Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2007 - 09:29

Zgadzam się z tym, że autobusów linii 104 jest za mało, zwłaszcza teraz gdy dzieci i młodzież jeździ do szkół, w autobusach jest ścisk.Natomiast jeśli chodzi o opinię Pana, który napisał do GW to jest troche inaczej, w niedziele wcale nie ma zaledwie 3 autobusów, jest znacznie więcej. 3 autobusy dojeżdzają do centrum, natomiast ok. 10 dojeżdza do przystanku WIADUKT.

#2 ~pasażerka~

~pasażerka~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2007 - 17:04

Przeczytalam artykuł i chce dodac swoje trzy grosze. moze pytanie dotyczy Pana Wójta i kwestii czym róznią się mieszkańcy wsi Lewickie od mieszkańców wsi Juchnowiec? Bo jak widze dzielą się na równych i równiejszych, Dlaczego ja mam płacic za bilet podwojnie tylko dlatego ze mieszkam 6 km dalej? ponadto moze mi ktoś wytłumaczy dlaczego częśc autobusów jeżdzi z przystanku "wiadukt' ? Bo nijak nie mogę sobie tego wytłumaczyćProponuję zamknąc dojazd do wysypiska.. niech miasto gromadzi swoje smieci np.. w Centrum. Gdzie są ekolodzy? Bo zeby przejechac odcinek wzdłuz wysypiska niejednokrotnie przydałaby sie maska przeciwgazowa. Moze warto poruszyc ten temat? Kto zapłaci za fetor?

#3 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2007 - 13:17

Gdy trzeba było przedłużyć funkcjonowanie wysypiska w Hryniewiczach to padało wiele deklaracji: pytanie co z nich zostało teraz? Odpowiadam: smród

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych