Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Nowego nie chcą :: zobacz komentowany artykuł

190 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xy~

~xy~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 21:07

Oczywiście to chodzi o tą panią G S.,która jest ślepa i głucha i nie wie ,że jej w Krasnopolu w Gimnazjum nie chcą ,bo ona nie poradzi..

#22 ~Zwycięstwo !~

~Zwycięstwo !~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 19:19

Zwyciężył najlepszy. Dyrektorem Gimnazjum na kolejną pięcioletnią kadencję został Pan Stanisław Krzywicki.Gratululacje.

#23 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 14:08

Wyobraźcie sobie, że widziałem ostatnio jednego ksiądza na dyskotece . Zachodze ostatnio do kościoła w swojej parafii imienia św. Aleksandra i widze że ten sam ksiądz tam pracuje. I nic by nie było ciekawego dla was, gdyby nie to, że ten ksiądz pochodzi z Krasnopola. Na pewno go znacie, bym mógł wrzucić tu foto z dyskoteki ale... na razie odpuszcze

#24 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2007 - 21:49

Proszę o więcej informacji, z dokumentacją zdjęciową.

#25 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2007 - 17:25

Chyba nie jesteś z Krasnopola jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji. Mimo to nie ma problemu, podaj adres domowy i wyśle Ci fotke pocztą. Z pewnych względów nie będę narazie umieszczał na forum, ale jak sie dowiem że jedna sprawa jest zakończona to wstawie na forum i niech mieszkańcy biorą sie za klechów.

#26 ~radio~

~radio~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2007 - 20:47

Słyszeliście że Orchuć ukradł skrzynke z kościoła? Dziś było w radiu, można sobie też poczytać na ich stronie

#27 ~pisać każdy może~

~pisać każdy może~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2007 - 18:18

To widze że proboszcz do swoich rad sie nie stosuje. Mówił że trzeba nastawić drugi policzek, czyli powinien wystawić drugą skrzynkę a nie Orchucia do paki wsadzać. Weź tu słuchaj co on gada

#28 ~pytający~

~pytający~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 12:47

Mam pytanie do plebana, słyszałem na mszy o takim miejscu jak "obóz kontracyjny" zdarzyło sie to już drugi raz. Co to jest ten obóz kontracyjny? W żadnej encyklopedii nie znalazłem wytłumaczenia

#29 ~Parafianin~

~Parafianin~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 18:13

Tobie głąbie to i młotem nie wytłumaczysz

#30 ~pytający~

~pytający~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2007 - 18:24

Dziękuje proboszczu za odpowiedź, może innym wytłumacz jak mi nie chcesz.

#31 ~też z parafii~

~też z parafii~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2007 - 17:35

Może ty Ogórek byś sie wypowiedział o tym kontracyjnym obozie i remowanej uczelni. Ty sie na polskim w końcu najlepiej znasz.

#32 ~Konkurs na dyrektora~

~Konkurs na dyrektora~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 12:45

Ciekawe jak długo z Kuratorium będą przyjeżdżać na konkurs do Krasnopola ?

#33 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 14:00

To co z tym konkursemł? Kto zna tą sprawę i wyjaśni???

#34 ~haha~

~haha~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 14:31

Kuratorium wytknęło wszystkie błędy wójtowi. Kiedy został poproszony na rozmowę przez kuratorium, to zwietrzył cykora i nie przyszedł

#35 ~JA WIEM~

~JA WIEM~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 16:05

Kuratorium nie wytknęło błędów tylko poprosiło o akta i wyszła cała prawda. Józiak nakłamał w kuratorium że Krzywicki był powołany bez konkursu i dlatego nie może przedłużyć mu umowy. Jednak w dokumentach było jasno napisane, ze Pan Krzywicki został powołany w drodze konkursu. Jak prawda wyszła na jaw to sie kuratorium zdenerwowało ostro na wójta i kazano go zawołać. On jednak w akcie zemsty na komisji za poprzednie zdesantowanie z pierwszego konkursu nie przyszedł na wezwanie Kuratorki. Straszył że sam wybierze a sam w strachu, aż sie trząsł. Ile on na tabletki wyda? Nie wiem jakie on rezerwy uruchomi żeby wybrać dyrektora ale Kuratorka powiedziała że na wycieczki do Krasnopola jeździć nie będzie i była tak zdenerwowana na Józia za wszystkie kłamstwa że raczej nie popuści mu teraz w żadnej sprawie. Przyniósł dziś taki wstyd Gminie że normalnie SZOK. PS.Józef drukuj bo znikinie.

#36 ~Hue hue hue~

~Hue hue hue~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 16:23

Poskromili złośnika

#37 ~ojejku~

~ojejku~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 16:52

Ta barwna postać o której mowa nie zaskoczy mnie już niczym, nawet żeby nasrał na środku sali konkursowej. Tylko dlaczego nie zadziałała tu KME (Krasnopolski Minister Edukacji) Hanka Łybacka? To jej obowiązek aby takich przekrętów nie było że kuratorium jest oszukane przez wójta.

#38 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 17:24

To znaczy ,że konkurs się nie odbył. A dlaczego?? Co dalej będzie?? To znowu reklama gminy..

#39 ~Reklama~

~Reklama~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 20:14

Jak Roman Wielki dowie się o konkursie i rosnącej za plecami konkurencji ( KME ) to dopiero będzie reklama gminy.

#40 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2007 - 21:18

Do reklamy? To chodzi o ministra edukacji?? I o panią z gminy ,bo nie nadążam tyle w tym Krasnopolu się dzieje??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych