Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

139 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~nie kobieta~

~nie kobieta~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:26

Kobieta gwałcona, kobieta pisze artykuł, kobieta prokurator, kobiety na forum, kobieta ma zawsze rację.

#42 ~Też kobieta~

~Też kobieta~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:33

Prokuratura przedstawiła Jackowi K., dyrektorowi Urzędu Pracy w Sejnach i miejskiemu radnemu zarzut zgwałcenia 23-letniej kobiety. - Wystąpiliśmy też z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego 3-miesięcznego aresztu tymczasowego - informuje Beata Łajewska, Prokurator Rejonowy w Sejnach.

Do zdarzenia, jak informowaliśmy doszło w miniony piątek. 23-letnia Ewelina N., mieszkanka podsejneńskiej wsi zatelefonowała do dyrektora "pośredniaka" pytając o pracę. Jacek K. zaproponował spotkanie po godzinach urzędowania. Kiedy dziewczyna przyszła, zaproponował jej drinka. Niewykluczone, ale to będzie przedmiotem badań biegłych, że podał jej też jakiś środek. Ewelina N. twierdzi bowiem, że po wypiciu alkoholu zupełnie straciła siły. Dyrektor miał to wykorzystać i zgwałcić dziewczynę. Poszkodowana złożyła doniesienie na policję, a ta zatrzymała Jacka K.

Dzisiaj został przesłuchany w proskuraturze i usłyszał zarzut zgwałcenia. Prokurator Łajewska, dla dobra śledztwa nie chciała powiedzieć, czy przyznał sie do winy. Jutro sąd zdecyduje, czy trafi do aresztu.

Jak żyć w takim kraju, gdzie podsłuchy, donosy? Gdzie nawet w urzędzie państwowym człowiek bezpieczny nie jest.

#43 ~antykozak~

~antykozak~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:07

sąd sie zastanawia czy zastosować areszt? z daleka śmierdzi szwindlem, bo przecież to kozak powsadzał pracowników sądu na ich stołki...

#44 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:13

Facet ma kasę,jedzie do Suwałk od 100-150zł wybiera laskę jaką chce,robi mu kamasutrę i nie tylko. Nie wierzę, że poleciał na starą rurę.Nie dał jej pracy jakiej chciała to jaki problem daje dupy a potem wrabia w gwałt.Teraz moda na wrabianie.

#45 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:15

Facet ma kasę,jedzie do Suwałk od 100-150zł wybiera laskę jaką chce,robi mu kamasutrę i nie tylko. Nie wierzę, że poleciał na starą rurę.Nie dał jej pracy jakiej chciała to jaki problem daje dupy a potem wrabia w gwałt.Teraz moda na wrabianie.

ales ty znawca-chyba czesto jezdzisz do suwalk?

#46 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:19

ales ty znawca-chyba czesto jezdzisz do suwalk?

Jak masz kasę to mogę namiary podać na balety

#47 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:26

jestem ciekaw jak ty mówisz na swoją żone , stara rura i takze daje ci dupy

#48 ~Mao ze śląska~

~Mao ze śląska~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 19:32

Jestem całkowicie oburzona pewnymi wypowiedziami w stylu "modny sposób na załatwienie kolesia". Ludzie czy wy wiecie co piszecie? "Prawy" koleś który miał jej pomóc skrzywdził ją na całe życie... Czegoś takiego kobieta nigdy nie zapomni...
Jestem z rodziny poszkodowanej i znam całą sprawę od podszewki i nie dam bezpodstawnie oskarżać mojej kuzynki o zaplanowanie całego wydarzenia. Mam nadzieje że ten zwyrodnialec zostanie surowo ukarany, i znajdzie się więcej odważnych kobiet, które podzielą się swoją tragedią i pomogą udupić go na parę ładnych lat.

#49 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 21:34

Jestem całkowicie oburzona pewnymi wypowiedziami w stylu "modny sposób na załatwienie kolesia". Ludzie czy wy wiecie co piszecie? "Prawy" koleś który miał jej pomóc skrzywdził ją na całe życie... Czegoś takiego kobieta nigdy nie zapomni...
Jestem z rodziny poszkodowanej i znam całą sprawę od podszewki i nie dam bezpodstawnie oskarżać mojej kuzynki o zaplanowanie całego wydarzenia. Mam nadzieje że ten zwyrodnialec zostanie surowo ukarany, i znajdzie się więcej odważnych kobiet, które podzielą się swoją tragedią i pomogą udupić go na parę ładnych lat.

Masz rację. Dziewczynie potrzebne będzie wsparcie rodziny i przyjaciół.
Zakładając, że zarzuty się potwierdzą, uważam, że podobnych zdarzeń mogło być więcej. Tylko panie boją się mówić, bo praca, dzieci, kredyt, wstyd... . Nic bardziej mylnego. Pistujący wysokie stanowiska ludzie o małych rozumkach, mają przeświadczenie, że wszystko mogą. Takie zachowania trzeba rugować. Może tak być, że wiele osób było pokrzywdzonych, ale nie powiedzą nic.
Trzeba dużo odwagi i hartu aby przeciwstawić się złu. Jeśli bowiem będziemy je akceptować, to co będzie za lat 5, czy 10?

#50 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 22:04

A może wyłączyć od tej sprawy prokuraturę w Sejnach? Co wy na to???

#51 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2008 - 22:24

Wyłączyć prokuraturę i sąd! Całą sprawe należało juz na początku przekierować do jednostki nadrzędnej. Przebadać nie tylko ten gwałt, ale tez papiery dotyczące zatrudnień, teraz widać za co ludzie mieli prace. Prześwietlić całe powiązania z wójtem Krasnopola, bo jak wiadomo razem kręcili interesy i w UG w Krasnopolu zatrudniano te osoby którym wójt poprzez Kozaka załatwiał skierowanie z PUP

#52 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 01:21

Jak masz kasę to mogę namiary podać na balety

ales ty glupi!!!!

#53 ~Mao ze śląska~

~Mao ze śląska~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 06:56

Zgadzam sie z urserem ~W kraju JPII~. I apeluje do dziewczyn/kobiet które zostały w podobny lub mniej podobny sposób skrzywdzone...
NIE MOŻECIE DAĆ SIĘ ZASTRASZYĆ!! Bierne zachowanie utwierdzi tego urzędasa w przekonaniu że może wszystko a swe haniebne czyny będzie popełniał dalej... Pomóżcie mojej kuzynce... Przecież ona cierpi tak jak Wy.

Co do wypowiedzi ~zorientowanego~ też się z nią zgadzam!, w końcu ta cała banda w Sejnach się zna, baluje razem, pije... Jak w takiej sprawie sprawiedliwości ma się stać zadość?

#54 ~kobitka~

~kobitka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 07:07

Kobieta gwałcona, kobieta pisze artykuł, kobieta prokurator, kobiety na forum, kobieta ma zawsze rację.

A guzik prawda, nigdzie się przebić nie można. Prawie wszystkie stanowiska przez facetów są oblegane. Ot i dola kobiety:(

#55 ~xza~

~xza~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 07:34

ales ty glupi!!!!

oj ,,suwalczak,, ty to masz talent nic innego nie nauczyli cię tylko wyzywać ludzi sam jesteś głupi świadczą o tym twoje ,,wypociny,,

#56 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 08:17

[quote name='Mao ze śląska' date='16.09.2008, 07:56' post='32222']
Zgadzam sie z urserem ~W kraju JPII~. I apeluje do dziewczyn/kobiet które zostały w podobny lub mniej podobny sposób skrzywdzone...
NIE MOŻECIE DAĆ SIĘ ZASTRASZYĆ!! Bierne zachowanie utwierdzi tego urzędasa w przekonaniu że może wszystko a swe haniebne czyny będzie popełniał dalej... Pomóżcie mojej kuzynce... Przecież ona cierpi tak jak Wy.

Tak z doświadczenia, dlatego pisałam, że potrzebne będzie wsparcie Rodziny, bo inne osoby pokrzywdzone nie znajdą odwagi. Lęk przed utratą pracy, którą...tak ciężko się zdobyło, będzie silniejszy. Wystawią ukochanemu dyrektorowi bardzo dobrą opinię, że facet ludzki, sumienny, zna życie.
Ludzie coraz bardziej mają mentalność niewolniczą. Kto nie nasz... to na Madagaskar. Wszystko już było.

#57 ~Sejnianin~

~Sejnianin~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 10:15

Ekscesy pana K są znane w Sejnach, ostatniej sprawie z panem K kolokwialnie mówiąc "ukręcono łeb" - kobiety odwołały zeznania(z dobre woli raczej tego nie zrobiły, forma przekupstwa aż się sama nasuwa) i prokuratura w związku z tym musiała umorzyć sprawę. Tutaj już są trudniejsze schody do pokonania jedynie wycofanie oskarżenia może zakończyć sprawę po myśli pana K. Mam nadzieję że Sąd zastosuje tymczasowe aresztowanie, aby pan K nie mógł mataczyć. Prokuratura sformułowała zarzut w ciągu 48 godz - czyli musiała natrafić na bardzo silne dowody świadczące o winie pana K, samo zeznanie jest tu nie wystarczające.

Jednocześnie nagłośnienie sprawy przez media ogólnopolskie a nie lokalne, też moim zdaniem pozytywnie wpływa na sprawę(trudniej będzie ją już schować do kieszeni). Denerwuje mnie jedynie bierność sejneńskich władz na brak wniosku o odwołanie pana K, to dobitnie świadczy jak Sejny są miastem kolesiostwa.

Życzę panu K długiej odsiadki. Gwałciciele są w kaście więziennej tylko nieco wyżej nić ".e" więc pobyt będzie miał urozmaicony.

#58 ~Trudno uwierzyć~

~Trudno uwierzyć~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 10:28

Wypowiedzi w radiu przedstawiciela władz samorządowych Sejn zadziwiają.
Broni on swojego kolegę z rady miasta.
Trudno mi uwierzyć, że nikt nic nie wiedział.
Trudno uwierzyć, że to był jednostkowy przypadek.
Widzicie Państowo jak silne są powiązania kastowe polskiej polityki.

#59 ~podlasianka~

~podlasianka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 15:31

Czas powiedzieć "dość" zboczeńcom, mobberom, łapownikom i innym niemoralnym osobom. Faktycznie trzeba odwagi, ale może w końcu coś się zacznie zmieniać na lepsze w tej naszej ojczyźnie!

#60 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 15:37

Wypowiedzi w radiu przedstawiciela władz samorządowych Sejn zadziwiają.
Broni on swojego kolegę z rady miasta.
Trudno mi uwierzyć, że nikt nic nie wiedział.
Trudno uwierzyć, że to był jednostkowy przypadek.
Widzicie Państowo jak silne są powiązania kastowe polskiej polityki.

mówi, ze z szacunku dla tego pana, nie będzie się wypowiadał w tej sprawie. A szacunek dla nas - szaraków bez pracy, którzy chodzą od zakładu do zakładu w poszukiwaniu zatrudnienia? Kto w końcu komu coś tam zawdzięcza? przecież nawet, jęsli jakas instytucja dostała stażystów czy interwencyjne, to nie z kieszeni Dyrektora Urzędu, ale dzieki pieniadzom z wojewódzkigo Urzedu. Mnie te pisanie o jakims tam pisaniu projektów denerwowało, bo to panstwowy urzad, ktory ma zwierznika i to stamtad sa pieniadze przydzielane na powiaty. Czy mam rację?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych