Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

123 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~nick~

~nick~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:14

Panie ~~ KTOŚ ~~ nawijasz cały czas o kompleksach , widocznie sam jestes zakopleksiony :) co za mało koksów ? Chyba jestes ze SPARTANA bo zero kultury masz do kobiet, jak każdy z nich .!!!! Powodzenia w dalszym rozwoju ......

#62 ~janekdzbanek~

~janekdzbanek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:23

ludzie pomyslcie o poczytajcie co wy piszecie chyba zaden normalny czlowiek ni pali innemu samochodu to chyba wiadoma ze jak juz zalazl komus za skore to nie jakiemus spokojnemu czlowiekowi ktory sobie siedzi w barze pije piwo i idzie sobie spokojnie do domu tylko jakiemus kozakowi ktorego pewnie wyrzucil na zbity ryj za drzwi a ze ciota z niego to sie mscie w ten sposob ze zami w samochodzie zakleja pomyslcie troche ludzie sami a nie sluchacie glupot ktorych wam ktos napiepszy albo jakis szmatlawiec wydrukuje myslicie ze ci co polecieli na skarge do gazety to spokojni chopcy sami maja sprawy o pobicia i nie tylko ten szymon byly bokser kidys stal w mazurskiej na ochronie i jakiegos goscia tak pobil zr czaszke mu polamal gosciu w szpitalu lezal i juz do zdrowia nie wroci bo mial uszkodzenia mozgu potem za granice spier***i a ci jarosze to nie lepsze .e a po ty zekomym ich pobiciu nawet sliwy zaden nie mial chcieli na sile w szpitalu lezec zeeby miec dowody na poparcie tych glupot co naklamali ale im nie wyszlo bo juz na drugi dzien siedzieli w kuzni smaku na ochronie chyba a cala afera jest o to ze ze szymon ma firme ochroniarska i chce spartan wywakic z kuzni i laguny pewnie bo sam chce tam ochraniac wiec naklamal i juz

#63 ~EWELINA~

~EWELINA~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:32

doszły mnie słuchy że sztramek prosił smołę żeby komentował wszystkie komentarze bo siedzi na du*** tam i nic innego nie ma do roboty po co tam siedzieć za granicą - a to z reszto jego przydupas hehe. Dostałam od smoły w smędku w twarz a ochrona nic nie zrobiła tylko głupie gesty i uśmiechy .Pozdrawiam damskiego boksera !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#64 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:34

z koksow to biore aspiryne na bol glowy a spartan to widzialem w smetku kiedys przed drzwiami i tyle ich znam do inteligentych kobiet to mam szacunek ale nie lubie jak ktos pieprzy takie glupoty a o kompleksach mowie bo sam nie raz widzialem takich najbardziej odwaznch co sie rzucaja do ochroniarzy 50kg wagi 160cm wzrostu przewaznie w grupie 10 osobowej i napity tak ze ledwo na nogach stoi i przewaznie po drugiej stronie bo zaden nie ma odwagi podejsc i sam na sam i takie male gowna zawsze najwiecej chalasu robia a potem zawsze poszkodowanych udaja bo inaczej nie umieja kompleksow nie mam bo sie nie upijam jak swina nie kozacze do nikogo nie strasze kolegami i w razie zgrzytu z inteligentnym czlowiekiem umiem sie dogadac a z pier***cem umiem tez sobie poradzic jak slowa do niego nie docieraja znam sie na ludziach na ich zachowaniach na ich psychice i nie musze widziec czlowieka zeby wiedziec jaki jest wystarczy ze przczytam pare linijek tego co napisze z tych wypowiedzi co ty czytam moglbm napisac prace na magistra psycholigii

#65 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 21:54

kazdy ma jakis zale widze po wypowiedziach niektorych i wedlug nich sa zli i juz ale niestety swiat nie jest czarno - bialy ma wiele odcieni szarosci ale do niktorych to nie dociera i nie rozumiem w jakim swiecie oni zyja to jest specyficzna praca w ktorej czesto zdazaja sie ekstremalne sutuacja i na pewno nie w kazdym przydapku postepuja tak jak nalezy ale to sa tylko ludzie ktorzy pracuja w duzym stresie dla wielu jert to zapenwe praca na weekendy w tygodniu moze sie ucza albo wychowuja dziecie albo tez pracuja po tym a ze ktos sie duzy urodzil to nie jego wina ze ma waruni fzyczne i sie nadaje do takiej pracy jak innej mozliwosci nie ma a ci co tu tak sie madrza w sytuacjach w ktorych Ci i wielu innych ochronairzy sie znajduje to by zapwene nie wiedziala co robic albo by ucieklo z krzykiem w kat osadazc to latwo ale kto raz sie spotkal z jakims fizycznym zgrozeniem jak ktos krzyczy ze cie zabije to wie jak to jest a oni zapewne na kadej dyskotece maja doczynienia z takimi typami i wes zproboj jeden z drugim narazac zdrowie za jakies pewne marne pieniadze sprubujcie pomyslec co bys zrobil i jak myslal jak ty bys byl ochroniarzem i jakis zpijaczony deb*** lezie do ciebie z lapami skad wiedz czy cie zaraz nozem nie potnie tu nie ma czasu na bycie milym walisz w zeby zanim tamten ci cos zrobi niestety takie sa zasady pomyslcie ludzie ze sa rozne sytuacje a kazdy jest tylko czlowiekiem

#66 ~kozak że hoho~

~kozak że hoho~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 08:31

hahahahaha takich sztramków, szymonów i innych patafianów to ja łykam jak bocian żabę.....dajcie mi ich nawet wszystkich na raz to zobaczycie jak ich zczyści jak psa po obierkach....będą lecieć z płaczem do mamusi i po kolegów, których też pokonam bez większego trudu
hahahahahahhahahahah

#67 ~Król podziemi~

~Król podziemi~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 13:22

~kozak że hoho~

todaj nr cw***lu to pogadamy ... pozdro Spartan

#68 ~kozak że hoho~

~kozak że hoho~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 13:56

~kozak że hoho~

todaj nr cw***lu to pogadamy ... pozdro Spartan

. to cie robił lachociągu......z byle kim nie gadam!!
paszoł won mlonie

#69 ~elczanka~

~elczanka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 18:56

skoro ci mezczyzni kierowali grozby i wyzwiska do panow z tej beznadziejnej ''firmy ochroniarskiej" to powinni zglosic to na policje skora sa tak profesjonalni, uwazam ze ktos powinien ta firme zamknac bo ci panowie w zaden sposob nie wykonuja swojej pracy profesjonalnej podam jeden przyklad niedawno moj brat ktory od 3lat mieszka w warszawie przyjechal do elku postanowlismy sie wybrac do kuźni ale pan ochroniarz postanowil go nie wpusci poniewaz nie lubil sie z moim bratem w szkole sredniej, czy to jest powod nie wpuszczania normalnych ludzi do lokalu??? z tego co wiem to profesjonalna ochrona, powinna dbac o porzadek w lokalu, a nie patrzec komu by tu w morde przywalic. A KUŹNI GRATULUJE PROFESJONALNEJ OCHRONY!

#70 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 19:13

panie elczanko jak sie panie nie orientuje to niech pani takich glupich zali nie pisze ta ochrona o ktorej tu mowa juz dawno w kuzni nie stoi teraz sa tam jakies gowna ktore mysla ze sa ochroniarzami a jak spartana tam stal to chyba byla tam druga ochrona jakas od kuzni zebrano pare deb***i i tam stali prywatnie przez szefa kuzni i to oni przewaznie nie wpuszczali ludzi jak im sie nie chcialo i to nie jest miejsce na jakies prywatne zaleto ze napiszesz ze kogos nie wpuscili jacys ochroniarze to nie znaczy za ta konkretntna ochrona to zlo wcielone zacznij myslec dziewczyno i nie osmieszaj sie

#71 ~elczanka~

~elczanka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 23:11

panie elczanko jak sie panie nie orientuje to niech pani takich glupich zali nie pisze ta ochrona o ktorej tu mowa juz dawno w kuzni nie stoi teraz sa tam jakies gowna ktore mysla ze sa ochroniarzami a jak spartana tam stal to chyba byla tam druga ochrona jakas od kuzni zebrano pare deb***i i tam stali prywatnie przez szefa kuzni i to oni przewaznie nie wpuszczali ludzi jak im sie nie chcialo i to nie jest miejsce na jakies prywatne zaleto ze napiszesz ze kogos nie wpuscili jacys ochroniarze to nie znaczy za ta konkretntna ochrona to zlo wcielone zacznij myslec dziewczyno i nie osmieszaj sie

aha wiec rozumiem ze dwa tygodnie temu w kuźni stala inna ochrona?
a po drugie nikt tu sie nie osmiesza tylko wyraza swoja opinie.

#72 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 08:29

Ktoś ty naprawde jesteś niezłym tępakiem. Po twoich wpisach to chyba każdy jest pewny że jesteś wszech mocnym ochroniarzem ze wspaniałej firmy. Tępaku cały czas wypisujesz ze ochroniarz nie może byc miły dla zachlanych klijentów. Ale zrozum chłopczyku że w lokalach nie przesiadują sami napruci klijenci tylko też ludzie którzy przyszli zjeść czy wypić kawę a te koksy dla każdego są tak samo "mili". I wiem co piszę bo jestem stałą klijentką Smętka.Takie słowa jak przepraszam , dziękuje czy dzieńdobry do dla nich nieosiągalne szczyty. Naprawdę pada tu wiele przykładów ich buractwa tylko ty tego nie chcesz przyjać do wiadomosci . Byłam swiadkiem sytuacji kiedy ten śmiszny Smoła uderzył te dziewczynę . Za takie coś powinien frunąć z knajpy , a ocroniarze zrobili sobie z tego ubaw. I to jest profesjonalizm tak ????? Piszesz że oni pracuja w stresie i za kiepskie pieniadze . Po pierwsze w stresie to są klijenci którzy wchodzą do knajp ochranianych przez Spartana , a po drugie to chyba nikt ich do tej pracy nie zmusza.Mówisz ze po przeczytaniu pru linijek wpisu mozesz określic człowieka . Ja bym chciała zebyś zaczął od siebie . To by mogło byc ciekawe. Naprawde mało mnie obchodzi sytuacja opisana przez gazetę bo tamci koledzy też pewnie nie byli bez winy , ale wykonywanie swojej pracy przez firmę Spartan to jest katastrofa. Tylko bardzo mnie zastanawiawia że własciciele knajp nic z tym nie robią.

#73 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 09:08

SPARTAN JEST NAJLEPSZY MA NAJLEPSZYCH OCHRONIARZY I NAMODRZEJSZYCH ONI SA NALEPSI BARDZO LUBIE RAFALA I BIZONA

#74 ~gladiator~

~gladiator~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 09:16

Teraz w kuzni nastepna profesjonalna firma stoi pretorian ciekawe czy oni sie wykarza.pozdrawiam

#75 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 10:25

kolejna inteligenta co czytam nie umie sam z 5 razy pisalem ze jak klient jest normalny to nikt mu na pewno nic nie zrobi a ochrona idiotko nie jest od tego zeby mowila dziekuje i przepraszam to ma byc twardy facet co umie sobie z cholota poradzic i niestety skutkiem ubocznym jest to ze moze i nie sa mili ale to taka pracai nie wiesz na pewno jacy sa po pracy to nie pisz ze to tempaki ale powtarzam oni nie sa od bycia dobrymi a jak taka cwaniara jestes to sam postuj np w kuzni na ochronie to zobaczysz jaka sama mila bedziesz i ktos ta prace musi wykonywac i nie jestem ze spartana to ze oich bronie to tylko znaczy ze mam wieksze wiedze w tym temacie niz ty a skad mam wiedziec ze ze ty nie jestes np jena z tych zekomych ofiar i tylko podszywasz sie pod dziewczyne zeby pisac jakies glupie historyjki ten smola to nawet nie wiem kto to jest widzilas jakas jedna sytuacje i juz uwazasz ze wszystko wiesz a ja sam widzialem jak nieraz ta ochrona wywalala awanturujacych sie gosci albo nie wpuszczala takich co takich co ledwo na nogach stoja a tacy zawsze kozacza i do bicia sie leca ty jak bys byla na ochronie to bys go pewnie przeprosila powiedzila powiedziala prosze i krzeselko po d*** podsatwila i pewnie fajnie by ci bylo jak obok ciebie jak pijesz sobie te kawke siedzil jakis zapity gosciu obzygal sie albo cie za dupsko szczypal to wtedy bys miala pretensje ze ochrona takiego wpuscila uczepilas sie jakiegos smoly i klepiesz bez przewrwy to samo jak ktos nie wie do czego sluzy mozg to tak ma jak ty naczytacie sie jakis nieprawdziwych artykulow napisanych przez nieuczonych pisamkow ktorzy nie wiedza co to jest obiektywizm z jakiejs zasciankowej gazety

#76 ~wiking~

~wiking~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 13:05

Teraz powstaje nowa firma ochroniarska"WIKING" i ma przejac wszystkie puby nad jezirem.Sa to potezni zawodowcy ktorzy sa elita w tym miescie

#77 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 13:18

Ktoś poczytaj swoje wpisy , ciężko je nawet zrozumieć . Spróbuj też zrozumieć co piszą inni. Ja nie mam nic przeciwko ochroniarzom jeżeli wyrzucają jakiegos zachlanego goscia ., ale wymagam od nich zeby byli mili dla normalnych klijentów. Nie mów mi że grzecznościowe zwroty są zakazane dla ochroniarzy. Chodzi mi o to że jak na przykład wchodzę do Smętka i mówię dzieńdobry to mógłby jeden z drugim odpowiedzieć , a nie traktować każdego klijenta jak potencjalnego wqroga. Co do podszywania się pod kogoś to raczej chyba szybciej to Tobie mozna by było przypisać . Mówisz że wszyscy sugerują się głupim artykułem , a jak była opisana w tej samej gazecie afera z piłkarzami to też był to głupi artykuł ??????????????? Pozdrawiam i życze wiecej spokoju i opanowania , a zwłaszcza poprawnej pisowni !

#78 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 13:31

ojej jaka bedna ktos jej dziendobry nie odpowiedzial i ochroniarzy trzeba na stosie spalic ale damulka smieszna jestes chyba nie masz wiekszych problemow a nie pisze polskich znakow bo mam windows popsuty i w gdziekolwiek pisze to nie mam polskich znakow i poki co nie mozna tego naprawic bo nie mam mozliwosci wymiany systemu wiec jak widzisz nie wszystko jest taki jak ci sie wydaje a ochroniarz to nie boy hotelowy ze musi sie z klientem witac sama sprubuj ze 100 razy dziennie kazdemu na powitanie odpowiadac ciekawe jak dlugo bys wytrzymala a ochroniarza masz sie wlasnie bac zeby ci zaden glupi pomysl do glowy nie przyszedl jak wypijesz jak ktos zacznie rozrabic to masz wiedziec ze ktos cie wyrzuci a nie bedzie dyskutowal z toba ze zle pan robisz do baru gdzie stoi jakis frajer a nie wielki ochroniarz zawsze beda mendy przychodzic i szukac zaczepki on ma samym wygladem odstraszac a ze ciebie urazil tym ze sie z toba nie przywital to twoj problem smieszny problem

#79 ~AREK~

~AREK~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 16:45

Ktosiu popierdosiu rzuc prace w spartanie i udaj sie do psychiatry to moze jeszcze beda z CIEBIE ludzie . Powodzenia !!!!!!!

#80 ~komendant~

~komendant~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 17:17

jak to szymon zdechlak wiekszość tych komentarzy pisze.biedny czlowiek.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych