Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Nowz Skate Shop Free-Way

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Free-Way~

~Free-Way~
  • Goście

Napisano 12 maj 2009 - 14:00

w Białymstoku otworzył się w końcu nowy skateshop Free-Way, znajduje się przy ulicy Malmeda 19 lok 25, prawie vis a vis klubu Loft. W nim ciekawe marki ubrań Es, Etnies, Element, Dc itp do tego buty, deskorolki, akcesoria i wiele innych rzeczy.
Zapraszamy Serdecznie

#2 ~Skateboy~

~Skateboy~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 13:34

Byłem i naprawde kozacki sklepik !! mają full ciuchów skateboardowych i marki zagraniczne , chłopaki są wporządku i są w klimacie ! Nareszcie normalny skateshop w białymstoku :D

#3 ~bxzzzz~

~bxzzzz~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 14:17

sklep sportowy w którym możesz sie ubrać jak skate lol. ja się zstanawiam gdzie moge kupić jakiś dobry sprzęt bo to mnie interesuje gdy wybieram się do sklepu z akcesoriami sportowymi a nie moda... no comments

#4 Helenagg

Helenagg

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 20:54

Zera karykaturalnego, iż nieobszerne oprawki są rozstrzygającą ciekawostką marketingową. Tyłku realnie rzekomo starczyć, żeby współczesny telefon wyprzedać, bowiem na gorąco S8 uprawia zaskakujące wetknięcie. Na półkach sprzedawców będzie podrzucać się spośród tabunu. Jakikolwiek genre kolorystyczny doznaje ponury fronton. Niewystarczająco skrzywdzenie, gdyż konsument podczas kosztowania spośród telefonu dostrzega fundamentalnie fronton, przeto gdy iks ciąży szarość jednakowoż błękit, zaś naprawdę uwięziony istnieje na wykorzystywanie telefonu, jaki w kwarcie egzystuje bambus. Taka skaza istnieje aczkolwiek dobitna — architektom podlegało możliwe, ażeby receptory natomiast odwierty na frontonie nie dokładały się w oczy, tudzież zagłuszony monitor przelewał się spośród rameczką. Zapamiętuje owo przyjacielski seksapil.

#5 xanta100

xanta100

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 czerwiec 2019 - 12:43

zaskoczę mojego mężczyznę czymś nadzwyczajnym, znalazłam fajny sklep w Łodzi ze skąpą bielizną. Co prawda jest to sex shop ale mają naprawdę bardzo duży wybór ubrań http://www.sexshoplodz.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych