Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ocieplanie poddasza

poddasze ocieplanie

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 14:41

Witajcie, czy jest tu ktoś, kto ocieplał poddasze pianką? Mozecie polecić jakąś firmę? Jest ich trochę na rynku. Może macie doświadczenie w tym temacie?

#2 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:23

Ja ocieplałem pianą. Co prawda nie dach a poddasze, ale firmę mogę polecić, bo się dobrze sprawiła. Ocieplenie zrobiła u mnie firma Vizo spod Suwalk. Fachowo doradzili, wymierzyli, a potem zgodnie z umówionym terminem wykonali usługę. Wystarczył 1 dzień na ocieplenie 173 m2. Szczerze polecam! Library znajdziesz na vizo.pl

#3 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:26

Ja ocieplałem pianą. Co prawda nie dach a poddasze, ale firmę mogę polecić, bo się dobrze sprawiła. Ocieplenie zrobiła u mnie firma Vizo spod Suwalk. Fachowo doradzili, wymierzyli, a potem zgodnie z umówionym terminem wykonali usługę. Wystarczył 1 dzień na ocieplenie 173 m2. Szczerze polecam! Library znajdziesz na vizo.pl

#4 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 21:27

Oczywiście, kontakt znajdziesz na stronie vizo.pl

#5 ~wacek555~

~wacek555~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 13:03

Bardzo byłem zaskoczony obsługą firmy Purtech jak mi izolację kładli. Jeden dzień i po robocie, ponoć w ciągu dniówki są w stanie obłożyć pianką nawet 300 m, u mnie aż tyle nie było metrażu ale po tym co widziałem to im wierzę, że 300 m też by dali radę machnąć. O piance jaką stosują jest info na doskonalaizolacja.pl.

#6 MarekEsc

MarekEsc

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 czerwiec 2018 - 20:36

Jeśli ocieplanie pianą w Suwałkach to firma vizo - są naprawdę konkretni ! Na Suwałkach jest jeszcze firma cels, podobno też robią nieźle ale tego nie potwierdzę bo korzystałem z usług VIZO. PS.  u siebie stosowałem Piane quadfoam500 amerykanski producent, odrobine drozszy ale perspektywie nastu lat to pewnie dobra inwestycja :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 07:21

nie warto bo latem za gorąco potem

#8 ~Logic~

~Logic~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 14:11

nie warto bo latem za gorąco potem

Bzdura... Wlasnie pianka chroni przed nagrzewaniem, użyj troche logiki...

#9 ~Hania28~

~Hania28~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2018 - 18:23

nie zawsze to, co od lat stosowane jest dobre. To żaden argument. :)

#10 meJakub

meJakub

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 09:07

Na swoim strychu mam piankę, jest fajną sprawą bo gwarantuję wysoki poziom izolacji akustycznej i oczywiście zatrzymuję ciepłe powietrze na strychu. Korzystałem z usług firmy BIGPur i serdecznie ich polecam, ekipa wie co robi ;) 

#11 ~wacek555~

~wacek555~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:57

Z tej pianki korzystałem, amerykańska QuadFoam 500 doskonalaizolacja pl/products/produkt-premium-quadfoam500/. Zostawiam poglądowo tabelę oficjalnego dystrybutora, właściwie jedynego na Polskę. Szczególnie zwróć uwagę na przenikalność cieplną i przepuszczalność powietrza. Dla energooszczędnego budownictwa sobie lepszego rozwiązania nie wyobrażam po prostu. Poza tym do każdego materiału budowlanego dopasowana. Krycie perfekcyjne. Szczelność 100%. Co tu więcej dyskutować? :) Jeszcze chcę powiedzieć, że ta amerykańska pianka od nich szybko schnie i wraca normalnie do właściwości izolacyjnych, więc jak szukasz powiedzmy hydroizolacji to w jakimś stopniu pojawia się ochrona. 

#12 klabi

klabi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:00

U mnie ocieplała firma Symeria z Sokółki, zastrzeżeń nie mam, przyjechali ocieplili i pojechali :) wzięli trochę mniej niż chciały inne firmy z którymi się kontaktowałem. 

____

Blog

#13 ~Giks~

~Giks~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 04:18

U nas sprawdza się naprawdę dobrze, ocieplenie zrobiliśmy jesienią zeszłego roku a wykonała to krakowska firma Izolmax - poszło sprawnie i szybko.

#14 ~Luss~

~Luss~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 21:39

Izolacje natryskowe świetnie wykonują fachowcy z firmy Dim-Pur. U mnie wykonali pracę na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony. Niedrogo, profesjonalnie i terminowo.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: poddasze, ocieplanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych