Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowego nie chcą :: zobacz komentowany artykuł

190 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~do antykomucha~

~do antykomucha~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 07:49

może nawet nie "były" a poprostu ormowiec. Lepiej pasuje do niego

#182 ~swoj~

~swoj~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 08:20

Mnie za czynsz nigdzie nie zakablujesz bo ja Ci płacić nigdy nie płaciłem i nie będę płacić. Nie oskarżaj też nie winnych osób, pewnie twoja mafia źle pilnowała albo sie nie spodziewała że ja bym tam zdjęcie robił. A jeśli masz problem z gwintem to zapytaj Ziotka, oni tam u niego w "robocie" sie znają na gwintach i często w ustach je trzymają, moze Ci który pomoże, szczególnie ziotek bo płodne pomysły ma

#183 ~pseudo milicjancie~

~pseudo milicjancie~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2007 - 12:11

Nie szukaj winy w piszących na forum, myślisz że jeśli te zdjęcie by sie nie pojawiło tu to schowasz ten syf na ścianie? Każdy i tak może iść i zobaczyć szukaj winy w sobie i w tych co są odpowiedzialni za stan tego budynku. Kodeks pracy zobowiązuje do tego aby pracownik dbał o powierzone mu mienie, jeśli nie chce sie do tego stosować to WON. Znajdzie sie inny na to miejsce co zadba.

#184 ~Wrota Podlasia~

~Wrota Podlasia~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 17:43

"Ogórkowe” Kruszewo2 września na terenie Szkoły Podstawowej w Kruszewie k/ Choroszczy odbędzie się po raz ósmy Ogólnopolski Dzień Ogórka. Początek imprezy o godz. 10. Ciekawe czy z naszej gminy będzie wyjazd , warto pojechać bo są też u nas produceńci ogórków ?Więcej informacji na Wrotach Podlasia.

#185 ~Bal,Bal~

~Bal,Bal~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 19:42

A dni krasnopola to kiedy będą ? Bo lato sie kończy. Plac w rynku zrobiony to można by tam balować.

#186 ~do balowicza~

~do balowicza~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 09:54

W tym roku chyba nici z balu, brak jest zorganizowanej wycieczki na litwe po dostawe spirytusu a ponad to strach ze ktoś może poniszczyć plac. Kiedyś był inny plac do wynajęcia ale cena wzrosła i teraz za 5 tysów nie chcą wynająć. Dodatkowo są ludzie którzy nie mają powodu do balowania, a te dni Krasnopola to głownie dla nich.

#187 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2007 - 22:07

Ja posiadam 5ha łąki pastwiskowej, trawa skoszona, dobra lokalizacja, dostęp do lasu. Moge za 4900zł wypożyczyć, nawet na 2 dni. Jak sie dogadamy to dołoże pare dębowych desek na budowe sceny. Dobra propozycja?

#188 ~do rolnika~

~do rolnika~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2007 - 09:41

Propozycja nie do odrzucenia. Ostatnio cośik było koło szkoły. Ja dziś wybieram się na 8 Ogólnopolski Dzień Ogórka.Tam w programie konkursy na największy,najdłuższy i najdziwniejszy ogórek. W nagrodę będzie chyba gar zupy ogórkowej.

#189 ~swoj~

~swoj~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2007 - 10:49

Też bym sie wybrał na tą imprezę, ale słaba nagroda jak dla mnie. Bo ta zupa to na słonince z pigi chyba ma być gotowana a ja na diecie. Inna sprawa to nie było ziutków w kościele więc oni już pewnie na konkursie i chcą zgarnąć główną nagrodę, to nie będę im stawał na drodze bo ostatnio i tak sie nie wiedzie im zbyt dobrze.

#190 ~Długi kac .~

~Długi kac .~
  • Goście

Napisano 10 październik 2007 - 17:55

Jak zabalowaliśmy na dni ogórka to dopiero żeśmy otrzeźwieli w październiku. A tu tyle się dzieje ... . A tak się za nami stęsknili .... .

#191 ~Rolnik~

~Rolnik~
  • Goście

Napisano 14 październik 2007 - 18:28

Bardzo dobrze że radna jest taka " obrotna " i zajęła się sprawami gminy. Teraz należy się zająć problemem spółki wodnej na terenie gminy. Bobry robią tamy i wody zalewają łąki. Ale ten problem zapewne zostanie przemilczany , bo tu trzeba się naprawdę wykazać. Proszę wystąpić z taką interpelacją na najbliższej sesji rady gminy bo to są problemy nasze. I zobaczymy jak Pani - nas rolników reprezentuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych