Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Optymizm przed meczem z Austrią :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 09:19

Z Austrią Polacy nie mają szans!

#2 ~KIBOL~

~KIBOL~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 10:58

A ja patrzę z optymizmem, że po tym meczu zamkną Truskolaskiego ogródki piwne- bo już nie będzie potrzeby kibicowania naszej drużynie- odpadnie jak zwykle

#3 ~yarko~

~yarko~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 11:05

A ja patrzę z optymizmem, że po tym meczu zamkną Truskolaskiego ogródki piwne- bo już nie będzie potrzeby kibicowania naszej drużynie- odpadnie jak zwykle

Właśnie, że nie masz racji. Po tym meczu zacznie się właśnie prawdziwy futbol. Będzie można oglądać super mecze bez tego obciążenia biało-czerwonego. Ja typuję finał Portugalia (albo Niemcy) - Holandia (albo Hiszpania).

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 12:00

Polska wygra trzy do zera.

#5 ~KIBOL~

~KIBOL~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 12:53

Tak by się chciało, ale gramy z gospodarzem a sędziowie jak widać mają chwile słabości .

Jestem Polakiem i życzę, by sprawdził się przewidywany wynik - obstaw ten wynik.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 12:57

Poczytałem sobie dziś o Austriakach i wszyscy spece podkreślają dwie rzeczy: są świetni w stałych fragmentach gry oraz grają futbol siłowy. Wygrana Polaków będzie według mnie wielkim fuksem, łatwiej już będzie z Chorwacją. Jeżeli Polacy przegrają, będzie to znaczyć, że są za dobrzy na eliminacje, ale za słabi na taki turniej.

#7 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 15:10

TRUSKOLASKI TY NIEMCU ! A TY KOMU BĘDZIESZ KIBICOWAŁ ? BO NA PEWNO NIE NASZYM POLAKOM!

#8 ~KIBOL~

~KIBOL~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 05:48

Nie jest Niemcem. Ta nacja jest gospodarna, zdyscyplinowana, przestrzega prawa i porządku- a, że buduje getto- to jedno co przemawia za Twoją teorią.

#9 ~mosi~

~mosi~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 13:38

Polacy mają szanse jak Żyd w okupację.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych