Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

139 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bysio~

~bysio~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 07:49

...ciekawe, jaka porzadna baba szukajaca prace wdaje sie w pijanstwo? To b. ciekawe, co robi baba podpita? Pieprzenie o szopenie!

#22 ~błehehe~

~błehehe~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:01

Dzisiaj "sposób na gwałt" jest "modnym" sposobem na załatwienie niewygodnego faceta. A może to jest tak, że wcześniej nie wyszło to może uda się teraz? Kto to jest i co to jest za kobieta, która idzie do urzędu po godzinach pracy?
"Dyrektor Jacek K., choć pojawiły się też zarzuty, że źle traktuje swoich pracowników, nie poniósł żadnych konsekwencji służbowych" - hm, karać za zarzuty?

Gościu, jesteś zerem.
I do tego tępym. Zyczę Ci żeby Ciebie też ktoś zgwałcił. Czy do k nędzy kobieta ma się bać isć po godzinach do dyr. panstwowej firmy???????
Powiedział - mam ważną konforencję, niech pani wpadnie tak o 18, a kobieta ma powiedzieć - och, nie, boję się że mnie zgwałcisz???

Dlaczego ten dyrektor nie pozwał kilka lat temu współczesnej, choć ciągle się świętoszek tym odgrazał??????? Jasne, że dziennikarze mają zaznania dziewczyn, nagrania, podpisy. Wiedział że to prawda i że w sądzie by leżał.
A w prokuraturze się dziewczyny przestraszyły. Pewnie im groził. Wiem, że przyłaził do ich rodziców po tamtych artykułach, żebrał żeby to wycofały.

#23 ~PS~

~PS~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:14

Musi ponieść karę.Kto za.wpisujcie miejscowości.

Jeśli przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy jest powiązany partyjnie z PO,
to proponuję karę,
którą w tego typu przypadkach zaproponował Premier naszego kraju,
w tego typu przypadkach,
czyli kastrację chemiczną.
Skoro Premier proponuje innym, to wypadałoby "oczyścić" własną partię.
Nie ma tygodnia bez fiku - miku z udziałem działaczy PO.

#24 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:31

to proponuję karę,
w tego typu przypadkach,

#25 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:39

to proponuję karę,
w tego typu przypadkach,

Jeżeli chodzi o ugrupowanie z którym trzyma Pan K. to jest akurat odwrotnie , przecież wszyscy wiedzą , że pośrednikiem w załatwianiu pracy był Burmistrz Sejn i to do niego ustawiały się kolejki w sprawie pracy i to on w dużym stopinu kreował politykę zatrudniania w Sejnach , wszystko o nim można powiedzieć ale nie to że jest powiązany z Platformą

#26 ~spawacz~

~spawacz~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:54

proponuję karę,
w tego typu przypadkach,

Lepiej fizyczną, np wypalenie palnikiem

#27 ~litwin~

~litwin~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 10:21

GOściu!zaraz wyjdzie,Ze to burmistrz zgwałcił idąc za Twoim rozumem.Nie lubię naszego burmistrza,ale robienie z niego głównej przyczyny wszystkiego co się dzieje złego w Sejnach to przegięcie.SZTURGULEWSLI na Dyrektora PUPUY w SEJNACH.!!!

#28 ~ułan~

~ułan~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 11:17

Gościu, jesteś zerem.
I do tego tępym. Zyczę Ci żeby Ciebie też ktoś zgwałcił. Czy do k nędzy kobieta ma się bać isć po godzinach do dyr. panstwowej firmy???????
Powiedział - mam ważną konforencję, niech pani wpadnie tak o 18, a kobieta ma powiedzieć - och, nie, boję się że mnie zgwałcisz???

Dlaczego ten dyrektor nie pozwał kilka lat temu współczesnej, choć ciągle się świętoszek tym odgrazał??????? Jasne, że dziennikarze mają zaznania dziewczyn, nagrania, podpisy. Wiedział że to prawda i że w sądzie by leżał.
A w prokuraturze się dziewczyny przestraszyły. Pewnie im groził. Wiem, że przyłaził do ich rodziców po tamtych artykułach, żebrał żeby to wycofały.

I nawet gdyby sie okazało że była to prowokacja, żeto specjalnie to gdyby nie miał w sobie "ciągutek" do sexu z obcymi kobietami, dgyby się nie zajmował takimi czynami, to by nie chwycił haczyka choćby nie wiem jak była nagrana ta prowokacja. Gdyby był prawy i niezboczony to choćby ta dziewczyna i naga weszła do jego biura - nie tknąłby jej, a tak widac juz taki jest ze nie odmawia sobie

#29 www.zieloni-bialystok.w.pl

www.zieloni-bialystok.w.pl

Sekretarz redakcji

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 15 wrzesień 2008 - 11:40

EDUKACJA SEKSUALNA EKOLOGIA WEGETARIANIZM ZAMIAST 70% MAŁŻEŃSTW=EFEKT CIĄŻY NIEPLANOWANEJ= ABORCJI ZBOCZEŃ PEDOFILII HOMOSEKSUALIZMU PROSTYTUCJI ZDRAD GWAŁTÓW?

TYLKO 20% POLEK STOSUJE ANTYKONCEPCJĘ UPRAWIA SEKS PLANUJE CIĄŻĘ RODZINĘ? NA ZACHODZIE 50% KOBIET STOSUJE ANTYKONCEPCJĘ. Z POWODU CIEMNOTY ZABOBONU RELIGIJNYCH DOGMATÓW O "WYZSZOŚCI NIEPOKALANEGO POCZECIA NAD NORMALNĄ RODZINA" POTEM MAMY TAKIE "ŚWIĘTE MATKI POLKI" PODDAJĄCE SIĘ ABORCJI BO ZROBIŁY TO TYLKO RAZ I WPADKA I MĘŻÓW GWAŁCICIELI BO ICH ŻONA BOI SIE SEKSU

stad całe rzesze seksualnych frustratów poszukujacych seksu w prostytucji pedofilii homoseksualiźmie aborcje gwałty choroby weneryczne zdrady itp. itd.

„u kobiet, które znajdują poczucie bezpieczeństwa w związku, gwałtownie spada popęd seksualny. W początkowym okresie związku z partnerem aż 60 proc. kobiet poniżej 30. roku życia miało regularnie ochotę na seks. Po 4 latach odsetek ten spadał poniżej 50 proc., a po 20 latach - do 20 proc. Z kolei u mężczyzn proporcje te utrzymywały się na stałym poziomie - od 60 do 80 proc., niezależnie jak długo trwał związek. Dla kobiet w długoletnich związkach bardzo duże znaczenie w relacji z partnerem ma czułość - dotyczy to aż 90 proc. pań. Z kolei w przypadku mężczyzn 25 proc. oczekuje czułości, a ponad 60 proc. - seksu. Takie zderzenie odmiennych oczekiwań często prowadzi do niewierności panów”

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 11:52

Jeżeli chodzi o ugrupowanie z którym trzyma Pan K. to jest akurat odwrotnie , przecież wszyscy wiedzą , że pośrednikiem w załatwianiu pracy był Burmistrz Sejn i to do niego ustawiały się kolejki w sprawie pracy i to on w dużym stopinu kreował politykę zatrudniania w Sejnach , wszystko o nim można powiedzieć ale nie to że jest powiązany z Platformą

To nie moja wina, że w tych koalicjach partyjnych trudno się połapać.
Obecnie rządzi nami koalicja PO+PSL. Minstrem Pracy jest pani bodaj z PSL. Tak wynikło z podziału /łupów/ teczek ministerialnych.
PUP-y podlegają więc komu podlegają. To, że Burmistrz Sejn decyduje o zatrudnienia nie dziwi. Wszędzie jest podobnie.

#31 ~pik~

~pik~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 13:22

I nawet gdyby sie okazało że była to prowokacja, żeto specjalnie to gdyby nie miał w sobie "ciągutek" do sexu z obcymi kobietami, dgyby się nie zajmował takimi czynami, to by nie chwycił haczyka choćby nie wiem jak była nagrana ta prowokacja. Gdyby był prawy i niezboczony to choćby ta dziewczyna i naga weszła do jego biura - nie tknąłby jej, a tak widac juz taki jest ze nie odmawia sobie

Najpierw telefon, zaproszenie po godzinach pracy, alkohol (to takie normalne?) Taką sytuację wykorzysta osoba, która "myśli inaczej" o sposobie zatrudnienia, bardzo naiwna lub dobra znajoma. Wcześniejsze zdarzenia w PUP - ie prawdopodobnie były znane tej dorosłej kobiecie, prawda? Sytuacja jest bardzo dwuznaczna. Poczekajmy z wyrokami, ten człowiek i tak jest już publicznie skazany, a kobieta jest czysta jak łza - tak?

#32 ~karo~

~karo~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 13:45

Najpierw telefon, zaproszenie po godzinach pracy, alkohol (to takie normalne?) Taką sytuację wykorzysta osoba, która "myśli inaczej" o sposobie zatrudnienia, bardzo naiwna lub dobra znajoma. Wcześniejsze zdarzenia w PUP - ie prawdopodobnie były znane tej dorosłej kobiecie, prawda? Sytuacja jest bardzo dwuznaczna. Poczekajmy z wyrokami, ten człowiek i tak jest już publicznie skazany, a kobieta jest czysta jak łza - tak?

Nie jest czysta jeśli tak myślała, i niech by tak było że chciała w ten sposób zdobyć te pracę to Kierownik powinien ją wyrzucić, a nie wchodzić w ten układ, To nie ta młoda dziewczyna była też kierownikiem czy tez nie pełniła urzędowej funkcji, to on sam sobie zawinił ze dał sie wciagnąc w grę, dał się sprowokować, podkreslam o ile to prawda że winna była dziewczyna. gdyby nie był sexoholikiem nie byłoby problemu zachowałby się jak człowiek.

#33 ~anetka~

~anetka~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 13:55

Sprawa jest przykra.Człowiek wykształcony,niebrzydki uważa ,że ma powodzenie. Prawdopodobnie jest to wada rodzinna. Ja na jego miejscu ,czy mnie oczyszczo,czy oskarżenie umorzo bo dziś wszystko jest możliwe- sam abym się zwolniła z pracy ,a jeszcze takiej jak on teraz miał publicznej. Wstyd nawet pomysleć ,a co mówić pracować i wrócić na stare śmieci. Wstyd współpracownikom spojrzec w oczy. A może w tym biurze pracy Jacek K. powinien założyć "Jackowo" tylko nie wiem ,czy juz zdąży. W tej kadencji wyborczej narodził się jakis koszmar i na górze i na dole molestowania,gwałcenia i łapownictwa. Kogo my teraz w przyszłej kadencji mamy wybierać na górę i na dół.Strach aż pomysleć jak nas Ci kochani zaufani ośmieszają na arenie światowej,wojewódzkiej,powiatowej,a nawet i gminnej.To nie tylko jeden Jacek K. ,takich Jacków jest bardzo dużo tylko jeszcze nie wszyscy wpadli.

#34 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:17

...ciekawe, jaka porzadna baba szukajaca prace wdaje sie w pijanstwo? To b. ciekawe, co robi baba podpita? Pieprzenie o szopenie!

o jeju, az zal d... sciska, takie glupoty piszesz.

#35 ~sejnianin~

~sejnianin~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:29

Można komentować całą sprawę różnie, ale jedno jest pewne: ta dziewczyna została potwornie skrzywdzona. Poczytajcie o skutkach gwałtu. Tragedia:( Trzeba głośno mówić o takich sprawach, uświadamiać wszystkim, że współczuć trzeba najpierw ofierze, a szacunkiem darzyć ludzi, którzy nie dopuszczają się niechlubnych czynów!

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:30

jaka baba, jakie pijanstwo? Ty sama jestes trzezwa?

#37 ~benek~

~benek~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:32

GOściu!zaraz wyjdzie,Ze to burmistrz zgwałcił idąc za Twoim rozumem.Nie lubię naszego burmistrza,ale robienie z niego głównej przyczyny wszystkiego co się dzieje złego w Sejnach to przegięcie.SZTURGULEWSLI na Dyrektora PUPUY w SEJNACH.!!!

No następny sprawiedliwy.

#38 ~platinum~

~platinum~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:33

Prosze bardzo, znowu mamy sredniowiecze w Polsce, "polowanie na czarownice." By zniszczyc kogos na stanowisku, podstawiamy mu bardzo modna na czasie "gwalcenie." Chcialym wiedziec dlaczego "pokrzywdzone nieoczekiwanie wycofaly swoje oskarzenia." Wnoskuje, ze byla to typowa zemsta.

#39 ~platinum~

~platinum~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:37

[quote name='gosc' date='15.09.2008, 02:33' post='32046']
W dzisiejszych czasach więcej jest czarownic niż ci się wydaje gościu. Pan dyrektor w moim mniemaniu to obleśny zboczeniec, ty uważasz inaczej, a więc trwaj przy swoim powodzenia.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 17:57

[quote name='nick' date='14.09.2008, 20:50' post='32020']
Dzisiaj "sposób na gwałt" jest "modnym" sposobem na załatwienie niewygodnego faceta. A może to jest tak, że wcześniej nie wyszło to może uda się teraz? Kto to jest i co to jest za kobieta, która idzie do urzędu po godzinach pracy?
No to chyba naoglądał się ktoś "Mody na sukces" tam intrygi i podchody są na miejscu dziennym, ale nie w Sejnach - ja uważam, że kobieta miała czyste intencje tylko nie przewidziała, że inni mogą postępowć inaczej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych