Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

opieka nad seniorem

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zzzusaa~

~zzzusaa~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 15:46

Niedługo pod moją opieką będzie moja mama, ma już ponad 70tkę i jest w słabej kondycji, mam obawy jak sobie dam rade :( jakieś porady

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 09:26

zabierz emeryture i rydzykowi oddaj :P

#3 ~gielk~

~gielk~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:53

Nie jest to lekka sprawa, ale 70tka to jeszcze nie tak duży wiek. Ważne żeby postawić mamę na nogi, zadbać o to żeby miała aktywnoć fizyczną, jakieś zajęcie. Może znajdz jej jakiś klub seniora w okolicy? A na wzmocnienie możesz kupić geriamoc, dużo ma różnych witamin i też żeńszeń który doda jej energii i też pomoże na pamięć

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 16:10

Jak sie wzmocni to da ci do wiwatu :)

Żona "sprowadziła" nam na łeb swoja mamusię - cukrzyca , "robię co chcem i rzondzem" z pampersem na du-pie.

Mamusia przedawkowała insulinę,upadła i leżała w ekskrementach na podłodze dopóki żona się nie zjawiła. Pojechaliśmy z "pacjentem" na SOR.Kilkanaście godzin czekania.Diagnoza: złamane 3 żebra i wybity bark.

Do tego pożerała "tony" pigułek "zapisywane/sprzedawane przez "miłe" panie z apteki :).Otwierala sobie konta w bankach a po kilku latach bank przysyłał "pozdrowienia".

Teraz pod naszą kontrola ODŻYŁA i zostało jej dane drugie życie.Oczywiście KŁAMIE na każdym kroku i wypiera się "w żywe oczy" :lol: Na punkcie cukru,cukierków,lodów,sóodyczy -OBSESJA Narkotyczna  :D 

Czy podziękowała zięciowi? :D  zapomnij.

Synka oczywiście "życie " mamusi nie obchodzi.Mamusia zawsze chwali synka :D .Synek jest Mistrzem Świata.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych