Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

123 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~GLADIATOR~

~GLADIATOR~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:14

BEDZIE SPRAWA TO WSZYSTKO SIE WYJASNI KTO DOSTANIE WYROK I WTEDY O TYM SIE NAPISZE BEDZIE NAPEWNO GLOSNO.
SEDZIA TO WSZYSTKO ROZTRZYGNIE.POZDRAWIM

#82 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:28

Kocham SPARTANA zrobie dla niego wszystko !!!!!!!

#83 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:30

Te buraki co niby byli tacy grzeczni to rywale spartana no i będą ich oczerniać.Sami się oto prosili więc dostali co chcieli ,a teraz płaczą .A chłopaki ze spartana żle zrobili że pojechali za nimi w bluzach z logo firmy (jeśli tak było).

ej ty jestewm ciekawyv jak ty bys byl na ich miejscu czy bys to zostawil tak.jestes ciota ktora jet za sztramkkiem wkoncu dostanie za swoje kozaczenie i bedzie mozna chodzic do barow bez problemow a nie szef spartan wyzywa wszystkich pala nie ochrona ha

#84 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:31

bo tutaj co pisza komentarze to sa przydupasy spartan!!! cioty z was

#85 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:34

doszły mnie słuchy że sztramek prosił smołę żeby komentował wszystkie komentarze bo siedzi na du*** tam i nic innego nie ma do roboty po co tam siedzieć za granicą - a to z reszto jego przydupas hehe. Dostałam od smoły w smędku w twarz a ochrona nic nie zrobiła tylko głupie gesty i uśmiechy .Pozdrawiam damskiego boksera !!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak wlasnie jest wszystko to prawda bo ssmola to ciota ijego najwiekszym autorytetem jest sztramek stary a glupi facet

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:37

Uwaga bo bombardier zbombarduje nas grypsami... 519 225 572 - Dzwon Pedale !

ej ty profesor nie kozacz tak bo i tak przyjedziecie na cztery samochody.siedzcie na tych konieczkach i nie wynurzajcie sie sprzedawczyki

#87 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:42

to wylisz im d***!!!!!!!!!!!!palo

#88 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:47

och biedni chłopcy... więksi chlopcy ich pobili. ełckie buractwo trzeba tępić, dlatego plus dla ochroniarzy. no i jeszcze chłopcy naskarzyli do gazety. A jak ten baran otworzyl firme ochroniarska to wspolczuje wlascicielom chronionych obiektow i ludziom ktorzy beda chronieni przez nich. Alkohol jest dla mądrych ludzi, wiec niech jeden baran z drugim idą o 22 spac, a nie łażą po mieście i szukają sensacji. A łep ukręcic to barany możecie swoim papużkom na chacie a nie ludziom ktorzy dbają o porzadek wsrod kulturalnych ludzi.
PS. stawiam tym trzem pachołkow pobitym bilety do czeczenii na nauczki - jakbyscie ich widzieli to przekazcie im.

cioto sztramkowska !!! wiesz bardzo dobrze ze sztramek to konfident na policji kazdy go tam zna a teraz mu nie wszyszlo i ktos byl pierwszy.gamonie wy wyslowic sie nie umiecie a na bramce stoicie !!!!!!!!

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 19:49

Mówicie ze Jarosze to konfidenci. Przecież Sztramek( co do któregos ze wczesniejszych komentarzy to prawda on sie koksował juz w wieku 17 lat na 100%) to jest filia ełckiej policji i to on zagania kogo tylko moze.A to ze chłopaki polecieli do gazety ? Przypominam że jak była afera w smętku z piłkarzami to koksiki pierwsi byli w gazecie zeby oczernić pilkarzy bo wiedzieli ze nie mieli racji i tak jak ktos wczesniej napisal kto pierwszy poleci do pismaków tego racja.Jezcze taka prożba do Spartanów : przestancie wypisywac tu głupoty bo każdy wie o tym ze kazdy wpis broniacy ochrona spartan jest waszego autorstwa. Pozdrowienia dla normalnych ludzi.A i jak myslicie ze wtym swiecie jest tak ze kto wiecej wazy ten ma racje to spier***ac do buszu na drzewa i banany wpier***ac .

i tu masz racje sztramek to zaganiacz a tym razem im nie ujdzie na slucho przekupstwo nie wyjdzie jak w czesniejszych sprawach

#90 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:04

Pablo i brzeczy mucha, ot to kozaki, ktoś nakrzyczał na nich z góry i odrazu wezwali kawalerie. Brzęczy mucha waży zaledwie 60kg a rzuca sie jak . w trawie, pablo z kolei trzma się jego osmarkanej kieszeni. Nakozaczyli prowokatorzy. Było tak....trzymajcie mnie w pięciu bo zabije dziesieciu, ale najpierw trzeba wyjąc gline z butów a potem z motyką na słonce. Znam ich od 10 lat i wiem jedno smarki zasrane boksów się zachciało.

jak znasz ich od 10lat to spotkaaj sie z nimi kozaku i powiedz im to w twarz a nie na forum cioto widac ze mamy doczynienia z durniem od sztramka

#91 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:07

Zopaczycie !!!!! sztramek przeimie wszystkie bramki w Ełku i bedzie zadził Ełkiem

#92 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:08

jak to szymon zdechlak wiekszość tych komentarzy pisze.biedny czlowiek.

nie szymon tylko smoluch na szymona

#93 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:09

Rafal zawsze morze liczyc na nasze wsparcie . Pozdrowienia dla Spartana !!!!!!!!!!1

#94 ~das~

~das~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:09

Zopaczycie !!!!! sztramek przeimie wszystkie bramki w Ełku i bedzie zadził Ełkiem

hhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaa smieszne koniec jego kariery wkooncu

#95 ~~tomi~~

~~tomi~~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:34

Chciałem cos napisac ale czytajac te komentarze daruje sobie. Nie ma sesu dyskutowac z tymi prymitywami. Jesli uwazacie, ze wyznacznikiem wartosci człowieka jest siła jego mięśni to szkoda mi was. Wasze komentarze są poniżej godności człowieka. A jednak cos napisze:

1. Szef Spartana. Słyszałem kiedyś o nim trochę i to nie były za dobre rzeczy. Ale każdy może sie zmienić i mam wrazenie ze człowiek ten spoważniał i zaczął coś sobą reprezentować, nawet można z nim inteligentnie porozmawiać. Dziwi mnie, że dał się podpuścić tym deb***om i zrobił tą akcję z samochodem.

2. Poszkodowani. Zrobiliście z siebie biedne, niewinne ofiary. Każdy kto Was zna wie, że nie reprezentujecie sobą nic wartościowego. Przez takich jak Wy wiele osób nie czuje się bezpiecznie na ulicach i barach "alkohol jest dla ludzi mądrych"

Pracuję obecnie za granicą i dorabiam sobie jako ochroniarz w dużym pubie. Tutaj ochroniarz jest świętością.
To, że ktoś napisał, że ochroniarz nie musi być kulturalny bo ma budzić respekt to wielki fałsz. Ochroniarz MUSI być kulturalny. Oczywiście w stosunku do normalnych ludzi. Nie mówię o tej zarzyganej, wojowniczej hołocie (tutaj takich "blokuje się" a następnie wzywa policję, nie gania się za nią samochodem po mieście:) U was spartanie nie zawsze jest ok z kulturą. Ale czego się można spodziewać jak zamiast czytać książki to oglądało sie Rambo 123 tys razy. Mam świadomość, że wasza praca jest trudna i odpowiedzialna ale na litość boską myślcie czasami (no chyba, że nie umiecie - w takim wypadku nie wiem dlaczego jesteście zatrudnieni na tym stanowisku)

3. Właściciele dyskotek. Czemu pozwalacie na wpuszczanie do waszych lokalów niepełnoletnich i sprzedajecie im alkohol. Tutaj każdy 10m przed wejściem do dyskoteki ma już wyjęty dokument tożsamości i nie ma takiej opcji żeby osoba małoletnia dostała się do środka. Chyba nie zbiedniejecie jak nie sprzedacie paru piw więcej.

4. Policja. Co wy do cholery robicie. Boicie się czy co? zamiast ścigać podpitych dziadków na rowerach weźcie się za prawdziwych bandziorów których w Ełku nie brakuje.

Boli mnie to ze ludzie zamiast bawić się i cieszyć życiem robia to co robią. Dziękuje za uwagę.

#96 ~detektyw~

~detektyw~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 20:36

ten smoła to koks głupi ale szymon chuderlak też bezmózgu a to koleżki przecież

#97 ~hambrukary~

~hambrukary~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 09:58

ten smoła to koks głupi ale szymon chuderlak też bezmózgu a to koleżki przecież

co to za szymon???? jakiś leszcz??? nigdy nie słyszałem o tym łbie

#98 ~klijent~

~klijent~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 16:18

Nareszcie tumany się dochodzili. Super , świetnie . Myśleli że będą całe życie kozaczyć pod parasolem koleszków z Chopina .

#99 ~RABO~

~RABO~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 18:04

JAK MACIE COS OD SPARTANA TO MACIE TO BEDZIECIE MIELI DOCZYNIENIA ZE MNA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#100 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 19:57

Chciałem cos napisac ale czytajac te komentarze daruje sobie. Nie ma sesu dyskutowac z tymi prymitywami. Jesli uwazacie, ze wyznacznikiem wartosci człowieka jest siła jego mięśni to szkoda mi was. Wasze komentarze są poniżej godności człowieka. A jednak cos napisze:

1. Szef Spartana. Słyszałem kiedyś o nim trochę i to nie były za dobre rzeczy. Ale każdy może sie zmienić i mam wrazenie ze człowiek ten spoważniał i zaczął coś sobą reprezentować, nawet można z nim inteligentnie porozmawiać. Dziwi mnie, że dał się podpuścić tym deb***om i zrobił tą akcję z samochodem.

2. Poszkodowani. Zrobiliście z siebie biedne, niewinne ofiary. Każdy kto Was zna wie, że nie reprezentujecie sobą nic wartościowego. Przez takich jak Wy wiele osób nie czuje się bezpiecznie na ulicach i barach "alkohol jest dla ludzi mądrych"

Pracuję obecnie za granicą i dorabiam sobie jako ochroniarz w dużym pubie. Tutaj ochroniarz jest świętością.
To, że ktoś napisał, że ochroniarz nie musi być kulturalny bo ma budzić respekt to wielki fałsz. Ochroniarz MUSI być kulturalny. Oczywiście w stosunku do normalnych ludzi. Nie mówię o tej zarzyganej, wojowniczej hołocie (tutaj takich "blokuje się" a następnie wzywa policję, nie gania się za nią samochodem po mieście:) U was spartanie nie zawsze jest ok z kulturą. Ale czego się można spodziewać jak zamiast czytać książki to oglądało sie Rambo 123 tys razy. Mam świadomość, że wasza praca jest trudna i odpowiedzialna ale na litość boską myślcie czasami (no chyba, że nie umiecie - w takim wypadku nie wiem dlaczego jesteście zatrudnieni na tym stanowisku)

3. Właściciele dyskotek. Czemu pozwalacie na wpuszczanie do waszych lokalów niepełnoletnich i sprzedajecie im alkohol. Tutaj każdy 10m przed wejściem do dyskoteki ma już wyjęty dokument tożsamości i nie ma takiej opcji żeby osoba małoletnia dostała się do środka. Chyba nie zbiedniejecie jak nie sprzedacie paru piw więcej.

4. Policja. Co wy do cholery robicie. Boicie się czy co? zamiast ścigać podpitych dziadków na rowerach weźcie się za prawdziwych bandziorów których w Ełku nie brakuje.

Boli mnie to ze ludzie zamiast bawić się i cieszyć życiem robia to co robią. Dziękuje za uwagę.

udajesz takiego madrego ale wiesz co za granica jest inaczej nie porownuj tego do elku.a co do bandzorow to teraz wlkasnie poznalismy ochrone spartan ktora pokazala sie wkoncu bo kazdy wiedzial co sztramek robi tylko cicho siedzieli a teraz mam nadzieje ze nie udzie im to na sucho.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych