Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oddział dziecięcy w Mońkach ! opinie

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 20:00

o jaka PISuarka, ziejaca nienawiscia, chcesz ludzi wykonczyc jak biedna pania Blide, CBŚ sie zachcialo, po niedzieli zaplacisz 1000 to bedziemy twoje dziecko leczyc a nie to wypad! :angry:

Po niedzieli nic się nie zmieniło ! Taksa taka sama. I pewnie osoba pisząca wie o czym pisze, skoro opowiada o swoim i innych matek poobycie w szpitalu dziecięcym w Mońkach. Dlaczego piszesz "że zieje nienawiścią". Opisuje swój problem i to całkiem pradziwie.

#22 ~OLo~

~OLo~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2010 - 20:26

http://www.radio.bia...region/id/39740

#23 ~Krzysiu~

~Krzysiu~
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 14:03

Dach niech zmienią bo przez rdze dziurki się robią woda kapie i pleśń na sufitach wychodzi nie mówiąc o pomalowaniu ;)

#24 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 15:54

Hmmm przemilczę ręce opadają na Moniecką służbę zdrowia pracownicy jak pracownicy ale dyrektorzy 4 czy więcej i temu robią się długi i temu dach przecieka i temu przez okna w zimę wieje i temu brak funduszy na modernizację czytaj ocieplenie budynku i temu jest tak jak jest pleśń lub grzyby na ścianach i temu to wszystko wygląda nie tak jak powinno wyglądać i tyle w temacie pozdrawiam i nie mogę już się doczekać ciszy wyborczej ;]

#25 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 17:41

Taaa...

#26 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 06:53

JA osobiście Uważam że dzieciaczki z naszego całego powiatu powinny mieć ładny kolorowy przyjazny ocieplony budynek w któym czuły by się dobrze w końcu to nasza przyszłość musi być zdrowa!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 20:01

Już na takie inwestycje to powinna być kasa zamiast modernizować jakieś Zarządy Dróg lepiej by oddział dla dzieciaczków zmodernizowali tym bardziej że idzie zima a dach nieszczelny i ściany zimne...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 20:01

http://www.poranny.p...ION06/440834952

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 14:38

http://www.rynekzdro...a,113364,8.html

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 21:11

http://www.radio.bia...region/id/70963

#31 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 19:50

jesteście monieckie buraki, wystarczy pójść na oddział i zobaczyć, troje dzieci na krzyż, każde ma swoją pielęgniarkę, luz, blues i dyskoteka lepiej nie ma w całym świecie

#32 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2011 - 19:53

Ciekawe ile ten szpital jeszcze pociągnie, zakaz przyjmowania chorych ,bo koniec limitów, wystarczy popatrzeć na inne oddziały, pustki,tylko wiatr hula, ale dyrekcja zadowolona

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 01:58

jesteście monieckie buraki, wystarczy pójść na oddział i zobaczyć, troje dzieci na krzyż, każde ma swoją pielęgniarkę, luz, blues i dyskoteka lepiej nie ma w całym świecie

co ja jako 'moniecki burak' moge w tej sprawie zrobic, 'nic pan nie zrobisz' chocia bys byl patatem czy innym ananasem :huh:

#34 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 19:22

To prawda monki to dno.Pielegniarki wyzej sraja niz dupe maja hamice.A lekarze dno.Zero podejcia do dzieci.Ordynatorka aby jej dac.Zreszta na ginekologi to samo,

#35 ~Pacjent~

~Pacjent~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 14:37

Tragedia!!! Ogolnie warunki na oddziale nie sa zle. Pielegniarki mile. Pani ktora sprzata sale przejezdza szmata srodkiem sali a po bokach syf nawet kapcie omoja podczas zmywania. Jak przynosza jedzenie to sie dziwia ze pacjent nie ma wlasnych sztuccow. Posilki wiadomo jakie, np kolacja, kawalek masla, buleczka, wedlina lub pasztet lub ser, czasem kawalek ogorka lub pomidora ale nie zawsze ( nie wiem czy taki jest przydzial czy wazywa trafialy gdzies indziej) ogolnie pani grubsza ktora sprzata i rozwozi posilki to jakby za kare i wszystko na od###### robila. Lekarz daje leki na choroby ktorych dziecko nie ma, bo moze dostac. Bo nie ma wynikow badan to daje antybiotyk na zapas bo moze cos wyjsc w badaniach. Po konsultacji z dwoma innymi lekarzami, leki przepisane przez pania doktor nalezalo odstawic bo nie bylo podstaw do ich dawania. Wchodzisz do szpitala z jedna choroba, wychodzisz z inna bo dziecko lapie od innych dzieci. Personel, mowi dezynfekowac rece zeby nie przenosic zarazek, sami chodza od sali do sali i nie dezynfekuja rak, wiec kto przenosi zarazki.
Pielegniarki: ok
Lekarz: tragedia
Ordynator: nie mielismy okazji poznac/ brak opinii
Pani sprzatajaca: szczupla: ok; grubsza: tragedia ( nie mam nic do wygladu, poprostu nie znam imion i nazwisk)
Ogolny wyglad oddzialu: ok
Swietlica dla dzieci: ok

#36 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:32

To prawda monki to dno.Pielegniarki wyzej sraja niz dupe maja hamice.A lekarze dno.Zero podejcia do dzieci.Ordynatorka aby jej dac.Zreszta na ginekologi to samo,

Prawda! Ordynatorka to jedna wielka pomyłka pod względem podejścia do pacjenta, rodzica dziecka, diagnozy i zachowania. Już baaaaaardzo dawno temu powinna lecieć na zbity pysk. Żeby dochodziło do sytuacji, że pielęgniarka podpowiada - ucieka pani stąd z dzieckiem!

#37 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 15:33

Dlaczego dyrektor nic z tym nie robi oddział dla dzieci i ginekologia tragedia

#38 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 22:02

Bo Pani ordynator, sama jest tragedią. Jak pisano wyżej, zero podejścia do dzieci. Jeśli nie chcecie, żeby wyszły ze szpitala z trumą, omijajcie szerokim łukiem. Na obchodzie, przewraca oczami na odpowiedzi rodziców. Żenada. Czemu nikt nie zrobi z tym porządku? Na oddziale pustki, ciekawe dlaczego... Jestem właśnie w trakcie pisania skargi na ową panią. Piszcie do funduszu, to może ktoś się w końcu tym zainteresuje. Dziecko, po przyjęciu na oddział nie bało się niczego, nie pisnęło nawet przy zakładaniu wenflona, dało się zbadać bez żadnego protestu, niestety po badaniu i jękach ordynator, reagowało już płaczem na każdego lekarza czy pielęgniarkę. Pani Ordynator, jeśli brak pani podejscia lub wiedzy, to wzywanie Jezusa, myślę że niewiele tu pomoże. (Tak jak przy badaniu dziecka, które na pretensjonalny ton, nie chciało podnieść rączek do góry).
Jednak zamykanie drzwi przed nosem rodziców, w trakcie rozmowy, to już żenada totalna. Pani się zdecydowanie coś pomieszało.
Radzę omijać szerokim łukiem.

#39 ~Młodociany~

~Młodociany~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 09:14

Kiedy ruszy remont dachu, ocieplenia budynku czy wymiany stolarki okiennej ja się pytam ktoś tam jest z tych urzędasów u góry coś robiący dla społeczeństwa tego co będzie ???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych