Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

123 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Apteka~

~Apteka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 00:03

A Co Wy sie tych koksów ujebaliście mlony... kto chce to wali a ty .u z kompleksami ku*** spier***aj pod most

#42 ~niech prawda zwycięży!~

~niech prawda zwycięży!~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 07:44

I tak wiadomo, że dla koksa Sztramka nie zabiorą licencji bo ma układ z komendantem. A to, że jest łajzą wie każdy kto go zna. Nie zostawcie tak tej sprawy bo w końcu trzeba zrobić porządek z tą całą Spartą! Tacy z nich Spartanie jak ze mnie Papież! Sztramek wielki wódz nawija farmazon dla swoich przydupasów o lojalności, honorze i że niby nikt od nich nie jest na dopingu hahaha Sztramek pierwszy się kłuł choć mało osób o tym wie ;]

#43 ~ja3~

~ja3~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 07:48

przeciez to jest paranoja! nawet niech by ci kolesie byli agresywni to z tego co mi wiadomo to ochrona powinna obezwladnic i wyprowadzic z lokalu a nie jeszcze jechac i wyjasniac co to wogole ma byc?! a jak bylo z tym kolesiem co utopil sie w rzece tez podobno ochroniarze z kuzni z nim poszli h** wie po co! sama bylam swiadkiem na imprezie w kuzni jak ochroniarze podczas jakiejs pseudo bójki rzucili sie na kolesia:/ niech sobie do klatek ida powalczyc jak tracy mocni. i tez widzailam gaz w ich uzyciu to niech teraz nie pier***a pewnie jeszcze zeznawac beda ze nie wiedza jak gaz wyglada. PARANOJA!!

#44 ~Bombardier~

~Bombardier~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 09:25

Mówicie ze Jarosze to konfidenci. Przecież Sztramek( co do któregos ze wczesniejszych komentarzy to prawda on sie koksował juz w wieku 17 lat na 100%) to jest filia ełckiej policji i to on zagania kogo tylko moze.A to ze chłopaki polecieli do gazety ? Przypominam że jak była afera w smętku z piłkarzami to koksiki pierwsi byli w gazecie zeby oczernić pilkarzy bo wiedzieli ze nie mieli racji i tak jak ktos wczesniej napisal kto pierwszy poleci do pismaków tego racja.Jezcze taka prożba do Spartanów : przestancie wypisywac tu głupoty bo każdy wie o tym ze kazdy wpis broniacy ochrona spartan jest waszego autorstwa. Pozdrowienia dla normalnych ludzi.A i jak myslicie ze wtym swiecie jest tak ze kto wiecej wazy ten ma racje to spier***ac do buszu na drzewa i banany wpier***ac .

#45 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 10:00

ty bomarbier to pewnie jestes jednym z wielku zakomoleksionych lamusow ktorzy dostaja po du*** za byle co itylku tutaj tak sie madzysz a pewnie piszaesz przeciw spartanom bo robisz loda dla szymona zeby cie niie bil i tylko tutaj taki twrdziel z ciebie wcale nie mam nic wspolnego ze spartanami a jestem za nimi bo trzeba tepic takich deb***i jak ty bo przez takich pedalow jak ty wszystko jest taki poje***e ciota z ciebie a jak pewnie w piatek wypijesz w barze to zaczepiasz zwyklcy ludzi co sobie siedza w barze spokojenie pewnie jakis ochroniarz wywalil cie na zapita morde za drzwi i teraz masz taki uraz bo ci po twoim zasranym ego ktos polecial

#46 ~Apteka~

~Apteka~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 11:06

a tee Suchary dalej o tych koksach... ty jarasz trawe inni walą koks.Ty po trawie masz dziure w mózgu a inni po koksach jak ci jebną z liśćia to kostnica... prawdziwki opanujcie sie.

#47 ~Bombardier~

~Bombardier~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 13:38

Ktos , zakompleksony to moze jestes ty . Ja nie mam zadnych problemów. A jak jestes taki gieroj to mozemy sie spotkac w realu . CZEKAM NA PROPOZYCJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#48 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 14:16

tak myslalem ze nie umiesz nic poza biciem sie a potem pretensje do ochroniarzy i do calego swaiata masz i nie mow ze nie masz komplesksow pewnie w podstawowce cie lali a teraz sam taki gieroj jetes smiesznu jestes ty i tobie podobnie co sie tu madrza ja znam swoja wartosc i wcale nie musze sie z kims bic zeby cos komus udowodnic prawdziwy kozak to taka osoba co sie nie napier***a z kazdym wszedzie dostalbys raz po ryju i tak jak te 3 cioty tez bys zaraz na policje dzwonil bo ktos takiego biednego i spokojnogo czlowieka jak ty pobil z doswiadczenia wiem ze nawet kijem w gownie takich jak ty nie warto nawet dotykac bo najpierw sie madrza a jak co do czego to najwieksze z nich ofiary

#49 ~profesor~

~profesor~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 15:13

Uwaga bo bombardier zbombarduje nas grypsami... 519 225 572 - Dzwon Pedale !

#50 ~lilo~

~lilo~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 20:25

Aj chłopaczki ze spartan nie przeginajcie tym słownictwem. Wstyd tacy duzi a rozumu zero pora się przeznać do błędu lub nie komentować a nie się pogrążać głupim gadaniem bardzo brzydko fe fe fe!!!

#51 ~przedstawiciel~

~przedstawiciel~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 00:56

. wiecie i piszecie za przeproszeniem. SPARTAN to porzadna firma która pilnuje porzadku na imprezach i napewno sami nie prowokuja bójek! czy ktos kiedykolwiek dostał w smetku? jakis cwaniak jarosz i wileki szymek co go wiatr zwiewa kozaczyli nawet nie dostali a sie popłkali i na policje polecieli jezle takie wielkie kozaczki to dlaczego sami nie potrafia tego załatwic. sa poprostu zwykłymi łachudrami i nic wiecej! pozdrawiam spratana !

#52 ~stuped~

~stuped~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 11:54

warka i dos patos. tam tylko jest porzadna ochrona.

W dos patos stoją jakieś barany!!!!!.....siedzieliśmy ostatnio z kumplami na spotkaniu po latach troche się smielismy, nikogo obok nie bylo......i raptem wpadł ochroniarz z mordą ze nas wygoni bo za głosno jestesmy i takie tam....ewidentnie szukal zaczepki.....zadzwonilismy do szefa dos patos ktory ukrócił zapedy ochroniarza

#53 ~kozaczek~

~kozaczek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 12:00

teraz to dopiero bedzie jak w kuzni na ochronie bedzie szymon ze swoimi przdupasami co drugi dzien tam karetka bedzie bo klienci beda bici i w koncu kuznie ktos zamknie i wtedy ludzie zatesknia za czasami jak byl tam spartan ale to tka zwykle u nas jest w Polsce ze wszytkim wszyscy sie madrzyc tylko umieja

Powiedzćie mi co to za Szymon???? co to za łeb jest,,,,,skoro go nie znam, to musi być jakiś wyjątkowy leszcz

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 12:11

Co wy ludzie piszecie. Sztramek spoko koleś do pogadania. Pewnie połowa to go tylko zna z widzenia i sie tutaj madrzy. I jak walicie tyle alkoholu ze na pysk padacie i jjeszcze szczekacie to sie nie dziwcie ze was wywalają na zewnatrz. Co drugi to kozak a tak naprawde to lamusy z was i nic wiecej. Nie jestem po niczyjej stronie ale chodzic na skarge do gazety to śmiech na sali nic wiecej. Gamonie z nich i tyle.

#55 ~łeb~

~łeb~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 12:20

Kto to jest ten szymon?????????????????????

#56 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:27

ja to slyszalem ze jak byla jeszcze otwarta piwnica na rogu amii krajowej i orzeszkowej to wielki pan sztrampek zlal chlpaka do nieprzytomnosci i musial mu zaplacic z 2 tys. zeby wycofal z policji swoje zeznania wtedy mu sie upieklo ale teraz widac ze chlopaki mu niepopuszczo i maja racje.

#57 ~GRZESIU~

~GRZESIU~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:33

WITAM WSZYSTKICH !!! ja takze slyszalem ze niejednemu zalazl za skore raz mu spalili samochod a ostatnio zapiankowali wiec widac jaki z niego przykladny i kulturalny ochroniaz jak by byl taki jak go opisujecie to nikt by czegos takiego niezrobil fakty mowia same za siebie

#58 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:50

Prawdą też jest, że szef ochrony jest wariatem ( podobno ma żółte papiery ), trenuje sporty walki ze swoimi ochroniarzami, wszyscy mają skończone co najwyżej osiem klas podstawówki i cały czas koksują sterydy.

DLATEGO ZAPOMNIELI slow przepraszam , dziekuje itp. to dla nich zbyt trudne slowa skoro wchodzac do lokalu niewiedzialam czy wejsc czy wyjsc sa kompletnie pozbawieni kultury jedyne slowo ktore znaja to jest yhy albo no i sie pręzo niewiadomo po co
Slyszalam jeszcze ze kiedys PAN SZTRAMEK bawil sie w elcko gangsterke i biegal probujac sciagac haracze ale mu sie to nieudawalo wiec postanowil podpisac umowe z policjo o ochrone i od tamtej pory wielu dobrych chlopakow mialo przez tego pana lipe

#59 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:51

ale z was deb***e jak ochroniarz moze byc mily i kultularny jak w swojej pracy ciagle sie spotyka z zapitymi mordami i z goscmi ktorzy mysla ze sa kozakami i taki wlasnie .e bez odwagi spalili mu samochod bo sie napija taki mendy w barze on ich za drzwi wywali ich szmaciarska duma zostanie urazona i potem wyzywaja sie na samochodzie bo na nic wiecej ich nie stac o wypowiedzi takich burakow jak te 2 ostanie to sa smieszne poprostu bo gdzies cos uslyszal jeden z drugim i juz taki madry bys bedilu sie przeszedl wieczoram po elku to bys zobaczyl jak pelno takich .i lazi i zaczepia ludzi a jak sami w pysk dostana to na policje dzwonia i placza ze ktos ich pobil jak jestes normalny i w barze czy dyskotece sie zachowujesz normalnie to to ci ochroniarz nic nie zrobi a takie glupoty to jak wyzej to pisza pewnie tacy ktorzy pewnie kiedys byli wyrzuceni z jakiegos baru bo sie napili jak swinie a teraz maja zal

#60 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 20:58

ja pier***e ludzie wy chyba jestescie z jakies innej planety ze pier***icie taki glupoty a pewnie suko sama bys chcial zeby Cie taki wielki ochroniarz .l a tu zgrywasz jakas damulke wszystkowiedzaca . wiesz i pier***isz bez sensu cos co uslyszalas od jakiegos innego deb***a wiekszosc z tych fi***ow co pisze takie glupoty to poprostu chcialaby wygladac choc w polowie tak jak oni maja jakies kompleksy i nie umieja inaczej sie wyzyc jak pisac takie glupoty a ty paniusiu pewnie profesorem jestes i wszystkie rozumy pozjadalas ja pier***e sami specjalisci sie wypowiadaja co cos gdzies od kogos slyszeli zenada i tyle

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych