Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oddział dziecięcy w Mońkach ! opinie

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 31 październik 2009 - 12:43

Co sądzicie o zasadzie prosperowania monieckiego oddziału dziecięcego jak i kompetencjach jego personelu medycznego???

#2 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 31 październik 2009 - 21:31

Zasada prosperowania jest denna! Fundusz nie daje pieniędzy, chociaż płacimy składkę! Brak ich na wszystko, a pomimo tego odział i szpital sobie radzi! Personel jest profesjonalny i miły. Syn niedawno chorował i leżał na oddziale. Opieka była bardzo dobra. Jestem zadowolona. Dziękuję!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2009 - 23:49

Rzeźnia................... Są tylko pseudolekarze i pseudopielęgniarki. Szkoda gadać... ZAMKNĄĆ !!!

#4 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 00:03

Strach dzieci położyć na oddział. Personel z głowami w górze chodzi a w rzeczywistości jest niekompetentny i niedouczony. Lekarze trafiają tam bo nikt do normalnego szpitala nie chce ich przyjąć. A w Mońkach się ciągnie dyżurki i kasa leci . . . A ty rodzicu martw się sam o dziecko. Bo oni przecież nie mają czasu. Trzeba się wyspać. Oby jak najmniej takich oddziałów, pracowników i obsługi albo jak najwięcej kontroli. Pozdrawiam.

#5 ~Jędrek~

~Jędrek~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2009 - 14:24

Ale niema co stan odziału jest bardzo słaby niema tam warunków salowych dobrych...

#6 ~Uczeń-LO~

~Uczeń-LO~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 17:02

szkoda dzieci mi które tam leżą i rodziców ;( w szkołach powinni zrobić zbiórkę kasy i odnowić sale jakąś akcje mogliby zrobić uczniowie coś pożytecznego przecież sami też kiedyś mogą leżeć w takich warunkach odmalować sale czy zakupić łóżka z pieniędzy ze zbiórki ?

#7 ~archiaaaaa~

~archiaaaaa~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 18:00

jestem zadowolona z opieki na oddziale dzieciecym,lezala moja córka,

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2009 - 18:44

W szkołach zrobic zbiórke??????
Bez przesady....nie po to są różne dofinansowania zeby znich nie skorzytstac-wystarczy tylko napisac podanie i je złozyc a potem tylko czekac na odpowiedz....moze akurat się uda!
Trzeba się tylko za to wziąsc a nie czekac az ludzie się zlitują i cos ztym zrobią

#9 ~Zott~

~Zott~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2009 - 09:12

ocieplić ten budynek dzieci marzną a radni w ogóle nie liczą się z młodym pokoleniem i nie wiedzą co jest potrzebne...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 22:28

ocieplić ten budynek dzieci marzną a radni w ogóle nie liczą się z młodym pokoleniem i nie wiedzą co jest potrzebne...

Niech okna pierw zmienią bo to śmiech na sali jak tam wieje ojj dziadki niech wasze tylko wnuczki trafią to może wkońcu zrozumiecie ale wiadome wy powieziecie kierunek Białystok odrazu heh

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 01:14

Był Dyrektor Rzemek ale "nie było możliwości współpracy". "nie sprawdził się" Na resztę sami odpowiedzmy...

#12 ~Bieda~

~Bieda~
  • Goście

Napisano 09 maj 2010 - 12:37

W Mońkach infrastruktura szpitala pozostawia wiele do życzenia żeby nie WOŚP to całkiem by pusto w budynkach byłoby ;/ ;(

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 09:43

To jest aż słów mi brakuje gdzie jak gdzie ale oddział dziecięcy to powinien być asz się błyszczeć powinien ocieplony okna zmienione i ogólnie przecież to dla dzieci jak sama nazwa wskazuje dla przyszłych Monieckich pokoleń... no ale cóż polityka dalej ;/

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 07:41

Idzie zima ciekawe czy zmodernizują Moniecką placówkę całego obiektu szpitala ?? ;)

#15 ~Arolek~

~Arolek~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 09:55

Idzie zima ciekawe czy zmodernizują Moniecką placówkę całego obiektu szpitala ?? ;)

W cuda wierzysz szybciej nowego dyrektora powołają na jakieś wolne stanowisko...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2010 - 20:02

W cuda wierzysz szybciej nowego dyrektora powołają na jakieś wolne stanowisko...

A czy pracownicy szpitala nie czekają na zmiany - szczególnie przeniesienie na jakieś wolne stanowisko w Białymstoku obecnego dyrektora ? Byłoby wspaniale !

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 12:48

Oddział dziecięcy w Mońkach to istna porażka. Bez tzw. łapówki jesteś nikim! Ordynatorka kompletnie niedouczona, diagnozy zmienia jak rękawiczki! Byłam z dzieckiem i nigdy tam nie wrócę, żeby nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2010 - 13:05

Oddział dziecięcy w Mońkach to istna porażka. Bez tzw. łapówki jesteś nikim! Ordynatorka kompletnie niedouczona, diagnozy zmienia jak rękawiczki! Byłam z dzieckiem i nigdy tam nie wrócę, żeby nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!

To dlaczego o tym nie powiadomiłaś prokuratury albo Izby Lekarskiej, tylko piszesz na forum? Masz podstawy do oskarżenia, to wygrasz sprawę i jeszcze odszkodowanie dostaniesz! Chyba, że to tylko celowy bełkot i bezpodstawne oskarżenia z Twojej strony..? A za to wiesz, co może grozić!...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 07:02

To dlaczego o tym nie powiadomiłaś prokuratury albo Izby Lekarskiej, tylko piszesz na forum? Masz podstawy do oskarżenia, to wygrasz sprawę i jeszcze odszkodowanie dostaniesz! Chyba, że to tylko celowy bełkot i bezpodstawne oskarżenia z Twojej strony..? A za to wiesz, co może grozić!...

Wcale mój wpis nie jest bez podstaw. Takie same zdanie mają także moje znajome. Pisałam skargę do dyr szpitala i guzik! Wg niego wszystko gra, pięknie ładnie i bez jakochkolwiek zarzutów. Żal.pl
Mialam okazję się przekonac, więc nie wzięłam tego z kosmosu! Kto na tym oddziale leżał z dzieckiem to wie jak jest, tylko żeby skombinowac małą kamerkę i nagrac, w innym przypadku nie ma żadnych dowodów, więc z czym do prokuratury i do izby? Słowa to nie dowód.

#20 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 11:49

Wcale mój wpis nie jest bez podstaw. Takie same zdanie mają także moje znajome. Pisałam skargę do dyr szpitala i guzik! Wg niego wszystko gra, pięknie ładnie i bez jakochkolwiek zarzutów. Żal.pl
Mialam okazję się przekonac, więc nie wzięłam tego z kosmosu! Kto na tym oddziale leżał z dzieckiem to wie jak jest, tylko żeby skombinowac małą kamerkę i nagrac, w innym przypadku nie ma żadnych dowodów, więc z czym do prokuratury i do izby? Słowa to nie dowód.

o jaka PISuarka, ziejaca nienawiscia, chcesz ludzi wykonczyc jak biedna pania Blide, CBŚ sie zachcialo, po niedzieli zaplacisz 1000 to bedziemy twoje dziecko leczyc a nie to wypad! :angry:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych