Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa strona www.wspolczesna.pl

69 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Anastazja~

~Anastazja~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 14:16

Coprawda przyzwyczajona bylam do poprzedniej wersji, ale tej takze nie mam nic do zarzucenia.

#22 Jozin z Bazin

Jozin z Bazin

Młodszy dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 14:18

Nie działa mi pod Firefox 3.0.4 :( choć pod IE jest OK.

#23 ~E92AE7~

~E92AE7~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 14:48

Ruszamy z nową stroną portalu www.wspolczesna.pl. Jesteśmy ciekawi, co o niej sądzicie. Czekamy na Wasze opinie i sygnały, co Wam się podoba, a co mniej, co ewentualnie należałoby zmienić. Zapraszam do dyskusji.

Wcześniej było dużo lepiej. Nie podoba mi się!

#24 ~Piękny~

~Piękny~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 16:05

TA STRONA JEST HUJOWA BO NIC W NIEJ NIE MA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#25 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 16:10

Jak to nie ma? Jednak Forum potrafiłeś znaleźć :rolleyes: Więc coś w tym musi być... :D

#26 ~Paladyn~

~Paladyn~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 16:23

Ctrl+Shift+Del powinno pomóc przeglądarce firefoxa

#27 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 16:30

Polecam także zajrzeć TUTAJ

Dołączona grafika

#28 Sławek

Sławek

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 17:02

Wasza strona całkowicie jest nie czytelna w przeglądarce SeaMonkey 1.1.13.

#29 Berq

Berq

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 17:22

Moje przypuszczenia się spełniły. Nie potrzeba być Harrym Potterem aby zgadnąć, że nowa strona pojawić się musiała. Nie było innej opcji. Kilkadziesiąt godzin temu ze swoim serwisem debiutował brat Poranny więc i na siostrę Współczesną kolej przyjść musiała.
Teraz mamy wszystko identyczne. Jednakowe forum, jednakowy układ serwisów, nawet zajawka z ogłoszeniami i w Porannym i we Współczesnej jak na dobre rodzeństwo przystało w tym samym miejscu się znajduje. Zagadką bardzo trudną której nawet chyba czarnoksiężnik Voldemort rozwikłać nie potrafi jest problem z określeniem czy składy redakcji Współczesnej i Porannego to dwa różne zespoły czy raczej to ten sam skład tylko piszący pod dwoma szyldami? W końcu skoro wszystko wspólne to po co tworzyć sztuczne podziały? :P

#30 Sławek

Sławek

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 17:43

o wreszcie naprawiono. wygląd i pomysł jest OK, podoba mi się

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 18:25

Nowa strona jest beznadziejna

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 18:40

dla mnie nie pasi

#33 ~JONY~

~JONY~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 18:43

porażka zupełnie nieczytelna

#34 Berq

Berq

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 11 grudzień 2008 - 18:50

Ciężko jest przyzwyczaić się do czegoś nowego zwłaszcza jeśli się nie miało żadnego wpływu na zmiany. Łatwo jest wtedy wskazywać mankamenty i wyszukiwać wady. Kilkuset użytkowników i kilkaset pomysłów na stronę. Bardzo ciężko utrafić w gusta wszystkich. W dodatku Media Regionalne które są właścicielem Współczesnej z góry narzucają określony schemat strony. Nam - zwykłym użytkownikom i komentatorom wydarzeń zamieszczanych w serwisie wypada jedynie pogodzić się z faktem i zacząć przyzwyczajać się do nowego wyglądu. Bo tak naprawdę innego wyjścia nie mamy. :P

Użytkownik Berq edytował ten post 11 grudzień 2008 - 18:52

#35 ~perez~

~perez~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 21:28

A pocałujcie mnie gdzieś z taką stroną... jak mam wpisywać jeszcze jakieś pirduły żeby dowiedzieć się czegokolwiek... dzięki takiemu podejściu stracicie czytelnika nie tylko internetowego, ale i codzienne wydania też przestanę kupować:P

#36 ~cytryna~

~cytryna~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2008 - 21:30

Ruszamy z nową stroną portalu www.wspolczesna.pl. Jesteśmy ciekawi, co o niej sądzicie. Czekamy na Wasze opinie i sygnały, co Wam się podoba, a co mniej, co ewentualnie należałoby zmienić. Zapraszam do dyskusji.

Oj chyba poprzednia witryna była dużo fajniesza i bardziej czytelna.

#37 ~eh....~

~eh....~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 07:52

no i kicha, nowe wersje stron, zarówno współczesnej jak i porannego wywalaja sie w operze, przeglądarka sie zamyka parę chwil po otworzeniu strony i pojawia się komunikat z raportowanie błędów.......

#38 ~Paladyn~

~Paladyn~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 08:30

no i kicha, nowe wersje stron, zarówno współczesnej jak i porannego wywalaja sie w operze, przeglądarka sie zamyka parę chwil po otworzeniu strony i pojawia się komunikat z raportowanie błędów.......

Sprawdziliśmy, pod Operą 9.62 wszystko chodzi dobrze. Proszę o więcej informacji. Z jakiej konkretnie wersji przeglądarki pan korzysta? Info można też przesłać na online@wspolczesna.pl.

#39 ~mag~

~mag~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 08:52

ale szata graficzna formu sie nie zmienila. wg mnie taka... pogrzebowa i strasznie smutna.

#40 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 12:10

W "starej" oprawie artykuły pojawiały się na bieżąco. Dziś nie widać ani nowej "jedynki" ani artykułu z papierowej Współczesnej.
Czy tak już będzie zawsze? A może źle szukam?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych