Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obudzony, wschodzący GONIĄDZ

2909 odpowiedzi w tym temacie

#2861 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2019 - 06:58

Szkoda Goniądza patrzę że studnia zaczyna się przymilać do burmajstra pewnie liczy na jakąś kaskę

#2862 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 14:33

Park zaczeli w końcu robić z tego co wiem to kasę poprzednik zostawił i umowy podpisane ciekawe co ten wróbelek pozyska i zrobi na razie marnie to widzę na razie tylko dudka

#2863 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 16:04

Park zaczeli w końcu robić z tego co wiem to kasę poprzednik zostawił i umowy podpisane ciekawe co ten wróbelek pozyska i zrobi na razie marnie to widzę na razie tylko dudka

Powiec jeszcze gdzie ta kasa ukryta?

W bardzo głębokiej Studni?

#2864 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 07:01

Może dudek i w studni sobie schował

#2865 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 19:27

Przecież on tylko dudkać umie.

#2866 ~zgoniadza~

~zgoniadza~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 22:35

Może dudek i w studni sobie schował

Ty to masz 100 procęt racji i ja ciebie całego popieram  ,no bo Arek nic nie brał dla siebie i rozijał promowanie Goniądza i to można zobaczyć w Internecie  ,no to nic sam nie chował i jak tam kto chował no to nie on.

#2867 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 15:01

A ty co tak jego bronisz już też dudka

#2868 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:34

A gdzie oświadczenie majątkowe naszego burmajstra i jego świty zaginęły???

#2869 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 08:03

On śpi na razie obudzi się przed wyborami

#2870 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 07:00

Stary dudek mocno śpi........

#2871 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 08:57

Dzisiaj sesję z łysym zrobili zobaczymy co burmajster będzie dudkał

#2872 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 15:01

Brawo klub radnych zredukować wiceprzewodniczącego obniżyć diety szklanka teraz nie mowa w poprzedniej radzie na każdej sesji opowiadał bajki teraz zamilkł proponuję zdjąć jego ze stołka

#2873 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:34

Dzisiaj sesję z łysym zrobili zobaczymy co burmajster będzie dudkał

Jeżeli przewodniczący rady na sesji mówi, że "ja tu jestem przewodniczącym i ja decyduję" to jakaś porażka jest.
Można powiedzieć, że w porządku obrad tego nie było, czy że na następnej sesji czy inne ustalenia, ale .... prosty chłop to prosty chłop niestety

#2874 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 12:17

Jeżeli przewodniczący rady na sesji mówi, że "ja tu jestem przewodniczącym i ja decyduję" to jakaś porażka jest.
Można powiedzieć, że w porządku obrad tego nie było, czy że na następnej sesji czy inne ustalenia, ale .... prosty chłop to prosty chłop niestety

To nie jest prosty chłop ale cwaniaczek, który ze swymi bezradnymi jak się okazuje nie zna zasad i myślał, że mogą tylko brać kasę za nic. Może zostaniesprowadzony na ziemię i będzie dbał o finanse gminy. Dobrze wczoraj było powiedziane na sesji i może zostanie zrobiony porządek. Dobre było podanie w tej sprawie które wręczono jemu. Zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymać tak dalej. Tylko żeby ten radny głośniej mówił i rozliczał tych nierobów.

#2875 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 14:23

A myślisz że coś będzie ja myślę że nic klika się zrobiła i tak gminę doprowadzą do upadku

#2876 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 18:29

Decydować to on może u siebie w domu i tam moźe udawać, że jest ważny. Ale mi się wydaje, że statut jest najważniejszym dokumentem dla rady i winien być omawiany w każdej chwili i radnemu, który wtrącił się bez pozwolenia prowadzącego winna być zwrócona przynajmniej uwaga. Ale wiadomo swojak.

#2877 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:12

Ale on o niczym nie ma pojęcia chodzi tylko o kasę

#2878 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 09:15

Ale jaja. Były przewodniczący radu uczcił majowe święta wieszając u siebie na płocie portret Śpiocha. Powinien jeszcze powiesić Meleksa, najlepiej z drugiej strony i przez całe święta wpatrywać się w mądrość bijącą z ich twarzy.

#2879 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 19:35

Ale on o niczym nie ma pojęcia chodzi tylko o kasę

Tylko mają pojęcie o kasie i nic więcej. Najgorzej, ze ten co wrócił nie zna się ,wg niego na niczym , mąci i utrudnia im pracę tak przewodniczący opowiada.

#2880 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 07:31

Oni jeden od drugiego mądrzejszy ale przynajmniej park zrobią za kasę i wniosek zrobiony przez poprzednika na resztę nie ma co liczyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych