Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

obiadowe inspiracje

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~beza~

~beza~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 12:18

skąd czerpiecie inspracje na obiad? ksiązki kucharskie są oklepane i nie ma wnich nic ciekawego.... gdzie szukać czegoś dobrego, ale niezbyt wyszukanego?

#2 ~juśka~

~juśka~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 12:57

skąd czerpiecie inspracje na obiad? ksiązki kucharskie są oklepane i nie ma wnich nic ciekawego.... gdzie szukać czegoś dobrego, ale niezbyt wyszukanego?

czasem na stronach marketów można znaleźć fajne przepisy, na lidlu czy na polo, ostatnio tak robiłam fajny obiad z ryżem i warzywami.

#3 _Sławek

_Sławek

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12526 postów

Napisano 04 lipiec 2014 - 14:03

proponuje zadzwonic do mamusi albo do tesciowej
one Wam na pewno pomoga ;-)

#4 Tomoskov

Tomoskov

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 17:38

Jak znajdę jakiś ciekawy przepis to przeważnie w kółko jem to samo aż mi się znudzi :) 

#5 staymate

staymate

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 23 listopad 2015 - 16:02

ja pytam chłopaka na co ma ochotę, przeważnie podaje jakieś mięso, po czym wchodze na moją ulubioną stronę wielkie żarcie i tam przeglądam przepusy, w których głównym składnikiem jest właśnie dane mięso. zawsze coś do mnie przemówi :)

#6 ~karmila~

~karmila~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 07:46

Ja w takie gorące dni raczej unikam potraw w mięsem. O wiele bardziej wolę lekke potrawy. Na przykłąd bardzo mi smakuje risotto z warzywami. Często je sobie robię.

Na deserek natomiast podaje lody. Świetne są mietowe oraz śmietankowe. Spróbowałam również mrożonego ptasiego mleczka. Widziałam,że jest taka opcja w przypadku jasnego ptasiego mleczka Wedla. Zaciekawiło mnie to tak wiec kupiłam sobie ptasie mleczko o smaku latte i powiem Wam,że jest świetne ! Bardzo smaczne, po prostu rozpływa się w ustach. Nie jest za słodkie. 

#7 Mariusz_W

Mariusz_W

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 09:14

Ja inspiracje znajduję na blogach, ostatnio głównie wegańskich i wegetariańskich. Czasem tylko jest problem, bo niektóre składniki ciężko znaleźć w sklepach albo są za drogie. Ale ogólnie polecam, takie pyszne i ładne dania aż zachęcają do eksperymentowania w kuchni :)

#8 Mimi

Mimi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:27

proponuje zadzwonic do mamusi albo do tesciowej
one Wam na pewno pomoga ;-)

To prawda... :)

#9 Mimi

Mimi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:28

Ja zerkam na blogi bo to naprawdę kopalnia oryginalnych pomysłów. Ostatnio jednak wolę sama eksperymentować bo sprawia mi to dużo radości.

Ja gotuję naprzemiennie to, co lubię najbardziej a że tych potraw co lubię jest sporo, wiec problemu zero. :)

#10 ~Chef~

~Chef~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:05

Ja lubię korzystać z porad grup na facebooku - można się dużo dowiedzieć. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy w jednym miejscu. Ostatnio dziewczyny polecały zastawę stołową Fala firmy Ambition, naprawdę wykonana z dbałością, jak ktoś poszukuje nowych naczyń, to warto obejrzeć

#11 lucciann66

lucciann66

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 12:57

Najczęściej luźna rozmowa w pracy przy kawie z koleżankami - każda mówi, co planuje, a reszta idzie za jej przykładem.

#12 ciocia ela

ciocia ela

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 17:17

U mnie to Tasty na facebooku. Robiłam już kilkanaście dań i wszystkie były pyszne. a oryginalności też nie można im omówić :)

#13 Madziazet

Madziazet

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 15:01

Polecam Kuchnia Joli blog oraz Marta gotuje... rewelacyjne przepisy

#14 kraaa

kraaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2017 - 13:38

u mnie blogi kulinarne są główną inspiracją. Poza tym próbuję nowych rzeczy w restauracjach i czasami próbuję je robić  w domu

#15 domi987

domi987

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2018 - 13:07

Ja uwielbiam eksperymentować. Ostatnio pomieszałam: mielone, kaszę, kapary w oleju z czosnkiem Ole i wyszły przepyszne klopsiki <3 Do tego ziemniaczki i obiad gotowy ! :)

#16 ~kurakk~

~kurakk~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 10:55

ja jakoś nie mam ostatnio czasu na eksperymenty, tym bardziej że syn to by dzień w dzień jadł kurczaka :D dlatego mam zawsze spory zapas przyprawy do złotego kurczaka knorr w domu, przydaje się, taiego posypanego przyprawą kurczaka wystarczy upiec i gotowe, do tego często też pieczone ziemniaki z marchewką, pietruszką i obiad gotowy

#17 ~olla~

~olla~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 22:02

Makaron jest szybko gotowy i zawsze wszystkim smakuje. No i to nie musi być zawsze sos a'la bolognese, my na przykład lubimy taki najlepszewkuchni.pl/przepis/makaron-z-indykiem-i-suszonymi-pomidorami.html

#18 ~zachor~

~zachor~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 11:54

Jak nie mam pomysłu na obiad to lubię kupić np. żurek z krakusa. Dodaję sobie jajko i kiełbasę i mam pożywne danie. A w taką pogodę dobrze rozgrzewa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych