Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

139 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 15:58

ales ty glupi!!!!

. ,,suwalczak,,

#62 ~sejnianin~

~sejnianin~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 16:25

na miesiące zamkneli zboka, może tym razem sie nie wywinie. Gdyby poszkodowana nie byłą siostrą policjanta i to z województwa to już sprawa była by pod dywan zamieciona jak poprzednia

#63 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 16:43

. ,,suwalczak,,

spoko koles.kultury!

#64 ~okoiouy~

~okoiouy~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:17

mówi, ze z szacunku dla tego pana, nie będzie się wypowiadał w tej sprawie. A szacunek dla nas - szaraków bez pracy, którzy chodzą od zakładu do zakładu w poszukiwaniu zatrudnienia? Kto w końcu komu coś tam zawdzięcza? przecież nawet, jęsli jakas instytucja dostała stażystów czy interwencyjne, to nie z kieszeni Dyrektora Urzędu, ale dzieki pieniadzom z wojewódzkigo Urzedu. Mnie te pisanie o jakims tam pisaniu projektów denerwowało, bo to panstwowy urzad, ktory ma zwierznika i to stamtad sa pieniadze przydzielane na powiaty. Czy mam rację?

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

#65 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:20

na miesiące zamkneli zboka, może tym razem sie nie wywinie. Gdyby poszkodowana nie byłą siostrą policjanta i to z województwa to już sprawa była by pod dywan zamieciona jak poprzednia

Może zastanowił byś się nad osądzaniem człowieka,powołując się na jednostronne oskarżenie. Z tego co słyszałem to ona cnotką to nie jest,a jeżeli krzywda jej się stała to policja pracuje 24 godz na dobę, a może jeszcze zabalowała i rano wymyśliła sobie alibi przed starymi.Znamy takie przypadki świętych cnotek na gigancie i to dużo młodszych, które chciały kasy bo im zasrane prawo Ziobry pozwala. Sam też nie jest święty.

#66 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:52

Mówisz jak by on był święty, zapomniałeś o podobnej sprawie 3 lata temu? Oglądałeś wczoraj TVN24? Było zobaczyć co ludzie mówią o Jacku, ale ty go broń, widać jesteś jego pokroju

#67 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:24

Mówisz jak by on był święty, zapomniałeś o podobnej sprawie 3 lata temu? Oglądałeś wczoraj TVN24? Było zobaczyć co ludzie mówią o Jacku, ale ty go broń, widać jesteś jego pokroju

Co mówiło się o L..., a tornistry były na gigancie(wymyśliły sobie sposób na zdobycie kasy).Człowiek który podwoził tornistra został zaszantażowany,200zł abo zgłoszę molestowanie,pod komendą dała nogę.To między innymi.Jeżeli nastąpił fakt to się nie czeka do rana,albo się baluje a po wytrzeżwieniu(mam pomysła).Takie zachowanie to trochę po niewczasie!

#68 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:27

Co mówiło się o L..., a tornistry były na gigancie(wymyśliły sobie sposób na zdobycie kasy).Człowiek który podwoził tornistra został zaszantażowany,200zł abo zgłoszę molestowanie,pod komendą dała nogę.To między innymi.Jeżeli nastąpił fakt to się nie czeka do rana,albo się baluje a po wytrzeżwieniu(mam pomysła).Takie zachowanie to trochę po niewczasie!

Ciekawe co byś powiedział gdyby on twoją córkę zgwałcił, o ile ją masz

#69 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:38

Ciekawe co byś powiedział gdyby on twoją córkę zgwałcił, o ile ją masz

A skąd wiesz, że zgwałcił,alkoholu do dzioba na siłę nie wlewał,siłą na górę nie wciągnął.Godziny pracy zakończone.Co ona tam robiła,drinki się pije w lokalu, a nie umawia się na wieczór. Powinna natychmiast zgłosić się na policję, anie kombinować przez całą noc. ,,Nie można dziwki zgwałcić" cytat polityka.

#70 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:44

Do "moim zdaniem".
Tak jest najłatwiej, obgadać Dziewczynę. Jesteś niesamowitym prostakiem. Przypuszczm, że przy..pasem dyrektora PUP-u.
Tobie, albo twojej córce też może ktoś czegoś dosypać. Co wtedy? Życie niesie wiele niespodzianek. Skoro nawet w państwowych placówkach dochodzi do podobnych ekscesów /urząd miasta w Olsztynie, powiatowy urząd pracy w Sejnach/, to co my możemy zrobić. Powiem jedno.
Dziewczyno trzymaj się!

#71 ~PUP - PIP~

~PUP - PIP~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:48

A kto się ujmie za innymi pokrzywdzonymi, które nie miały odwagi zgłosić się na policję?
Dyrektor PUP-y był jednocześnie w radzie miasta członkiem KOMISJI BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO!
Ciekawe, czy PIP zainteresuje się takim dyrektorem? Doszło wszak do naruszenia zasad pracy.

#72 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:04

Do "moim zdaniem".
Tak jest najłatwiej, obgadać Dziewczynę. Jesteś niesamowitym prostakiem. Przypuszczm, że przy..pasem dyrektora PUP-u.
Tobie, albo twojej córce też może ktoś czegoś dosypać. Co wtedy? Życie niesie wiele niespodzianek. Skoro nawet w państwowych placówkach dochodzi do podobnych ekscesów /urząd miasta w Olsztynie, powiatowy urząd pracy w Sejnach/, to co my możemy zrobić. Powiem jedno.
Dziewczyno trzymaj się!

Mam swoją działalność i urzędasy mi wiszą.Powtarzam jeszcze raz, nie czeka się pół doby na zgłoszenie przestępstwa jeżeli jej stary jest policjantem, to mając 23 lata jest świadoma o zacieraniu śladów lubich tworzeniu.Młodsze od niej za tak-taka idą i nikogo to nie dziwi. Rzeczywistość jest całkiem inna niż wydaje się to moherom.Napisz w gogle dziewczyny za kasę i masz full wypas, nie trzeba gwałcić mając kasę. Nie określaj kogoś dlatego, że określa rzeczywistość jaka jest, a nie moherowo.

#73 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:25

Na dwa miesiące Sąd Rejonowy w Sejnach (Podlaskie) aresztował dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sejnach Jacka K, podejrzanego o gwałt na 23-letniej interesantce poszukującej pracy.
Prokuratura wnioskowała o areszt na 3 miesiące, jednak sąd zdecydował o areszcie dwumiesięcznym. Sąd nie uwzględnił wniosku adwokatów podejrzanego o zastosowanie kaucji 50 tys. zł w zamian za areszt.

Jak tłumaczył rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Suwałkach Jacek Przygucki, sąd stosując areszt wziął pod uwagę obawę matactwa ze strony podejrzanego oraz wysokie zagrożenie karą. Podejrzanemu grozi za gwałt do 12 lat więzienia.

#74 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:31

spoko koles.kultury!

ales ty glupi

#75 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:34

Na dwa miesiące Sąd Rejonowy w Sejnach (Podlaskie) aresztował dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Sejnach Jacka K, podejrzanego o gwałt na 23-letniej interesantce poszukującej pracy.
Prokuratura wnioskowała o areszt na 3 miesiące, jednak sąd zdecydował o areszcie dwumiesięcznym. Sąd nie uwzględnił wniosku adwokatów podejrzanego o zastosowanie kaucji 50 tys. zł w zamian za areszt.

Jak tłumaczył rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Suwałkach Jacek Przygucki, sąd stosując areszt wziął pod uwagę obawę matactwa ze strony podejrzanego oraz wysokie zagrożenie karą. Podejrzanemu grozi za gwałt do 12 lat więzienia.

Co z tego mało to ludzi niewinnie siedziało, siedzi lub będzie siedzieć. Ponad rok temu człowiek został posadzony na ponad pól roku za molestowanie małolat, został uniewinniony, adwokat będzie wnosił o odszkodowanie. Kto poniesie te wydatki (na pewno nie małolaty tylko społeczeństwo) tylko tak dalej.

#76 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:46

Mam swoją działalność i urzędasy mi wiszą.Powtarzam jeszcze raz, nie czeka się pół doby na zgłoszenie przestępstwa jeżeli jej stary jest policjantem, to mając 23 lata jest świadoma o zacieraniu śladów lubich tworzeniu.Młodsze od niej za tak-taka idą i nikogo to nie dziwi. Rzeczywistość jest całkiem inna niż wydaje się to moherom.Napisz w gogle dziewczyny za kasę i masz full wypas, nie trzeba gwałcić mając kasę. Nie określaj kogoś dlatego, że określa rzeczywistość jaka jest, a nie moherowo.

Jej ojciec nie jest policjantem, ona nie poszła tam późno tylko na 15:20 czyli w godzinach pracy, była tam w tym czasie sekretarka. Skoro masz ch..owe informacje to nie zabieraj głosu.

#77 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 20:07

Jej ojciec nie jest policjantem, ona nie poszła tam późno tylko na 15:20 czyli w godzinach pracy, była tam w tym czasie sekretarka. Skoro masz ch..owe informacje to nie zabieraj głosu.

~sejnianin~
wpis Dzisiaj, 17:25
Wpis #62
Goście

Powołałem się na tą wypowiedż i przepraszam siostra.To nie znaczy,że do przestępstwa doszło.To jak w dow.ie,,chłopak dogadał się z dziewczyną,zrobiła mu dobrze,chłopak zapłacił 100 dol.dziewczyna zadowolona pobiegła do kantoru,okazuje się, że są fałszywe no krzyczy, że została zgwałcona".Oferta rano nie była taka atrakcyjna!!!!!!!

#78 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 20:33

„Wiedza jest drugim Słońcem dla tych, którzy ją posiadają”
Heraklit z Efezu

#79 ~Mao ze śląska~

~Mao ze śląska~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 21:20

Do ktosia o niku ~moim zdaniem~

Co ty ku*** wypisujesz... tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia o sprawie ćwoku... Gdybym nie mieszkała na śląsku to bym przyjechała na to twoje zadupie[bez obrazy dla innych mieszkańców] i wybiła ci z głowy kalanie imienia mojej kuzynki... Że niby "cnotką nie była" a ty to ku*** co z doświadczenia wiesz? Zabalowała? NIGDY... Niech cię piekło pochłonie razem z tym twoim urzędaskiem co powinien za TA KRZYWDĘ w wiezieniu gnić... razem z ludźmi twojego pokroju... Brak mi słów...

#80 ~moim zdaniem~

~moim zdaniem~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 21:35

Do ktosia o niku ~moim zdaniem~

Co ty ku*** wypisujesz... tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia o sprawie ćwoku... Gdybym nie mieszkała na śląsku to bym przyjechała na to twoje zadupie[bez obrazy dla innych mieszkańców] i wybiła ci z głowy kalanie imienia mojej kuzynki... Że niby "cnotką nie była" a ty to ku*** co z doświadczenia wiesz? Zabalowała? NIGDY... Niech cię piekło pochłonie razem z tym twoim urzędaskiem co powinien za TA KRZYWDĘ w wiezieniu gnić... razem z ludźmi twojego pokroju... Brak mi słów...

Siedż hanysko wulgarna, na tym twoim hanysowie. I zastanawiała się ta twoja kuzynka do rana czy dała za darmo czy została zgwałcona.Jak komuś dzieje się krzywda to idzie na policję,a nie żali się po niewczasie jakiejś hanysce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych