Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Nowa strona www.wspolczesna.pl

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paladyn~

~Paladyn~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 23:24

Ruszamy z nową stroną portalu www.wspolczesna.pl. Jesteśmy ciekawi, co o niej sądzicie. Czekamy na Wasze opinie i sygnały, co Wam się podoba, a co mniej, co ewentualnie należałoby zmienić. Zapraszam do dyskusji.

#2 ~jonyt~

~jonyt~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 23:44

Jeżeni taka ma być nowa strona no to już was nie będę czytał w internecie. Stara była OK Po prostu tyle.

#3 ~lokal~

~lokal~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2008 - 23:56

To nie czytaj gamoniu. Gdzie będziesz szukał informacji? Dobrze, że coś zmieniacie, nie możan stać w miejscu. I tak ważne jest, aby informacji było dużo i były szybko podawane.

#4 malatron

malatron

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 10 grudzień 2008 - 23:59

co tu gadać? wszelkie opinie były pisane na stronie Porannego. te strony i tak są takie same... może by to zmienić. to chyba jedyna uwaga...

#5 ~Ebro~

~Ebro~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 00:08

"To nie czytaj gamoniu. Gdzie będziesz szukał informacji? Dobrze, że coś zmieniacie, nie możan stać w miejscu. I tak ważne jest, aby informacji było dużo i były szybko podawane."

Stanisław Różewicz, Nowy Człowiek:

Nowy człowiek
to ten tam
tak to ta
rura kanalizacyjna
przepuszcza przez siebie
wszystko

I tak, niestety, panie lokal, wygląda ta strona. A szkoda.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 00:51

Nie wiem, czego się czepiacie. Strona może zbyt przypomina tvn24.pl i nie jest juzer frendly, bo trzeba się scrollem napracować, ale z drugiej strony bajerów ma co nie miara. Młódzi się spodoba, ale ja wolałem poprzednią wersję.

#7 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 07:24

Do zmian przeważnie ciężko jest się przyzwyczaić, polubiliśmy to, co mieliśmy do tej pory. Jednak świat ciągle się zmienia, i bardzo dobrze, że szata graficzna www.wspolczesna.pl także się zmieniła :rolleyes: Bo wszystko, co nowe, cieszy oko :D Cieszy mnie także pojawienie się tagów, chociaż dobrze by było także, gdyby sami Czytelnicy również mieli możliwość tagowania artykułów, komentarzy :)

Moja ocena ogólna - jest w pełni zadowalająca :rolleyes:

#8 ~gruby_lolo~

~gruby_lolo~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 07:39

NIE ODWRÓCICIE UWAGI SWOJĄ NOWĄ STRONĄ OD "WTOPY" JAKĄ OSTATNIO ZALICZYLIŚCIE.
Niejaka redaktor AM nie umiała odczytać komunikatu z firmy Lukoil i "zinterpretowała" sobie, że Lukoil nie będzie inwestował w Narewce. A tym czasem to wszystko nieprawda... Pani Redaktor nie zrozumiała co czytała. Okazuje się, że problem z wtórnym analfabetyzmem mamy oj mamy.

Ale najgłupsze było Wasze wczorajsze tłumaczenie. Nie lepiej było przyznać się do błędu i wycofać? Dla wizerunku lepiej, ale jak mniemam zdrowy rozsądek w tej sprawie nie wygrał.

#9 ~sewica~

~sewica~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 07:42

Ruszamy z nową stroną portalu www.wspolczesna.pl. Jesteśmy ciekawi, co o niej sądzicie. Czekamy na Wasze opinie i sygnały, co Wam się podoba, a co mniej, co ewentualnie należałoby zmienić. Zapraszam do dyskusji.

Zupełnie pokręcona strona. A gdzie zakładka "zgarniaj nagrody"?

#10 ~jorg~

~jorg~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 08:31

To nie strona tylko gorszej klasy tabloid. Do tego redagowany przez niekumatych żurnalistów i za pieniądze reklamodawców. Przykłady? Proszę. Jak redachtor zajmujący się kulturą może wpisać w rubryce "wystawy" "Galeria Śledzińskich"! On na pewno znakomicie zna nazwy "majtkowych galerii", typu Biała czy Alfa. Ale tylko tyle. Dlaczego w rubryce "kina" panuje dziwna hierarchia? Przegląd filmów musi zaczynać się od "majtkowych galerii"? Aha. Macie jeszcze dwa potężne minusy. Dotychczas nie było (chociaż być może przeoczyłem) wielkiego portretu Budzika i nic nie było o Żydach. Skandal!!! Proszę mi się natychmiast poprawić!

#11 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 08:40

Zupełnie pokręcona strona. A gdzie zakładka "zgarniaj nagrody"?

TUTAJ

Użytkownik komentator edytował ten post 11 grudzień 2008 - 10:38

#12 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 08:48

Gzie jest zakładka Zgarniaj nagrody???

#13 ~smyk~

~smyk~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 09:06

poprzednia była lepsza

#14 ~lokal~

~lokal~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 10:09

"To nie czytaj gamoniu. Gdzie będziesz szukał informacji? Dobrze, że coś zmieniacie, nie możan stać w miejscu. I tak ważne jest, aby informacji było dużo i były szybko podawane."

Stanisław Różewicz, Nowy Człowiek:

Nowy człowiek
to ten tam
tak to ta
rura kanalizacyjna
przepuszcza przez siebie
wszystko

I tak, niestety, panie lokal, wygląda ta strona. A szkoda.

Panie Ebro, to Pan chce, żeby za Pana decydowano, co ma Pan czytać. Może i wiedza jest przekleństwem jak mawiali klasycy, a i przyzwycajenie drugą naturą człowieka. Każdy ma prawo do swojej konstruktywnej opinii. Bez sensu jest krytykowanie tylko dla samej krytyki. Moim zadaniem jest to bardziej przejrzysta strona, z lepszą nawigacją. Poprawiony układ kategorii sprawia, że portal jest bardziej uporządkowany.
Panie Ebro, to wydaje mi się portal dla wszystkich mieszkańców, a nie tylko jednego, więc warto było pamietać o potrzebach różnych ludzi. CO Pan by zmienił na tej stronie?

#15 ~Paladyn~

~Paladyn~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 10:29

Gzie jest zakładka Zgarniaj nagrody???

Tutaj:

http://www.wspolczes...tegory=KONKURSY

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 12:02

Bardzo szybko wprowadzacie te zmiany. Wczoraj Poranny , dzis Współczesna. Skąd te nerwowe ruchy?

Właścicielem Mediów Regionalnych (Poranny, Współczesna) jest fundusz inwestycyjny Mecom Group. Obecnie stara się on zmniejszyć swoje zadłużenie. Przy obecnych kursach akcji dług koncernu(ok. 800 mln euro) 40 razy przewyższa jego wartość giełdową (ok. 20 mln euro.)

http://www.pomorska....s.dll/frontpage
http://www.gazetalub...s.dll/frontpage
http://www.nto.pl/ap...s.dll/frontpage
http://www.gs24.pl/a...s.dll/frontpage

#17 ~ona1~

~ona1~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 13:02

Portal jako taki jest przede wszystkim dla ludzi i zmiany są jak najbardziej pożądane. Jak powszechnie wiadomo; kto nie idzie do przodu ten się cofa. Zauważyłam, ze stronka (chyba ) trochę szybciej ładuje się w przeglądarce. Zawartość bez większych zmian.

#18 ~Kamillo~

~Kamillo~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 13:03

Osobiście nie podoba mi się wogóle ta strona. Ciężko cokolwiek znaleźć i wogóle jakiś bałagan. Przykro mi ale tracicie kolejnego czytelnika. Pozdrawiam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 13:39

lipa lipa i jeszcze raz lipa jak ta strona zostanie to przestane was czytac w internecie

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 14:12

A mnie się podoba, zwłaszcza moduł, po prawej stronie, w którym można sobie wybrać kmiejscowość i szybko dotrzeć do potrzebnych tekstów. Jestem za! Zystaliście nowego czytelnika.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych