Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Organista w Knyszynie

Parafia Kościól Knyszyn

103 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:38

I takich jak ty...

No co ty nie powiesz!

#42 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:40

Coś na pewno, bo skoro w miarę regularnie chodzę do kościoła, to czasami słyszałam śpiew chóru. Ale wiesz co, jednak jesteś słaby w te zgadywanki.

Za to ty mocny we wciskaniu kitu.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:44

Jak to sie mowi, uderz w stół a nożyce sie odezwą. Tylko ktoś wspomniał o chórze słabym w śpiewie a mocnym w plotkach, a zaczęło się. Chórzyści stracili maestro to teraz bedą udzielać sie na forum.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 19:55

Za to ty mocny we wciskaniu kitu.

Skoro tak twierdzisz, ale myślę jednak, że za dużo słuchasz plotek. Polecam samodzielne myślenie.

#45 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:00

Skoro tak twierdzisz, ale myślę jednak, że za dużo słuchasz plotek. Polecam samodzielne myślenie.

Zastosuj je u siebie. I nie plotkuj tyle. I nie oceniaj innych, skoro taki z ciebie porządny człowiek.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:02

Jak to sie mowi, uderz w stół a nożyce sie odezwą. Tylko ktoś wspomniał o chórze słabym w śpiewie a mocnym w plotkach, a zaczęło się. Chórzyści stracili maestro to teraz bedą udzielać sie na forum.

Może rzeczywiście warto byłoby zapisać sie do jakiegokolwiek chóru, skoro tu na forum już nazywają mnie chórzystą. Coś w tym musi być cha cha.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:05

Zastosuj je u siebie. I nie plotkuj tyle. I nie oceniaj innych, skoro taki z ciebie porządny człowiek.

Staram się jak mogę, mimo to dziękuję za radę.

#48 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:05

Może rzeczywiście warto byłoby zapisać sie do jakiegokolwiek chóru, skoro tu na forum już nazywają mnie chórzystą. Coś w tym musi być cha cha.

Oj musi, musi coś w tym być.

#49 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:07

Staram się jak mogę, mimo to dziękuję za radę.

Obłuda...

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:09

Oj musi, musi coś w tym być.

To dobrze, że chociaż w tym się zgadzamy, czyli wszystko zmierza w dobrym kierunku.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:12

Obłuda...

Nawzajem.

#52 ~Gośc~

~Gośc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:26

Fakty są nastepujące:
Chór śpiewa fatalnie, gdyż zdecydowana większość członków nie umie śpiewać, fałszuje
Jedyne osoby ze słuchem to ksiądz Jerzy, ktory odszedł i były organista Bogdan
Chór rozsiewał plotki po całym Knyszynie, rzeczy z gminy i nie tylko, plotki oczerniały innych
Obecni księża raczej nie chcą prowadzić chóru
Mogło być sensownie, chór by się przydal, a wyszło... jak
wyszło

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:34

Fakty są nastepujące:
Chór śpiewa fatalnie, gdyż zdecydowana większość członków nie umie śpiewać, fałszuje
Jedyne osoby ze słuchem to ksiądz Jerzy, ktory odszedł i były organista Bogdan
Chór rozsiewał plotki po całym Knyszynie, rzeczy z gminy i nie tylko, plotki oczerniały innych
Obecni księża raczej nie chcą prowadzić chóru
Mogło być sensownie, chór by się przydal, a wyszło... jak
wyszło

Fakty to są w TVN! Jeżeli twoje są do tych podobne ( w zakresie wiarygodności), to o czym my w ogóle mówimy!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:45

[quote name="Gość" post="643645" timestamp="1473968088"]
Fakty to są w TVN! Jeżeli twoje są do tych podobne ( w zakresie wiarygodności), to o czym my w ogóle mówimy![/quote
]Fakty w TVN są sto razy bardziej wiarygodne od mediów tzw. narodowych, a naprawdę propagandowych. A wiadomości powinny wrócić do nazwy Dziennik telewizyjny, bo wróciły tam standardy z PRL.
Jeden wódz, jedna partia, jedna prawda. Zresztą nie brakuje w PiS ludzi z PRL, tak w Polsce jak i w Knyszynie.
A co do FAKTÓW z chóru, to się zgadzam. Śpiewać nie umieją, ploty rozsiewają.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:47

[quote name="Gość" post="643646" timestamp="1473968705"]
Fakty to są w TVN! Jeżeli twoje są do tych podobne ( w zakresie wiarygodności), to o czym my w ogóle mówimy![/quote
]Fakty w TVN są sto razy bardziej wiarygodne od mediów tzw. narodowych, a naprawdę propagandowych. A wiadomości powinny wrócić do nazwy Dziennik telewizyjny, bo wróciły tam standardy z PRL.
Jeden wódz, jedna partia, jedna prawda. Zresztą nie brakuje w PiS ludzi z PRL, tak w Polsce jak i w Knyszynie.
A co do FAKTÓW z chóru, to się zgadzam. Śpiewać nie umieją, ploty rozsiewają.[/quote]Żartowniś z ciebie.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:49

[quote name="Gość" post="643646" timestamp="1473968705"]
A co do FAKTÓW z chóru, to się zgadzam. Śpiewać nie umieją, ploty rozsiewają.[/quote]Żartowniś z ciebie.

#57 ~Bob~

~Bob~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 20:55

[quote name="Gość" post="643646" timestamp="1473968705"][quote name="Gość" post="643645" timestamp="1473968088"]
A co do FAKTÓW z chóru, to się zgadzam. Śpiewać nie umieją, ploty rozsiewają.[/quote]
I to sedno sprawy.
Chór śpiewać nie umie, ale spełnia inną funkcję.
Żenada.

#58 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 06:26

Fakty to są w TVN! Jeżeli twoje są do tych podobne ( w zakresie wiarygodności), to o czym my w ogóle mówimy!

Wystarczyło utrzymać poprzedniego organistę i nie byłoby problemu z chórem,dalej by istniał.I to nie jest tylko moje zdanie.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 06:40

Wystarczyło utrzymać poprzedniego organistę i nie byłoby problemu z chórem,dalej by istniał.I to nie jest tylko moje zdanie.

Być może, ale skoro, jak niektórzy twierdzą, chór nie umie śpiewać, tylko rozsiewa ploty to po co? Rewelacji to może rzeczywiście nie było, ale też nie było aż tak źle. Co do plot, to chyba najwięcej rozsiewają ci, którym nie udało się do tego chóru złapać, bo do mnie żadne plotki nie docierały, zresztą nie interesuję się tym . Jak ktoś sam lubi plotkować, to innych plotek będzie słuchać.

#60 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 07:01

Być może, ale skoro, jak niektórzy twierdzą, chór nie umie śpiewać, tylko rozsiewa ploty to po co? Rewelacji to może rzeczywiście nie było, ale też nie było aż tak źle. Co do plot, to chyba najwięcej rozsiewają ci, którym nie udało się do tego chóru złapać, bo do mnie żadne plotki nie docierały, zresztą nie interesuję się tym . Jak ktoś sam lubi plotkować, to innych plotek będzie słuchać.

Człowieku, co ty pleciesz!? Nie ma takich osób, którym nie udało załapać się do tego chóru. Przecież tam nie był potrzebny głos.
Pewnie byli tam tacy, co umieli śpiewać, ale co z tego. Zawsze przebijały jakies koszmarne fałsze.
Nie, głos nie był warunkiem załapania się do chóru. Może był inny warunek.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Parafia, Kościól, Knyszyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych