Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~niepewna106~

~niepewna106~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 23:13

I Twojemu dziecku też

życzę hiva przed obroną :*

#102 ~niepewna106~

~niepewna106~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 23:14

A kto tu mówi o poniżaniu. To czysta przyjemność. Widocznie dla Ciebie jest to poniżające. Dla mnie noszenie białego lub różowego koloru - czuję się w nim głupio.

ja wolałabym pracować już w KFC za 500 zł niż tak się poniżać!!!! fuuuu...

#103 ~niepewna106~

~niepewna106~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 23:16

A mężczyzna zostawić kobietę i dziecko może i jest ok?

Bylem za granica pare lat i juz sie napatrzylem na te nasze Polki jak maz z dziecmi zostawal w Polsce a te pipy z czarnuchami sie puszczaly. Po jakims czasie olewaly rodzine na maxa. Uwiezcie mi, ze to nie byl jeden czy dwa przypadki a znacznie wiecej. Jeszcze zrozumiem, ze kobieta moze olac meza (wiadomo po roku czy dwuch swedzi ja) ale dzieci??? To niewybaczalne!!!!
Przyklad kobiety mieszkajacej w Anglii z cala rodzina:
Kiedy nakrylem w pracy ja jak sie puszczala z czarnuchem, zaoferowala mi sex w zamian za moje milczenie - glupia pi*da

#104 ~niepewna106~

~niepewna106~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 23:17

To mało w życiu widziałeś.

Oczywiscie, ze widzialem jak faceci tez zdradzali lub nawet zostawiali zony (dobry przyklad znanego polityka, Marcinkiewicz)
ALE NIGDY nie widzialem aby ojciec zostawil wlasne dzieci na pastwe losu.
To byly moje obserwacje, nie sa to zadne statystyki.

#105 ~niepewna106~

~niepewna106~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 23:18

:)

To ciekawe, że wciąż powracający, powtarzany, prawie odgrzewany temat wciąż budzi tyle kontrowersji...

#106 ~niepewna106~

~niepewna106~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 23:19

:D

Dziwne te Polki, nie Kris? Polscy faceci tacy zadbani, inteligentni, nie udają gry wstepnej ani orgazmu, jak to jest w znanym kawale. To czemu te Polki was nie doceniają i na Murzynów lazą? No czemu?
A nie przyszło ci do glowy, że może polscy cud-faceci są 10 lat za Murzynami w tej kwestii? Wychowani w etosie rodem z lat 50. "ona siedzi przy garach, jak się baby nie bije, to jej wątroba itd." "on - hipermacho z bałchem od piwa, nieumyty, dezodorantu nie używa, ale pięścią macha, a co? chłop to chłop! mamusia mu pierwszą i najważniejszą instancją, co mamusia mówi, to święte jest i już.
No i czemu te Polki wolą Murzynów? Odurniały czy co?

#107 ~irena~

~irena~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 02:07

A nie widział Pan "naszych Polaków", którzy zostawili żony i dzieci w Polsce i "się puszczali"?

a ja mialam araba w sobie i byl zajefajny nawet .ke mi wylizal

#108 ~Karoline~

~Karoline~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 17:11

i bardzo dobrze, chcą pajace ruch.ac niech placa... nikt nie jest na tyle naiwny by byc z kims komu sie wierzy ze go kocha a potem sie okazuje ze dyma kazda na lewo i prawo...hah.... popieram takie studentki!!! taki se.k.s bez zobowiazan kosztowny ale i neutralny..

#109 ~teo~

~teo~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 18:52

Popieram, dziwki muszą istnieć na tym świecie.

#110 ~Przemyślane rozwiązania.~

~Przemyślane rozwiązania.~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2011 - 20:57

i bardzo dobrze, chcą pajace ruch.ac niech placa... nikt nie jest na tyle naiwny by byc z kims komu sie wierzy ze go kocha a potem sie okazuje ze dyma kazda na lewo i prawo...hah.... popieram takie studentki!!! taki se.k.s bez zobowiazan kosztowny ale i neutralny..

Witam,

Kiedyś kochałem pewną Karolinę i może do dziś ją kocham. Ja nikogo jeszcze do dziś nie miałem, a ona już pewnie tłumy przeleciała. :( Facet przy waszych "podrywach" niekiedy po prostu nie potrafi się oprzeć, ale jeśli ma dzieci to na pewno by się mocno zastanowił i raczej nie popełnił tego błędu. Jestem facetem który pisał jak wszyscy inni faceci, że jakie to te kobiety nie są. Tak naprawdę, gdybym dziś był z tą dziewczyną nie obejrzał bym się za żadną inną. Po prostu według mnie przychodzi taki moment w życiu, gdzie człowiek zaczyna myśleć. Tak naprawdę samemu żyje się ciężej, a zaufanie do partnera czasami buduje się latami. Według mnie zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni rozmawiać o tym szczerze jeśli w ich związku coś nie wychodzi i próbować rozwiązać ten problem. W każdym przypadku pójście na łatwiznę nie jest rozwiązaniem. Kobiety dzisiaj ubierają się dosłownie w odzież erotyczną (np. leginsy) i chodzą tak po ulicach, prowokując facetów. Szczerze wolał bym mieć zaufaną kobietę, nagle możesz być na wózku inwalidzkim (jeśli ktoś cię kocha to będzie z tobą). A taki który leci na twoją pupę to myślę, że sobie pójdzie.

Pozdrawiam
Student - przemyślane rozwiązania.

#111 ~term~

~term~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 19:16

no to super wiec trzeba by zalozyc organizacje zrzeszajaca takie studentki i np moga dorabiac w calej europie a panowie wam zapewnia bezpieczenstwo ;) mysle ze nawet mozna by takie panie porwac bo i tak sie mecza w zyciu a w takim biznesie sobie dobrze poradza..
kto idzie na uklad?

#112 ~Luki~

~Luki~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 09:31

Sex

#113 ~Krab~

~Krab~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 04:01

Nie to nie są prostytutki i to są dziwki tylko droższe studentka nie tylko ładna A iteligetna by ha ha by śmiech na sali jeste porostu .a

#114 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 20:27

Ada puszcza sie w rydultowach

#115 ~mroczna tajemnica - film~

~mroczna tajemnica - film~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 20:30

a ksieza legalnie gwałcą zakonnice

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0