Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Okazja! Kup pan lotnisko :: zobacz komentowany artykuł


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Podlasie XXI wieku~

~Podlasie XXI wieku~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 04:05

http://pl.youtube.co...&...ser&search=

#2 ~UPRZEJMIE DONOSZĘ...~

~UPRZEJMIE DONOSZĘ...~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 06:24

TO ZWYCZAJNY LOBBING NIEKTÓRYCH URZĘDASÓW BIAŁOSTOCKICH, BO MAJĄ W TYM INTERES.

#3 ~bbb~

~bbb~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 06:58

Jeżeli nie jest możliwa budowa lotniska w Białymstoku to trzeba budować w Suwałkach!Ile czasu mamy czekać na regionalne lotnisko? Nowa lokalizacja w Białymstoku to kolejne 10 lat. Daj Boże.A Suwałki są gotowe już dzisiaj!

#4 ~pudel pani asi~

~pudel pani asi~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 11:20

No Panie Truskolaski !!! Prezydencie wszystkich Białostocczan... Jaka decyzja zapadnie w sprawie lotniska??? Czy będziemy czekali kolejne dekady (w latach) na polityczne wymówki ? A my kiedy w końcu będziemy mieli swoje lotnisko? Zróbcie je choćby pod Choroszczą - placu dookoła Białegostoku jest tyle że nie ma żadnych wymówek o braku miejsca. Nie jesteśmy terenem górzystym ani specjalnie wygórowanym cenowo za ziemię ale chcieć 3melony za Topolany (część gruntu) to tę ziemię niech se ten PiSmesmen w buty wsadzi - będzie wyższy.

#5 ~Mieczyslaw~

~Mieczyslaw~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 11:39

Ktos tam sugeruje, by lotnisko budowac w Suwalkach, niz w Bialymstoku.Mysle, ze blizej nam do Grodna.Nie bedzie naruszania granicy panstwowej z Bialorusia. Raczej z Polska.Nowa paranoja . Ja przypuszczam, ze jednak mimo tych wszystkich klopotow. lotnisko powstanie na Krywlanach.Przecie nie wszyscy ludzie na Podlasiu sa kompletnymi glupkami.

#6 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 12:50

W Knyszynie jest Gospodarstwo Skarbu Państwa. Dawny PGR. Mają około 400 ha. Blisko linia kolejowa. Dawniej na łąkach lądowały szybowce i kukuruźniki.Może tam lotnisko. Byłoby znacznie taniej, bo to ziemia państwowa.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych