Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Nowa strona www.wspolczesna.pl

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gupik

Gupik

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 29 grudzień 2008 - 20:26

Ta nowa strona wspołczesnej jest do dupy i chcemy żeby wróciła stara , była bardziej czytelna

Użytkownik Paladyn edytował ten post 29 grudzień 2008 - 21:10

#62 ~adamski~

~adamski~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2008 - 23:39

Pod win98se rzadko kiedy otwiera się do końca - już w pracy nie poczytam, a w domu nie mam czasu. Nie wiem czy to nie przez tą ilość reklam??? Spadam stąd, jak będzie tak dalej, bo w pracy mi kompa szybko nie wymienią........

#63 ~~ewcia~~

~~ewcia~~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2009 - 21:43

Nowa strona jest swietna. Prezentuje sie duzo lepiej i zawiera wiecej informacji w znacznie bardziej przejrzystej formie. Gratulacje!

#64 ~palladynka~

~palladynka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 15:20

Jaja sobie z nas robicie,
jaka nowa strona? ja tu widzę tylko bliźniacze podobieństwo Porannego i Wspólczesnej,
ale poziom pozostał ten sam: brukowiec

Brukowiec?- ja jak czegoś nie lubię to tym sie nie interesuję, Ciebie musiało coś przyciągnąć do tego "brukowca".
Nie korzystasz nie krytykuj!!!

#65 ~batman~

~batman~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 08:04

Z nowe strony fatalnie się ładują miasta. Stara była lepsza i znacznie lepiej 'chodziła"

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2009 - 11:21

Modernizacja strony została przeprowadzona chyba z myślą o emerytach i rencistach mających dużo czasu. Ja niestety nie mam wolnego całego dnia, aby czekać w nieskończoność na załadowanie i wyświetlenie całego artykułu... Tyle na temat techniki. Strona merytoryczna też nie powala na kolana.

#67 ~lula~

~lula~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2009 - 00:05

a ja się uśmiałam z tej internetowej sondy gdzie można zaznaczyc odpowiedź, że "nie korzystam z internetu" LOL :D

#68 ~```````~

~```````~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 13:18

Ta strona się 2 godziny ładuje.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 21:58

strasznie sie tnie i dlugo ładuje !!! <_<

#70 ~tz_interior~

~tz_interior~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 13:56

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!tz-interior.com/ 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych