Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obudzony, wschodzący GONIĄDZ

3183 odpowiedzi w tym temacie

#3161 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2020 - 15:34

Do tego z dołku zdejmij tego żydowskiego slugusa z plota bo jak się władza zmieni to będziemy wiedzieli kogo pierwszego z m onieckiej agencji rolnej wyp...olic.

#3162 ~Ciekawy~

~Ciekawy~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 08:15

Kuźwa to twój odpad z twojej działalności i we własnym zakresie szukaj przedsiębiorcy, który odbierze. To nie odpad komunalny!!!! Nauczł się tylko brać i wszystko się należy. Jeśli masz zamiar wyrzucić to tylko do swojego lasu, a najlepiej do łóżka!!

Brawo, ostatnio rolnicy tylko wszystkiego chcą, a nie ma co się oszukiwać, dostali dużo pomocy, więc niech dadzą też coś od siebie!

#3163 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 09:32

Ja też jestem rolnikiem gościu i pomimo komisji protokołu i przyznanej pomocy suszowej do dzisiaj nie otrzymałem ani grosza. To co mówi w telewizji nieogolony minister to jedno wielkie pisowskie klamstwo. Najpierw się zorjentuj a potem oceniaj i pisz. Jak Ci pod blokiem wyrośnie Góra śmieci też będziesz wk...iony.

Pewnie jesteś POwcem , a więc  nawet jak dostałeś to i tak będziesz pluł ,że nie dostałeś to jest właśnie taktyka POzdrajców ,oszustów . Mam pytanie pewnie jesteś jednym z nich , a może  szału już dostajecie nie wypaliła kandydatka babsztyl ,to może wypali wasz idol  lgbt najlepiej udajcie się na zachód do cioci makrelowej po instruktaż

#3164 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 09:59

Kuźwa to twój odpad z twojej działalności i we własnym zakresie szukaj przedsiębiorcy, który odbierze. To nie odpad komunalny!!!! Nauczł się tylko brać i wszystko się należy. Jeśli masz zamiar wyrzucić to tylko do swojego lasu, a najlepiej do łóżka!!!

Zasr..ym obowiązkiem jest zająć się tą sprawą gospodarza gminy wyłonić w formie przetargu odbiorcę, panie,bezradny skoro takie bzdury piszesz , Co ty tam robisz i za co bierzesz  pieniądze podatnika skoro o niczym nie masz pojęcia

#3165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 11:49

Nie jestem zwykłym Polakiem poje.any pisowski fanatyku po podstawówce wieczorowej jak piszę ze nie wyplacili tych pieniedzy to znaczy że tak jest zasciankowa ciemnoto żyjąca z pisowskiego zasiłku 500 plus.

#3166 ~SIP~

~SIP~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 15:01

Pewnie jesteś POwcem , a więc  nawet jak dostałeś to i tak będziesz pluł ,że nie dostałeś to jest właśnie taktyka POzdrajców ,oszustów . Mam pytanie pewnie jesteś jednym z nich , a może  szału już dostajecie nie wypaliła kandydatka babsztyl ,to może wypali wasz idol  lgbt najlepiej udajcie się na zachód do cioci makrelowej po instruktaż

Panie Krzysztofie. Wiem, że obchodził pan wczoraj urodziny Pana Prezydenta Andrzeja Dudy, ale proszę powstrzymać się przed takimi wpisami.

Obraził pan wszystkie kobiety.

Czy chciałby pan, żeby takich określeń używano w stosunku do pani Agata Duda, pani Marta Kaczyńska, pańskiej matki, teściowej czy małżonki?

#3167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 15:24

Do tych wszystkich co wywiesili na płotach tego amerykansko żydowskiego dupoliza zastanówcie się czy popieracie Polaków czy inne pejsate nacje które dzisiaj rządzą Polska.

#3168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 15:56

Do tych wszystkich co wywiesili na płotach tego amerykansko żydowskiego dupoliza zastanówcie się czy popieracie Polaków czy inne pejsate nacje które dzisiaj rządzą Polska.

Gość łże, zaprzecza aktualnej demokracji, obrzydza  i chce faszyzmu ?

#3169 ~czes~

~czes~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 15:59

Najprawdziwsza PRAWDA !

#3170 ~SIP~

~SIP~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 16:29

Gość. Obrażasz Najlepszego Prezydenta w dziejach Polski.

Pan Prezydent jest samodzielny, niezależny i szanowany na całym świecie, i wszyscy Polacy go popierają.

#3171 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 16:31

Do Qrwy nędzy zajmijcie się swoim podwórkiem tj. miastem i naszą gminą a nie pierdułami centralnymi . Trzeba być niezłym debilem, żeby wytykać ludziom w co wierzą i komu wierzą. W końcu mamy demokrację tj m.i. Wolność słowa. Wstyd i hańba dla Goniądza przyniosła grupa m- ców , którzy popisali się podczas wizyty Prezydenta , którzy myśleli inaczej niż ta Pani która wygłaszała swoje poglądy. Nie musiała być po prostu napastowana i wypędzana. Nie każdy kto myśli inaczej jest złym człowiekiem i nie musi być napastowany. Wstyd. Skończyły się czasy kiedy nie można wyrażać swoich myśli i słów. Każdy ma do tego prawo, co gwarantuje Konstytucja. Trzeba było się przygotować  i swoje myśli i marzenia również chwalić pod niebiosa przy użyciu środków nagłaśniających. Kaźdy ma do tego prawo i może swoje poglądy zawsze i wszędzie głosić i nikt nie powinien mu tego zabraniać. 

#3172 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2020 - 18:32

Do Qrwy nędzy zajmijcie się swoim podwórkiem tj. miastem i naszą gminą a nie pierdułami centralnymi . Trzeba być niezłym debilem, żeby wytykać ludziom w co wierzą i komu wierzą. W końcu mamy demokrację tj m.i. Wolność słowa. Wstyd i hańba dla Goniądza przyniosła grupa m- ców , którzy popisali się podczas wizyty Prezydenta , którzy myśleli inaczej niż ta Pani która wygłaszała swoje poglądy. Nie musiała być po prostu napastowana i wypędzana. Nie każdy kto myśli inaczej jest złym człowiekiem i nie musi być napastowany. Wstyd. Skończyły się czasy kiedy nie można wyrażać swoich myśli i słów. Każdy ma do tego prawo, co gwarantuje Konstytucja. Trzeba było się przygotować  i swoje myśli i marzenia również chwalić pod niebiosa przy użyciu środków nagłaśniających. Kaźdy ma do tego prawo i może swoje poglądy zawsze i wszędzie głosić i nikt nie powinien mu tego zabraniać. 

Ten artysta i te artystki przed szkołą to są ludzie głębokiej wiary. Niby katolicy wymachający łapkami i językiem przed tą kobietą co mogła myśleć inaczej niż oni. Jako uczciwy katolik wstydzę się za nich, choć być może myślę podobnie ale takiej reakcji nie popieram. 

#3173 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 07:55

Zajmujecie się sprawami na które i tak nie mamy wpływu. Ja proponuję zająć się naszą szkołą i leniwym dyrektorem. Żadnych zajęć przez komputer nasi nauczyciele, dyrektor i papkin piep...ą wszystko, gdzie nauczanie. We wszystkich szkołach zajęćia się odbywają prawie normalnie a u nas co nic bo wszyscy to piep..ą. Właśnie wysyłam zawiadomienie do kuratorium i prokuratury o prawdopodobieństwu popełnienia przestępstwa. Tak dalej być nie może.

#3174 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 22:23

Zajmujecie się sprawami na które i tak nie mamy wpływu. Ja proponuję zająć się naszą szkołą i leniwym dyrektorem. Żadnych zajęć przez komputer nasi nauczyciele, dyrektor i papkin piep...ą wszystko, gdzie nauczanie. We wszystkich szkołach zajęćia się odbywają prawie normalnie a u nas co nic bo wszyscy to piep..ą. Właśnie wysyłam zawiadomienie do kuratorium i prokuratury o prawdopodobieństwu popełnienia przestępstwa. Tak dalej być nie może.

uważaj tylko aby ciebie nie posadzili za fałszywe donosy

#3175 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 22:10

Masz rację lekcji przez komputer chyba nie było żadnych a jak były to po cichu. A więc co robili nauczyciele zastanówmy się ????????? i za co brali kasę ????????

#3176 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 18:43

A ja proponuje, abyśmy podnieśli swoje du..y i zaczęli chodzić na sesje i zabierać głos, tzn. konstruktywnie i mądrze punktować i żądać zmian, przedstawiając swoje i innych propozycje. 

#3177 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 20:44

Popieram aby wszyscy ruszyli na sesję i dali do wiwatu dla papkina i jego szwagra

#3178 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 22:47

Popieram aby wszyscy ruszyli na sesję i dali do wiwatu dla papkina i jego szwagra

Idź i dawaj. Harnaś, chętnie obejrzę twój cyrk.

#3179 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 18:43

Idź i dawaj. Harnaś, chętnie obejrzę twój cyrk.

No właśnie „, idż i dawaj” a Ty co? Tylko tacy ludzie kiedy jest moźliwość normalnych rozmów, wskazania  błędów i rzeczowej rozmowy mówią o jakimś cyrku. Jestem częstym bywalcem na sesjach ale moje imię i nazwisko jest inne, nie jestem Harnaś. 

#3180 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 20:59

Harnaś nie nadaje się do niczego, pokazał na co jego stać, ale duda wisi u teściowej zdjął

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych