Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Obudzony, wschodzący GONIĄDZ

2981 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:11

To Mariuszek nawet program ze swojej ulotki zlecił do napisania Kulikowi? A chociaż przeczytał co tam zostało napisane?

#42 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 23:24

odpowiadam dla Gościa

Nie idź na łatwiznę. Nie napiszę Tobie kto w gminie ma dochody miesięczne w wysokości które podałem.Pomyśl tylko trochę to nie boli a znajdziesz "źrodło wiedzy".Z takimi dochodami miesięcznymi w gminie o jakich mówią dokumenty wyprodukowane przez "wodza" jest wielu.

#43 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 23:53

Kolejny przydupas Kulika ;-) Ciekawe czemu nic nie napiszesz o tym że twój pan i władca dostał 60 tysięcy złotych odprawy, a pilnujesz zarobków burmistrza

Ty jakiś chory z nienawisci jestes do innych i dziwnie podejrzliwy. Czy aby nie powinienes sie leczyc? Po tresci wypowiedzi widac raczej, że to ty jesteś przydupas nowego ,bo odpychasz temat istotny. Co do odprawy to miej pretensje do rządu, który ustala prawo w tym kraju.  A co do Pana to mam Jednego .

#44 ~Ziomek~

~Ziomek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 19:16

Oby w Goniądzu nie spadli "spadochroniarze" i nie było śmiechu jak w Trzciannem. Choć swoją drogą jest potrzebny ktoś, kto "twardą" ręką zrobi porządek z przydupasami Wodza. Wydaje się, że Mariusz jest za " miękki".

#45 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 21:39

Przyjeżdża z kierowcą, bo nie ma prawka, a w Goniądzu ma rodzinę. Czy każdy jego przyjazd do Goniądza będzie rodził podejrzenia?

Tak -bedzie budził podejrzenie a dlatego chociazby ,że nie pojawiał sie wczesniej na żadnych uroczystosciach goniądzkich mimo tego ze rodzina wciaz tu mieszka  Pozostaje wiec przypuszczenie ze nie rodzina ani ziomale ale interes nakazuje mu sie kręcić przy nowej władzy.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 23:11

Tyź, święta racja.!

#47 ~Zipmek~

~Zipmek~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 19:58

"wyborca" - jak widzisz jeden z pkt-ów Mariusza wczoraj na sesji zrealizowano, a mianowicie zmniejszono pobory burmistrza o 30procent. Teraz święta więc jest to okres niewłaściwy do pierestrojek. Poczekajmy cierpliwie.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 20:20

A można wiedzieć ile to kwotowo? I ile będzie zarabiał razem z dodatkami?

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 20:24

To ile teraz będzie wynosic wynagrodzenie burmistrza? Co z resztą stanowisko, na których również miały byc obniżane pensje?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 21:00

To ile teraz będzie wynosic wynagrodzenie burmistrza?

Tego to nie wie żaden z tych co głosowali?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 21:10

podobno z pensji poprzedniego burmistrza... 7200pln zmniejszono na 6500pln. Oczywiście dodatek za wysługę też przysługuje niższy, ale zmniejszeniu o 30% powinna ulec pensja zasadnicza czyli mniej o jakieś 2100pln...

#52 ~Ziomek~

~Ziomek~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 21:17

Jeżeli to jest prawda, to ktoś zrobił z gęby du..ę. A właśnie , to czego nie zabrania prawo to zabrania wstyd.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:25

odpowiadam dla Gościa

Nie idź na łatwiznę. Nie napiszę Tobie kto w gminie ma dochody miesięczne w wysokości które podałem.Pomyśl tylko trochę to nie boli a znajdziesz "źrodło wiedzy".Z takimi dochodami miesięcznymi w gminie o jakich mówią dokumenty wyprodukowane przez "wodza" jest wielu.

Kilkadziesiąt miesięcznie to co najmniej 20k X 12 miesięcy wychodzi 240k. W BIP największe dochody są rzędu 140 tys więc o 100 000 pln mniejsze. Chyba, że nie muszą składać oświadczeń /nie mam dostępu do danych US i dochody takich ludzi niewiele mnie obchodzą/, a może pomyliłeś dochód z przychodem.

#54 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 22:45

Kilkadziesiąt miesięcznie to co najmniej 20k X 12 miesięcy wychodzi 240k. W BIP największe dochody są rzędu 140 tys więc o 100 000 pln mniejsze. Chyba, że nie muszą składać oświadczeń /nie mam dostępu do danych US i dochody takich ludzi niewiele mnie obchodzą/, a może pomyliłeś dochód z przychodem.

GOŚCIU nie pomyliłem dochodu z przychodem, wiem o czym piszę w przeciwieństwie do wielu piszących. Jak chcesz sprawdzić moją wiedzę to dokonaj wglądu w decyzje " wodza" z umorzeń podatkowych, tam nazwisk" biedaków" Tobie znanych jest wiele.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 23:12

To wcześniej sprawdziłem i jeśli jest tam choć jedna osoba o dochodach miesięcznych kilkadziesiąt tysięcy złotych to mówimy o innej gminie

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 11:42

podobno z pensji poprzedniego burmistrza... 7200pln zmniejszono na 6500pln. Oczywiście dodatek za wysługę też przysługuje niższy, ale zmniejszeniu o 30% powinna ulec pensja zasadnicza czyli mniej o jakieś 2100pln...

Jeżeli to jest prawda, to ktoś zrobił z gęby du..ę. A właśnie , to czego nie zabrania prawo to zabrania wstyd.

Czekam, że teraz radni na tych samych liczydłach będą ustalać stawki podatków gruntowych ;)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 21:29

Podatek gruntowy naliczany jest ze średniej ceny żyta w danym roku przy statystycznym plonowaniu na danej klasie gleby. Podwyżka była 2 lata temu kiedy to ceny żyta były ponad 1,5raza wyższe od obecnych. Ceny spadły ale kwoty podatków nikt nie obniżył...

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 21:34

to teraz zrobia obnizke o prawdziwe 30 procent czy takie jak na radzie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2014 - 22:26

to teraz zrobia obnizke o prawdziwe 30 procent czy takie jak na radzie

szkoda ze nie byłeś taki mądry jak kulik siedział przy korycie, trzeba było wtedy podpowiadać dla wodza może dalej bylby przy korycie

#60 ~Janosik~

~Janosik~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2014 - 09:23

Pisałem wczoraj ale jakiś ziomekdupek wpis usunął (...)

Użytkownik WatchMan edytował ten post 20 grudzień 2014 - 09:57
A teraz napisz nieużywając caps locka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych