Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obudzony, wschodzący GONIĄDZ


3182 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ślachcic~

~ślachcic~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 15:02

Tak się zatracili w tym ustawianiu stołków, że widocznie zapomnieli o tej rocznicy. Geny jednak zawsze działają. Podobno po Wigilii Narodów niektórzy z nich mieli jeszcze poprawiny "swojego święta".

Widze że żal za dupe ściska ,nie przeszkadzało Ci jak kulik poprawiał nawet bez okazji a tu widzę zazdrosć że do stołu nie zaprosili a ustawianie stołków też nie przeszkadzło jak wódz tworzył nowe stanowiska zrozum eldorado się skończyło.Wspomniałeś jeszcze o genach zapytaj swego wodza o jego geny prawdziwa błekitna krew z Kramkówki Małej.#22 ~ja~

~ja~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 16:42

Rzeczywiście, datę "świętowania" to wybrali godną przodków.#23 ~obserwator~

~obserwator~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:20

odpowiadam moni

Płacę podatki wszystkie prawem przypiszne bez zwłoki.Nie piszę wniosków o ich umorzenie, jak robiła to "biedota" gminna z dochodami kilutdzesięcznotysiączłotowymi miesięcznie/ patrz decyzje"wodza"o umorzeniu podatków/.#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:49

PIĘKNIE ! PIĘKNIE ! No i Goniądz się obudził z ręką w nocniku.Kto był wczoraj na WIGILII NARODÓW wie o czym mówię.Nasz "WSPANIAŁY" nowy Wódz "Napoleon bez jaj" pokazał wczoraj jaki to on inteligent kilku słów powitania i życzeń nie potrafił przyswoić w tej swej tępej główce a czytając z kartki dukał gorzej jak uczeń zerówki.Przewodniczący Rady swym wystąpieniem SZAŁU nie zrobił a sam o mieszkańcach wsi mówi "WIEJSKA HOŁOTA".          "ŚMIECH NA SALI WŚRÓD GOŚCI"   

Chyba byłeś człowieku na innej uroczystości w Downarach. Ciekawe co na tej stypie podawali? Bo Ci się we łbie pomieszało.#25 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:56

odpowiadam moni

Płacę podatki wszystkie prawem przypiszne bez zwłoki.Nie piszę wniosków o ich umorzenie, jak robiła to "biedota" gminna z dochodami kilutdzesięcznotysiączłotowymi miesięcznie/ patrz decyzje"wodza"o umorzeniu podatków/.

Bartel dostał umorzenie? Nie znam nikogo innego z gminy o takich miesięcznych dochodach.#26 ~goniądzak~

~goniądzak~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 19:20

Chyba byłeś człowieku na innej uroczystości w Downarach. Ciekawe co na tej stypie podawali? Bo Ci się we łbie pomieszało.

ci  pasorzyty teraz tylko kursują gowniary - b-stok do wodza B....ki i zanoszą zdradzieckie pokłony o koryto w mońkomyjach na wice-mis oraz korytko dla barana ,a póżniej nóż w plecy jak dla wielu innych przyjaciół -----i właśnie tam takie słowa  padały ,bo właśnie tak ludzie powiatu przez nich są traktowani/ciemnota ,chołota itd,itp/ czyż nie jest to żałosne ,a w dodatku partja chrześcijańsko-demokratyczna /TO JEST HAŃBA?/#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 20:17

Tak się zatracili w tym ustawianiu stołków, że widocznie zapomnieli o tej rocznicy. Geny jednak zawsze działają. Podobno po Wigilii Narodów niektórzy z nich mieli jeszcze poprawiny "swojego święta".

A świętowali na 30% czy arkowe 45%? ;)#28 ~Ziomek~

~Ziomek~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 20:51

Poprawiny mieli " podobno" czy na pewno , bo różnica jest duża?

#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 21:04

Na pewno dla "wybrańców". Studnia na próżno nie przyjeżdża z kierowcą.#30 ~Ziomek~

~Ziomek~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 21:13

Przyjeżdża z kierowcą, bo nie ma prawka, a w Goniądzu ma rodzinę. Czy każdy jego przyjazd do Goniądza będzie rodził podejrzenia?

#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 21:28

Teraz to on przyjeżdża do Urzędu Miejskiego, licząc na utworzenie stołka dla "pokrzywdzonego" przez prawo, ale "zasłużonego"#32 ~Ziomek~

~Ziomek~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 21:32

"Dukał, czytał z kartki" - może lepiej dukać, niż wogóle nie być obecnym i olewać Goniądzkie uroczystości, jak to robił stary Wódz. Poczekajmy, zobaczymy.

#33 ~czterdziestka~

~czterdziestka~
 • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 22:07

"Dukał, czytał z kartki" - może lepiej dukać, niż wogóle nie być obecnym i olewać Goniądzkie uroczystości, jak to robił stary Wódz. Poczekajmy, zobaczymy.

Jacuś,stary Wódz chodził na wszystkie uroczystości tylko pewnie nie na te na których ty bywałeś.#34 ~Ziomek~

~Ziomek~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 18:03

Ciekawe, czy już Wódz pobrał kasę za niewykorzystany urlop i odprawę i ile? Niech się ludzie dowiedzą jak niby w majestacie prawa się doi. Dobrze by było potrącić kwotę za nieuzasadnione delegacje choć z 3 ostatnich lat. Nie jestem jakiś Jacuś a Ziomek i przypomnę tylko, np. jubileusz Nutek i Biebrzy, olał tą uroczustość, następnego dnia bawił się na zawodach strażackich.

#35 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 18:27

Nie jestem jakiś Jacuś a Ziomek

Wesołek z Ciebie. :)  I ty sam w to wierzysz?#36 ~Ziomek~

~Ziomek~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 18:36

Raczej z Ciebie wesołek. Zgaduj dalej. Ha,ha ha.

#37 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 20:13

Czy nowy wódz zaczął juz realizacje swojego pierwszego punktu obietnic wyborczych? Interesuje mnie to o co najbardziej szło w całej tej zadymie przedwyborczej czyli obnizkę  o 30 % zarobków burmistrza, księgowej, sekretarz i njlepiej zarabiających urzedników? Czy burmistrz będzie chciał sobie obcinać pobory a innym  wspołpracownikom sie narażać?

Mam zachowany wykaz zamierzeń i będę skutecznie śledzić ich realizacje. No zobaczymy.#38 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 20:28

Byle nie zrobił tak jak w sąsiedniej gminie, gdzie wójt sobie obniżył w celu stworzenia nowego etatu dla zastępcy.#39 ~Ziomek~

~Ziomek~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 21:57

A no zobaczymy, bo 17 grudnia Sesja Rady i jednym z pkt. jest podjęcie uchwały w sprawie wynagrodzenia Burmistrzowi. Najpierw trzeba zacząć od siebie a potem...... no właśnie. Pożyjemy, zobaczymy.

#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:02

Czy nowy wódz zaczął juz realizacje swojego pierwszego punktu obietnic wyborczych? Interesuje mnie to o co najbardziej szło w całej tej zadymie przedwyborczej czyli obnizkę o 30 % zarobków burmistrza, księgowej, sekretarz i njlepiej zarabiających urzedników? Czy burmistrz będzie chciał sobie obcinać pobory a innym wspołpracownikom sie narażać?
Mam zachowany wykaz zamierzeń i będę skutecznie śledzić ich realizacje. No zobaczymy.

Kolejny przydupas Kulika ;-) Ciekawe czemu nic nie napiszesz o tym że twój pan i władca dostał 60 tysięcy złotych odprawy, a pilnujesz zarobków burmistrzaDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych