Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

123 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 19:58

JAK MACIE COS OD SPARTANA TO MACIE TO BEDZIECIE MIELI DOCZYNIENIA ZE MNA.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ty rambo mam to dawaj

#102 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 20:00

Nareszcie tumany się dochodzili. Super , świetnie . Myśleli że będą całe życie kozaczyć pod parasolem koleszków z Chopina .

tak wlasnie skonczyly sie znajomosci wezma sie za sztramka i skonczy sie bujanie

#103 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 20:03

ten smoła to koks głupi ale szymon chuderlak też bezmózgu a to koleżki przecież

to nie zadni koledzy bo smoluch jest ciota zanim cos napiszesz ton sie zastanow

#104 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 20:07

[quote name='ktos' date='24.06.2009, 21:07:06' post='84601']
Zopaczycie !!!!! sztramek przeimie wszystkie bramki w Ełku i bedzie zadził Ełkiem
[/qu
taka banda czubow napewno nie przejmie znowu bramk gowniarze pokoksowani maja zrobic porzadek na imprezie dajcie spokoj dla nich po dobranocce tylko spac bo to bezmozgi nic w tyvch glowach nie maja od koksow

#105 ~ktos prawdziwy~

~ktos prawdziwy~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:34

Ktosiu popierdosiu rzuc prace w spartanie i udaj sie do psychiatry to moze jeszcze beda z CIEBIE ludzie . Powodzenia !!!!!!!

Drogi Arku i inni deb***e nie pracuje i nie mam nic wpolnego ze spartanem poza tym ze jestem po ich stronie dla takich deb***i jak ty i ten adas to szkoda czcionki tutaj marnowac z was to na pewno nic nie bedzie bo juz z was najwyzej . jest piedrolicie glupoty kazdy jakichs plotek sie nasluchal albo ma we lblie cos nie tak znalezliscie sobie miejsce zeby sie wyzyc leszcze idz do tego sztramka skoro jeden i drugi sie tak do niego uczepiliscie i powiedz mu jeden z drugim co o nim myslisz i wtedy zobaczymy jaki wazniak z Ciebie do waszych bezmozgich glow nic nie dociera tylko to ze jak ich bronie to juz jestem ze spartan albo ze oni mozgu nie maja to sa wasze jedyne argumenty i to ze ktos gdzies sie jakis plotek nasluchal zalosni ludzie jestescie jak wiekszosc ludzi w tym kraju tylko zawisc i ciemnogrob

#106 ~ktos prawdziwy~

~ktos prawdziwy~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 00:39

wiekszosc z was to i bez koksow mozgu nie ma

#107 ~ewka~

~ewka~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 10:11

A spartanie dalej sie tu bronia jak moga . Kazdy wie ze normalny czlowiek za nimi nie bedzie obstawał a ty ktos prawdziwy to jestes prawdziwy ale pracownik sztramka.

#108 ~ktos prawdziwy~

~ktos prawdziwy~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 10:26

ja pier***e ludzie szkoda mi slow na was a ty pewnie jestes jakas zapita szmata ktora pewnie kedys ten sztramek wywalil na ten zapity pysk i teraz masz jakies pretensje ograniczona jestes jak cala reszta jedyny w waszym rozumowaniu sensowny argumet to taki ze jestem ich pracownikiem i ze kazdy jest glupi bo mysli inaczej jak wy i nie jest z wami chyba z PISu jestscie wy na prawde jestescie zalosni

#109 ~Jarecki~

~Jarecki~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 16:14

Prawdziwy tak się nie spinaj bo ci żyłka pierdyknie . Zauważ inteligenciku że ludzie którzy krytykują sztramka to się nie napinaja tylko wyrażają swoje zdanie . A wy co ? Ciągła napinka , przekleństwa i wyzwiska . Żeby wyzywac dziewczyny( a ty nie jesteś tu pierwszy) to już naprawdę totalne dno. To własnie jest potwierdzeniem że ta wasza firma (mam nadzieje ze juz była) to kompletna porażka.

#110 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:20

Drogi Arku i inni deb***e nie pracuje i nie mam nic wpolnego ze spartanem poza tym ze jestem po ich stronie dla takich deb***i jak ty i ten adas to szkoda czcionki tutaj marnowac z was to na pewno nic nie bedzie bo juz z was najwyzej . jest piedrolicie glupoty kazdy jakichs plotek sie nasluchal albo ma we lblie cos nie tak znalezliscie sobie miejsce zeby sie wyzyc leszcze idz do tego sztramka skoro jeden i drugi sie tak do niego uczepiliscie i powiedz mu jeden z drugim co o nim myslisz i wtedy zobaczymy jaki wazniak z Ciebie do waszych bezmozgich glow nic nie dociera tylko to ze jak ich bronie to juz jestem ze spartan albo ze oni mozgu nie maja to sa wasze jedyne argumenty i to ze ktos gdzies sie jakis plotek nasluchal zalosni ludzie jestescie jak wiekszosc ludzi w tym kraju tylko zawisc i ciemnogrob

posluchal durniu ode mnie to z dala jestes za spartanem to przestan tutaj cos pier***ic smola ty masz w tym swoj debiut hhhhhhhhaaaaaaaa durniow sobie znalazles

#111 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:22

ja pier***e ludzie szkoda mi slow na was a ty pewnie jestes jakas zapita szmata ktora pewnie kedys ten sztramek wywalil na ten zapity pysk i teraz masz jakies pretensje ograniczona jestes jak cala reszta jedyny w waszym rozumowaniu sensowny argumet to taki ze jestem ich pracownikiem i ze kazdy jest glupi bo mysli inaczej jak wy i nie jest z wami chyba z PISu jestscie wy na prawde jestescie zalosni

to liz mu d*** dalej i nie wyzywaj tak kobiet cioto spartanska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#112 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:26

A spartanie dalej sie tu bronia jak moga . Kazdy wie ze normalny czlowiek za nimi nie bedzie obstawał a ty ktos prawdziwy to jestes prawdziwy ale pracownik sztramka.

masz racje to isza pracownicy spartan i przydupasy z konieczek ktorzy musza lizac mu d*** zeby wposcili ich do baru>

#113 ~TADZIO~

~TADZIO~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 17:51

WITAM ZNAM SZEFA SPARTANA OD WIELU LAT TO PORZADNY CZLOWIEK ON NAPEWNO NIKOGO NIE UDZERZYL.NAPEWNO UDA MU SIE WYJSC Z TEJ SPRAWY NA CZYSTO ZNA DOBRZE PRAWO I WZIOL NAWET ADWOKATA Z WARSZAWY.TRZYMAM ZA WAS KCIUKI CHLOPAKI.POZDRAWIAM

#114 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 19:15

WITAM ZNAM SZEFA SPARTANA OD WIELU LAT TO PORZADNY CZLOWIEK ON NAPEWNO NIKOGO NIE UDZERZYL.NAPEWNO UDA MU SIE WYJSC Z TEJ SPRAWY NA CZYSTO ZNA DOBRZE PRAWO I WZIOL NAWET ADWOKATA Z WARSZAWY.TRZYMAM ZA WAS KCIUKI CHLOPAKI.POZDRAWIAM

moze dla swoich kolegow jest ok a co tu ma adwokat z warszawy bo ma ugadane czemu z elku nie wzial?to jest juz podejrzane.zobaczymy co z tego bezdie.

#115 ~spartiata~

~spartiata~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 19:24

SPARTANIE JUZ DAWNO WYGINELI TO JUZ LEGENDA A BYLO ICH 300 A PRZYWÓDCO ICH BYŁ LEONIDAS A NIE JAKIS TAM SZTRAMPEK CZY JAK MU TAM NA IMIE HAHAHA

#116 ~chłop z mazur~

~chłop z mazur~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 19:33

witam niewiem po co i kto tak tych ogrów broni pewnie oni sami sie bronią podajac sie za kogos innego smieszne to jest a tacy odwazni hahaha ale zero meskosci z ich strony panowie nauczcie sie szanowac innych to moze za lat pare lub nawet wiekow ludzie zaczno i was szanowac a do kobiet sie nie wyzywa panowie dacie rady odwagi i powodzenia

#117 ~ktos prawdziwy~

~ktos prawdziwy~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 19:44

bravo odkryliscie spiskowa teorie dziejow jestem oprucz nich w zmowie z szatanem i z bin ladenem sami pewnie jestescie przydupasami tych szymonow albo sami oni to pisza a niektorzy kretyni podchwycili temat i dawaj mozna sobie ulzyc i po kims pojechac adas burak jests i tyle sam pwenie wygladasz jak zywy flak i jeszcze a sjestem za spartanami bo wy kestescie jeszcze glupsi i gorszymi szmatami niz oni i w tym wypadku wybralem mniejsze zlo a wy w swoim blednym mniemaniu uwazacie sie za lepszych to wyglada jak polowanie na czarownice paru baranow z pochodniami i widlami lata i dzre mordy bo ktos rzucil kontroweryjne haslo i w prosze sami specjalisci sie wypowiadaja bo tacy oburzeni swiat taki zly a tu sami prawi i zatroskani obywatele walcza ze zlem

#118 ~ktos prawdziwy~

~ktos prawdziwy~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 10:40

chlopaki ze spartana napewno by nikogo nie uderzyli te barany sobie wymyslili.

#119 ~~adas~~

~~adas~~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2009 - 19:06

chlopaki ze spartana napewno by nikogo nie uderzyli te barany sobie wymyslili.

nie wymyslili bo maja swiadkow a zreszto te barany i ty trzymajcie sie razem nara

#120 ~:]~

~:]~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 02:05

dajcie spokój dla szymonka bo znowu bedzie chciał sie powiesic i zacznie ostro pic:(a z jego masa to szybko bedzie brało choć bedzie miał pewnosc ze lina nie peknie ;p kozak wielki a do gazety poleciał zaaaaaaaaaaalllllllllll

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych