Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowa strona www.wspolczesna.pl

69 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 16:23

Dlaczego zmieniliście stronę WWW "Gazety Współczesnej"? Tamta była przejrzysta, czytelna, z łatwością można było na bieżąco śledzić nowości. Teraz kompletny bałagan. Nic nie mozna znaleźć. Zupełny brak przejrzystości. Jeżeli, nie powróci stara wersja, nie zamierzam czytać tych nowosci. Po co zmieniać to, co dobre?!

#42 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 16:24

Dlaczego zmieniliście stronę WWW "Gazety Współczesnej"? Tamta była przejrzysta, czytelna, z łatwością można było na bieżąco śledzić nowości. Teraz kompletny bałagan. Nic nie mozna znaleźć. Zupełny brak przejrzystości. Jeżeli, nie powróci stara wersja, nie zamierzam czytać tych nowosci. Po co zmieniać to, co dobre?!

#43 komentator

komentator

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 12 grudzień 2008 - 16:38

~Klara~

Nowa szata graficzna jest TYLKO i wyłącznie kwestią przyzwyczajenia. Jak dla mnie jest teraz bardziej przejrzysta, za pomocą tagów można z łatwością odszukać interesujące nas tematy. Tematy są przejrzyście i czytelnie napisane. I oby tak dalej :rolleyes:

#44 ~Doda~

~Doda~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 16:07

stara strona byla lepsza ta jest nie czytelna i nieciekawa

#45 ~aj em~

~aj em~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 08:01

Jak dla mnie - tu artykuły są dodatkiem do reklam i to sprawia, że chce się stronkę zamknąć i po prostu z niej niekorzystać. Co niniejszym czynię. Adieu.

#46 komentator

komentator

Kierownik działu

• PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 08:10

Nie wiem, czy dobrze zauważyłem, ale w nowej wersji graficznej strony przy każdym artykule są zdjęcia. I to w dodatku archiwalne. Czytając nowy artykuł pierwsze, co się nam rzuca w oczy, to właśnie zdjęcie z miejsca zdarzenia. Ale widząc podpis pod zdjęciem "Archiwalne", tak naprawdę cały artykuł traci na znaczeniu... Niejednokrotnie tak się już zdarzyło, iż pod dwoma różnymi artykułami widniało jedno i to samo zdjęcie. To jest według mnie niedopuszczalne w tym wypadku. W takim razie najlepszym wyjściem byłoby raczej nie umieszczanie żadnego z archiwalnych zdjęć. Wystarczy sam artykuł...

#47 ~joy~

~joy~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 09:57

Jaja sobie z nas robicie,
jaka nowa strona? ja tu widzę tylko bliźniacze podobieństwo Porannego i Wspólczesnej,
ale poziom pozostał ten sam: brukowiec

#48 ~przemekk966~

~przemekk966~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 10:48

kompletnie nie podoba mi sie nowa wersja strony, uwazam to za porazszke. na nowej stronie nic nie moge odnalesc wszystko jest poplatane pomieszane i nieczytelne a nawet po otworzeniu strony wspolczesnej w moim komputerze pojawil sie wirus to juz wogole cos niebywalego. od tamtego momentu przestalem korzystac ze strony www.wspolczesna.pl uwazam ze powinna wrocic stara lubiana i czytelna wersja tej strony poniewaz mnie osobiscie zniecheca ten nowy wyglad do odwiedzanie tej strony jaki i strony kuriera porannego pozdrowienia:)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 11:50

do bani cała ta strona

#50 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 17:18

stara strona byla lepsza ta jest nie czytelna i nieciekawa

Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#51 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 18:42

Po jaką chol**ę zmienialiście tę stronę? Tamta była ok. przejrzysta, czytelna. A teraz- bałagan, wolno się ładuje i w ogóle nie przyciąga. Jednym słowem- do kitu. Mam nadzieję, że stara wróci, bo jak nie, to w nosie te zmiany i tę "Współczesną"

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 21:54

Po jaką chol**ę zmienialiście tę stronę? Tamta była ok. przejrzysta, czytelna. A teraz- bałagan, wolno się ładuje i w ogóle nie przyciąga. Jednym słowem- do kitu. Mam nadzieję, że stara wróci, bo jak nie, to w nosie te zmiany i tę "Współczesną"

Strona jakich wiele - TVN24, Poranny, tylko dlaczego baner RTVeuroAGD otwiera się na kilkanaście sekund bez możliwości zamknięcia i na cały ekran. Strasznie to denerwujące i chyba niezgodne z prawem o banerach.

#53 ~bu~

~bu~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 22:09

Strona może i ładniejsza, ale nawigacja wydaje się nieco trudniejsza. Ponadto, "silnik" strony mocno obciąża komputer (maszyna o przyzwoitych parametrach), powodując kilkusekundowe "zawiechy" przeglądarki.

#54 ~patt24cent~

~patt24cent~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 12:05

Bardzo fajna, przejrzysta strona. Wszystko tak jak powinno być.

#55 ~nika357~

~nika357~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 18:41

Dużo słabsza wersja poprzedniej

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 21:48

Bardzo fajna, przejrzysta strona. Wszystko tak jak powinno być.

taka fajna jak ty

#57 ~~zupa~~

~~zupa~~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2008 - 22:24

1/ skróty do konkretnych miast ze strony głównej byłyby w deche!!!!!!!!!!!!!!!
2/ więcej skrótów przez najeżdżane- podświetlanie słów-kluczy
3/ no i w ogóle wejdźcie sobie choćby na tvn24 i popatrzcie, hm? szybkość dotarcia tam gdzie chce, proponowanie informacji w podobny deseń jak te które aktualnie czytam (archiwum do bieżącego tekstu proponoowane)

#58 ~Perpedes~

~Perpedes~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2008 - 07:31

Stara była lepsza i wolałbym, żeby do niej wrócono. Szybciej można było dostać się do informacji z poszczególnych miast. A te cholerne reklamy - tylko denerwują.

#59 komentator

komentator

Kierownik działu

• PipPipPipPipPipPip
  • 350 postów

Napisano 21 grudzień 2008 - 09:05

Stara była lepsza i wolałbym, żeby do niej wrócono. Szybciej można było dostać się do informacji z poszczególnych miast. A te cholerne reklamy - tylko denerwują.

Do poszczególnych miast możesz dostać się poprzez link
MIASTA lub też kliknięcie w MAPA STRONY.

Co do reklam - jest wiele sposobów na ich "ominięcie", czy też blokadę wyświetlania :rolleyes:

#60 ~zulek~

~zulek~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2008 - 09:08

1. Otwiera sie bardzo zle powolnie ociezale
2. Eksponowany jest Bialystok i Podlasie!!!!
3.Te wasze kody tak sa opisane by popelniac bledy nie wiem po co sie w tym miejscu popisujecie?
4. Uparcie wrzucacie reklamy ktore na sile kazecie nam ogladac to takie niskie!
5. Nie ma tam orla programiste to widac golym okiem
6. lepsza byla stara strona to juz widac

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych