Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Organista w Knyszynie

Parafia Kościól Knyszyn

103 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:12

A ty co z zazdrości pewnie tak piszesz. Nie chcieli przyjąć, to teraz trzeba się wyżyć, a plotki to chyba twoja specjalność.

Dokładnie tak. Nie chcieli mnie przyjąć, bo nie spełniam kryteriów.
Najważniejsze to podpisanie lojalki, że w wyborach zagłosuję na Krzysztofa ch., ponieważ chór to jego sztab wyborczy.
Brak głosu i słuchu nie jest przeszkodą.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:25

Teraz pewnie organista przyjmie,u niego nie trzeba mieć zdolności muzycznych.Zresztą on sam ich nie ma:)

Pewnie tak. Wcześniej umiejętności głosowe sprawdzał ks. Jerzy i wbrew temu co niektórzy mówią lub piszą (z zazdrości lub niewiedzy) znał się na tym. A teraz trudno powiedzieć co będzie dalej.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:26

Teraz pewnie organista przyjmie,u niego nie trzeba mieć zdolności muzycznych.Zresztą on sam ich nie ma:)

Pewnie tak. Wcześniej umiejętności głosowe sprawdzał ks. Jerzy i wbrew temu co niektórzy mówią lub piszą (z zazdrości lub niewiedzy) znał się na tym. A teraz trudno powiedzieć co będzie dalej.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:28

Dokładnie tak. Nie chcieli mnie przyjąć, bo nie spełniam kryteriów.
Najważniejsze to podpisanie lojalki, że w wyborach zagłosuję na Krzysztofa ch., ponieważ chór to jego sztab wyborczy.
Brak głosu i słuchu nie jest przeszkodą.

Wiesz co? Żal mi ciebie, nic więcej nie dodam.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:44

Owszem, znał się. Ale to dlaczego przyjął do chóru osoby zupełnie bez głosu i słuchu? Pewnie nie umiał powiedzieć, że ktoś sie nie nadaje. A dlaczego pozwolił, by chór stał się siedliskiem plotek?

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 17:53

Owszem, znał się. Ale to dlaczego przyjął do chóru osoby zupełnie bez głosu i słuchu? Pewnie nie umiał powiedzieć, że ktoś sie nie nadaje. A dlaczego pozwolił, by chór stał się siedliskiem plotek?

Siedliskiem plotek jest Knyszyn, być może i w chórze znalazł się jakiś plotkarz, ale tacy ludzie są wszędzie. Za to ty jesteś najlepszym ekspertem od tego czy ktoś ma słuch i głos.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:01

Siedliskiem plotek jest Knyszyn, być może i w chórze znalazł się jakiś plotkarz, ale tacy ludzie są wszędzie. Za to ty jesteś najlepszym ekspertem od tego czy ktoś ma słuch i głos.

Mam uszy to i słyszę fałsz.
A chórze to coś dużo tych płotkarzy się znalazło, a nie jeden.

#28 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:01

jak to co?nic nie będzie.niby kto miałby to prowadzić.

#29 ~GoSc~

~GoSc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:03

Ponoć żaden z księży nie chce mieć z chorem nic wspólnego.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:19

Mam uszy to i słyszę fałsz.
A chórze to coś dużo tych płotkarzy się znalazło, a nie jeden.

A ilu jest w całym Knyszynie, a ty jesteś jednym z nich, skoro takie rzeczy opowiadasz!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:24

Ponoć żaden z księży nie chce mieć z chorem nic wspólnego.

Ponoć? Bo tak mówią knyszyńscy plotkarze? Zresztą może coś w tym jest, bo jak niby ma prowadzić chór ksiądz, który nie ma zdolności muzycznych.

#32 ~Jolka~

~Jolka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:25

A ilu jest w całym Knyszynie, a ty jesteś jednym z nich, skoro takie rzeczy opowiadasz!

Knyszyn żyje plotkami. Ale chór przykościelny chyba powinien żyć czymś innym niż plotki. Zdarzało mi się słyszeć, co chórzyści wygadywali. Nie była to milosc bliźniego.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:34

Knyszyn żyje plotkami. Ale chór przykościelny chyba powinien żyć czymś innym niż plotki. Zdarzało mi się słyszeć, co chórzyści wygadywali. Nie była to milosc bliźniego.

A mi się nie zdarzało, bo plotek nie słucham i tobie też tak radzę.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:38

A mi się nie zdarzało, bo plotek nie słucham i tobie też tak radzę.

Oj słuchasz słuchasz i je puszczasz chórzysto.

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:40

Ponoć? Bo tak mówią knyszyńscy plotkarze? Zresztą może coś w tym jest, bo jak niby ma prowadzić chór ksiądz, który nie ma zdolności muzycznych.

I do tego nie lubi plotkarzy.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:54

Oj słuchasz słuchasz i je puszczasz chórzysto.

I tu się mylisz, bo z chórem nic mnie nie łączy.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:56

I do tego nie lubi plotkarzy.

Takich jak ty na pewno!

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 18:59

I tu się mylisz, bo z chórem nic mnie nie łączy.

Baju baju. Coś tam łączy.

#39 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:00

Takich jak ty na pewno!

I takich jak ty...

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:36

Baju baju. Coś tam łączy.

Coś na pewno, bo skoro w miarę regularnie chodzę do kościoła, to czasami słyszałam śpiew chóru. Ale wiesz co, jednak jesteś słaby w te zgadywanki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Parafia, Kościól, Knyszyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych