ale Pan i Panu podobni próbują różnicować. I nie ma to nic wspólnego z fizjologią, a tylko i wyłącznie z brakiem odpowiedzialności za własne czyny.

#57 ~PRAWDA~

~PRAWDA~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 23:19

I tutaj można częściowo przyznać rację Kosmitce, bo w gruncie rzeczy faceci w pewnym stopniu prowokują takie zachowania patologiczne. Oczywiście w żaden sposób to nie usprawidliwia tych głupich, pustych dziewczyn. Ktoś tu dobrze napisał, że artykuł ten ma taką wymowę, jakby chciał pokazać, że prostytucja jest czymś dobrym, gdy się nie ma na lepsze życie, lepsze ubrania. Przecież to całkowity nonsens. Na podstawie takiego artykułu widzimy jaki jest poziom artykułów pisanych na polskich portalach internetowych. Dno i wodorosty!!! Nie macie wrażenia że podobne artykuły co jakiś czas krążą po głównych portalach w Polsce(onet, wp, interia) ??? I zawsze mają taką samą wymowe! Najwidoczniej ktoś w Polsce chce polskie dziewczyny otumanić do reszty! Ktoś ma w tym swój interes, niewykluczone, że to jakieś za graniczne lobby! Dlatego na takie artykuły zawsze trzeba patrzeć z przymróżeniem oka, media obecnie lecą tylko na tanią sensację i nie liczą się z tym jakie treści przekazują.

#58 ~białas~

~białas~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 06:47

Skąd wiem? Nie byłam z Murzynem i pewnie już w tym życiu nie będę. Wiem natomiast dobrze, jak to jest z Polakiem, "białasem", jak się określasz. Żyję dłużej niż trzeci dziesiątek lat i wiem, co mówię. Polacy to namiastka mężczyzn, tak w łóżku, jak i w życiu. Ciebie widzę w stroju z Rejmontowskich "chłopów" jak rzucasz końskimi bobkami w upatrzoną Jagnę, bo jest "niecnotliwa" panna, w myśl tezy "nie mogę jej mieć, do pięt jej nie dorastam, a więc ulżę sobie wywożąc ją na gnoju".
Informuję, że nie jestem ani panną, ani cnotliwą i potrafię docenić doświadczenie i kulturę osobistą faceta w łóżku. Zagadnień z tej dziedziny nie rozpatruję w kategoriach "za darmo", za "700 zł". Tylko prymitywny osobnik myśli, że kobieta albo "daje" za pieniądze, albo "za darmo", bo każdy inny jest świadomy, że erotyczny związek między kobietą a mężczyzną polega na wymianie innej, niż towarowa lub pieniężna.
No, ale co tu się produkowac przed Podlasiakiem, Antkiem oderwanym od pługa.

A z tym twierdzeniem się nie zgodzę: "Tylko prymitywny osobnik myśli, że kobieta albo "daje" za pieniądze, albo "za darmo", "
To wierutna nieprawda. Amerykańscy uczeni udowodnili iż kobieta myśli pod kątem zabezpieczenia potomstwa i dawała, daje i dawać będzie gdy facet przynosi jej dobra materialne do domu. W obecnych czasch jest to głównie kasa. Tzw. najbardziej pobudzający kobietę Punkt G - to gotówka co przyznają wszystkie panie. I jeżeli mąż ( Podlasiak, Antek oderwany od pługa) zapewni dopływ gotówki to dostanie z łachy jak np. nie boli wiecznie głowa. A koleś z tych "potrafię docenić doświadczenie i kulturę osobistą faceta w łóżku" to może i za friko. Niestety kurest...... to cecha tak jakby wrodzona wielu panien - to konkluzja z bandań uczonych i dotyczy nie tylko ww studentek

#59 ~223777~

~223777~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 07:48

Wierzcie, lub nie, ale dopływ gotówki zapewniam sobie sama, w Afryce nie byłam i nie będę, Murzyna nie skosztowałam, więc nie upieram się, że istotnie są lepsi. Ja tylko domyślam się, że mogą być lepsi od "białasów". Jestem i pozostanę w kraju i będę nadal ostro i trzeźwo oceniać mężczyzn z województwa podlaskiego, z którymi przyszło mi się stykać. Otóż, kiedy nie są oni dostarczycielami "punktu G", nie mają w zasadzie do zaoferowania nic więcej!
Proszę zwrócić uwagę na wypowiedzi internautów (nicków nie pamiętam) ze strony bodajże trzeciej. "Zdrada narodu", "kłamstwa", obraza Polski i Polaków", wielkie słowa pisane wielką czcionką. Chciałoby się powiedzieć, że autorzy (a raczej autor) noszą białe sznurowadła i ogolone łby. A może to właśnie Polak-katolik w rozciągnietym podkoszulku rozsierdził się i będzie po omacku pięścią mnie szuka, bo mi wyraźnie wątroba zaczęła już z braku bicia gnije?
Można powiedzieć, że im większe słowa, tym mniejszy...ptaszek :D
Męskim frustratom polecam lekturę "Zdradzony przez ojca" Eichelbergera (no fakt, niepolskie nazwisko, a przecież Polska dla Polaków, nieprawdaż panowie?). Mozna się z niej wiele dowiedzieć o tym, dlaczego tak wielu mężczyzn uważa, że wszystkie kobiety to k...
I zdradzę, że powodem nie jest zachowanie i postawa kobiet. Radzę przeczytać, pouczające!
Pozdrawiam Antków (właściwie lubię jak facet jest oderwany od pługa. mięśnie z siłowni są beeee)

#60 ~otóż i cała prawda~

~otóż i cała prawda~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 08:47

Wierzcie, lub nie, ale dopływ gotówki zapewniam sobie sama, w Afryce nie byłam i nie będę, Murzyna nie skosztowałam, więc nie upieram się, że istotnie są lepsi. Ja tylko domyślam się, że mogą być lepsi od "białasów". Jestem i pozostanę w kraju i będę nadal ostro i trzeźwo oceniać mężczyzn z województwa podlaskiego, z którymi przyszło mi się stykać. Otóż, kiedy nie są oni dostarczycielami "punktu G", nie mają w zasadzie do zaoferowania nic więcej!
Proszę zwrócić uwagę na wypowiedzi internautów (nicków nie pamiętam) ze strony bodajże trzeciej. "Zdrada narodu", "kłamstwa", obraza Polski i Polaków", wielkie słowa pisane wielką czcionką. Chciałoby się powiedzieć, że autorzy (a raczej autor) noszą białe sznurowadła i ogolone łby. A może to właśnie Polak-katolik w rozciągnietym podkoszulku rozsierdził się i będzie po omacku pięścią mnie szuka, bo mi wyraźnie wątroba zaczęła już z braku bicia gnije?
Można powiedzieć, że im większe słowa, tym mniejszy...ptaszek :D
Męskim frustratom polecam lekturę "Zdradzony przez ojca" Eichelbergera (no fakt, niepolskie nazwisko, a przecież Polska dla Polaków, nieprawdaż panowie?). Mozna się z niej wiele dowiedzieć o tym, dlaczego tak wielu mężczyzn uważa, że wszystkie kobiety to k...
I zdradzę, że powodem nie jest zachowanie i postawa kobiet. Radzę przeczytać, pouczające!
Pozdrawiam Antków (właściwie lubię jak facet jest oderwany od pługa. mięśnie z siłowni są beeee)

"Otóż, kiedy nie są oni dostarczycielami "punktu G", nie mają w zasadzie do zaoferowania nic więcej!" -czytaj gotówki - Czyli Wyszło Szydło z Worka
Nic dodać nic ująć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych