Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja


139 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~wasiak~

~wasiak~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 08:50

"Czy gwałt czy nie to już nawet mało ważne"

To o co tu chodzi ?

#122 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 09:09

"Czy gwałt czy nie to już nawet mało ważne"

To o co tu chodzi ?


Jesteś wybitnie "nawiedzony". Dyrektor sejneńskiego PUP-u przyznał się. Jeśli uważasz, że uprawianie seksu przez wysokich rangą urzędników państwowych /za publiczne pieniądze/ jest rzeczą naturalną, to jest twój problem. Szkoda, że nie widzisz dramatu innych ludzi, którzy nie mają znajomości, a tym samym szansy na zdobycie normalnej pracy.
Tak naprawdę czy "normalnej"? Pewnie socjolog by wyjaśnił, jak sprzątaczka po wspólnej eskapadzie z dyrektorem awansuje i zdobywa wysokie pobory. Podobnie fenomen fryzjerki, która zostaje księgową. Te panie nie narzekają. Zrobiły karierę "w stylu amerykańskim". Bardzo dobrze, że Dziennikarze opisują takie "dewiacje". Wspólnie może nie damy sobie złamać karku.
A gdyby ktoś ciebie zgwałcił, też byś uznał, że jest to małe ważne?

#123 ~wasiak~

~wasiak~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 10:06

1.
A gdyby ktoś ciebie zgwałcił, też byś uznał, że jest to małe ważne?

Odwróćmy sytuację; wyobraź sobie że to Ciebie ta "dobra" dziennikarka tak oskarża o gwałt. Że niewinnych i porządnych u nas nie sadzają ? Tak twierdzisz ?
Wystarczy że jakaś panienka zechce Ci dokuczyć lub zażyć sławy. A "dobra" dziennikarka dostała zamówienie na taką sensację.... Nie jersteś chyba tak naiwny by wierzyć w "wolność i niezależność mediów" ?
Wyobraź sobie że Ty jesteś bohaterem tego artykułu. Z sędziego na zaszczute zwierzę, bo pomyśl: Jak się przed czymś takim bronić? Czy w ogóle obrona jest możliwa? W jednej chwili masz złamany kark. I to na całe życie, bo z takiego gówna się NIGDY nie wychodzi naewt gdy jest się niewinny

2.

Jeśli uważasz, że uprawianie seksu przez wysokich rangą urzędników państwowych /za publiczne pieniądze/ jest rzeczą naturalną, to jest twój problem. "

Nie uważam. Ale co innego oskarżenie o wykorzystywanie stanowiska a co innego oskarżenie o gwałt. A jeżeli się mylisz ? Pomyślałeś, że ten człowiek może kiblować 12 lat ? I pewnie jesteś wierzący co ? Moze nawet znasz 8 przykazanie ?
Nie czytałeś uważnie mojej poprzedniej wypowiedzi. Nie bronię i nie oskarżam dziewczyny czy dyrektora. Chcę tylko aby dziennikarze nie gnoili ludzi. Żeby i oni odpowiedali za oszczerstwa.Nie mogą poczekać aż sąd dokładniej rozezna i osądzi jak było? Muszą szczuć ?

3.

"Szkoda, że nie widzisz dramatu innych ludzi"

Wydaje mi się że widzę znacznie lepiej niż TY. Pisałem o wrednej socjotechnice dziennikarskich hien. Na Twoim przykładzie widać jak Cię poszczuła nasza "dobra" broniąca nas przed "złamaniem nam karku" pismaczka. ZAZDROŚĆ!!! ZAWIŚĆ!!! KOMPLEXY, AGRESJA, NIENAWIŚĆ!!!Patrz, sam piszesz"

4.
"Szkoda, że nie widzisz dramatu innych ludzi, którzy nie mają znajomości, a tym samym szansy na zdobycie normalnej pracy. "

Współczuję Ci, ale to klasyczny komplex biedaka, który nienawidzi szcześliwszych i bogatszych od siebie. Przecież widać że jesteś zadowolony że dyrektorowi powineła się noga (w końcu). Aż się ślinisz z satysfakcji. A jeżeli tu jest pomyłka i człowiek jest oskarżony o więcej niż zawinił , To Twoim zdaniem nie ma znaczenia ? Nie ma bo i tak mu się należało, co ?
Dlaczego nie możesz poczekać na obiektywny wyrok sądu ? Też oszuści ? A dziennikarka szlachetna, tak ?

#124 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 13:08

Na Twoim przykładzie widać jak Cię poszczuła nasza "dobra" broniąca nas przed "złamaniem nam karku" pismaczka. ZAZDROŚĆ!!! ZAWIŚĆ!!! KOMPLEXY, AGRESJA, NIENAWIŚĆ!!!Patrz, sam piszesz"

Współczuję Ci, ale to klasyczny komplex biedaka, który nienawidzi szcześliwszych i bogatszych od siebie. Przecież widać że jesteś zadowolony że dyrektorowi powineła się noga (w końcu). Aż się ślinisz z satysfakcji. A jeżeli tu jest pomyłka i człowiek jest oskarżony o więcej niż zawinił , To Twoim zdaniem nie ma znaczenia ? Nie ma bo i tak mu się należało, co ?
Dlaczego nie możesz poczekać na obiektywny wyrok sądu ? Też oszuści ? A dziennikarka szlachetna, tak ?


Masz problemy emocjonalne. Praktycznie wszystko, co miałam do powiedzenia już napisałam wcześniej.
Nie moją rolą jest oceniać, czy Dziennikarz jest dobry , czy zły. Zawsze staram się zrozumieć obie strony. Dziwię się, że tak pogardliwie wypowiadasz się o osobie poszkodowanej. Domyślam się, że w twoich oczach poszkodowanym jest dyrektor PUP w Sejnach. Takie są uroki ... demokracji. Wszystko można dowolnie zinterpretować. Pamiętasz takie określenie "układ trzymający władzę". Piszesz, że mam kompleks biedaka:) Taak nie należę do takiego układu.

#125 ~wasiak~

~wasiak~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 14:28

W kraju JPII~
Goście

1.
„Nawet nie wiesz ilu idiotów piastuje ważne stanowiska. Owszem, ich "inteligencja" popchneła do zapisania się do takiej, czy innej partyjki lub lokalnego towarzystwa wzajemnej adoracji. To czasem wystarczy, aby do emerytury orbitować między posadami dyrektorów, prezesów, czasem nawet posłów i trzęsą całą okolicą. Celem pozyskania wyborców, kupują nawet gorzelnie. Tak jest taniej.”

Celne, trafne uwagi. Zgadzam się.
2.
”Dziewczyna wykazała się odwagą. To jej potrzebne jest wsparcie. Niektórzy nakładają na Nią stygmaty. Tak jest najprościej. Was też w przysłości może spotkać taki, czy inny nieszczęśliwy zbieg okoliczności. Nie wszystko jest białe lub czarne. "

Fakt. Ani czarne, ani białe tylko cholernie ciemnoszare. Z oceną odwagi dziewczyny się wstrzymuję: nie znam, nie byłem, pod łózkiem nie siedziałem. Z oceną poczekam na wyrok sądowy.

3.
„Szkoda, że coraz mniej ludzi o niezależnych poglądach można spotkać. „

Czyli o jakich ? Jak odróżnić „niezależnego” od „nawiedzonego „? U Ciebie typowo: „Niezależny” to taki który myśli dokładnie tak jak Ty. Ci co się z Tobą nie zgadzają to „nawiedzeni”.

4.
„Pamiętasz takie określenie "układ trzymający władzę".”

Pamiętam. Właśnie tak jak opisuję: W klice obowiązuje bezwzględne lizanie siedzenia przywódcy ( to„Niezależni”) . Ci co tego nie robią to „nawiedzeni” i ich bezwzględnie się niszczy. (Ostatnio metodą na „molestowanie” i „gwałty”). „Idzie” już nowa moda. Po tym Austriaku i u nas pełno kazirodztwa w rodzinach. Zobaczysz jak to się niedługo rozwinie...

REASUMACJA:
Tydzień temu w „expresie reporterów”: Synka bogatego handlarza samochodami,kobieta – prokurator z kobietą-sędzią posadziły na 1,5 roku za BRUTALNY gwałt na nieletniej .Siedział mimo że biegły (mężczyzna) stwierdził ŻE DZIEWCZĘ JEST DZIEWICĄ I ŻADNYCH ŚLADÓW BRUTALNEWGO (Zadnego gwałtu!!!) GWAŁTU NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Ba, dziewczę przed kamerami przyznało że bało się rodziców... etc.... Kobieta –dziennikarz chłopaka wręcz zgnoiła. Szlachetne kobiety na forach w szlachetnym amoku wzywały do „kajstracji”.
To wszystko w kraju JPII.

Jesteś inteligentna ale wybacz. Bałbym się być np. Twoim podwładnym. W ogóle w obecnych czasach boję się kobiet. Ten system polityczny jest zwariowany....Na Zachodzie już dawno krytykowaliśmy tzw, znieczulicę. Ja za nic nie podwiozę kobiety. (Gwałt) Jak ustąpię jej miejsca w autobusie podwładni będą mieli „dowód” że molestuję. A to w razie czego będzie koroone świadectwo dla jakiejś kobiety- prokuratora, kobiety-sędzi, kobiety-dziennikarki, kobiety-dyskutantki na forum.... I jeszcze mnie „wykajstrują” bo tak nawołuje kobieta- minister. Zagadka dla Ciebie: Ta minister zdrowia to „niezależna” czy „nawiedzona” ?

#126 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 18:28

Nie powinieneś bać się kobiet. To nie o to chodzi.
Teraz rozumiem Twój lęk przed kastracją, ale wybacz, ten pomysł ogłosił Premier reprezentujący liberalną partię!
Oglądałam tamten reportaż i dotyczył on zupełnie innego przypadku. Oczywiście w moim odczuciu.
Widzisz, coś tam w życiu widziałam i wiem jak jest "miło", kiedy młode "chętne" dziewczyny otrzymują znaczne podwyżki.
Wiem również jak jest "miło", kiedy ktoś żeruje na twojej pracy. Jest dobrze kiedy milczysz, ale kiedy zwrócisz na to uwagę "toś przepadł".
Doceniam rolę Dziennikrzy z prostego powodu. Zwyczajny człowiek potrzebuje ich pomocy, skoro tej roli nie spełniają organizacje powołane do tego.
Bardzo staram się szanować zdanie innych ludzi. Od zawsze, lubię ludzi majacych zupełnie inne poglądy. Bo wtedy wymiana zdań i argumentów jest naprawdę ciekawa. Być może pośpiech, skrótowość prowadzi do tego, że myślimy utartymi schematami. Te schematy są wypadkową naszych wcześniejszych doświadczeń życiowych. Domyślam sie, że jestes Młodym Człowiekiem. W pewnych sytuacjach ludzie postepują irracjonalnie. Mają nawet do tego prawo, ale nie można krzywdzić innych.
Na koniec Pytałeś się o Panią Minister. Zastrzegam w moim odczuciu, ona podobnie jak i wielu innych Ministrów z koalicji PO-PSL dużo mówi, a niewiele robi. To jest sztuka uprawiania polityki w Polsce.

#127 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 18:48

wojtek~ 19.09.2008, 22:09 Wpis #3
Goście

"element walki polityczne" .. tylko w pcimiu dolnym zwanym sej-ny zboczeniec na stołku kierowniczym wyglasza takie brednie . jacusiu zapewniam cię ,że w areszcie wybiją ci to ze łba. jak pieknie twój tatuś opowiada w tvp historia o powstaniu sejneńskim... to też tak ,jak oblać moczem ich groby .

~gosc~ 19.09.2008, 22:26 Wpis #4
Goście

Jakie unijne pieniądze zdobywał? PUP realizuje projekty WUP. Strasznie chwalił się, że tak dużo pozyskiwał (a to na interwencyjne, a to na staże, a to jakieś pieniądze inne). Pytam: ile tak naprawdę pozyskiwał? Czy nie były to pieniadze "dzielone" w województwie?
http://www.apraca.pl/biwu/

~nel~ Wczoraj, 11:26 Wpis #5
Goście

oliwa zawsze sprawiedliwa szkoda tylko że kosztem innych,wszysycy wiedza ze Pan jacek jest zboczencem,.ale wina lezy rowniez po stronie tej dziewczyny - znając wybryki dyrektora z przed lat poszla do niego wieczorem i pila alkohol ( w urzędzie) coś tu nie tak

~W Pcimiu Górnym~ Wczoraj, 12:07 Wpis #6
Goście

CYTAT(wojtek @ 19.09.2008, 22:09)
w pcimiu dolnym zwanym sej-ny


No w Pcimiu Górnym zwanym Suwałki też można doszukać się delikwenta, który pełni również funkcję radnego. Niewiedzieć czemu o 7.30 przed windą pracownice "rozpływają się w zachwytach" przed szefem. Nic dziwnego, mają umowy na rok, czy dwa. A szanowny może przedłużyć umowę lub nie. Reszta jest milczeniem. "Słodko - gorzkim" milczeniem.

~gosc~ Wczoraj, 15:54 Wpis #7
Goście


Jak Pan Przewodniczacy Rady zareagował na fakt przyznania się podejrzanego do uprawiania sexu w miejscu pracy? Nadal ma Pan szacunek?


~bez_przesady~ Dzisiaj, 17:12 Wpis #8
Goście


CYTAT(gosc @ 19.09.2008, 22:26)
Jakie unijne pieniądze zdobywał? PUP realizuje projekty WUP. Strasznie chwalił się, że tak dużo pozyskiwał (a to na interwencyjne, a to na staże, a to jakieś pieniądze inne). Pytam: ile tak naprawdę pozyskiwał? Czy nie były to pieniadze "dzielone" w województwie?
http://www.apraca.pl/biwu/

No jasne! A gdyby ktoś inny byl szefem PUP, to pieniądze nie trafiłyby do Sejn? Poza tym wkurza mnie, że ktoś mówi, jak wiele zawdzięcza PUP, kierowanemu przez p. K. Sorry, to czy p. K. własne pieniądze rozdawał, czy dzielił państwowe? O co tu chodzi?

~lokal~ Dzisiaj, 17:35 Wpis #9
Goście

Mnie jest najzwyczajniej wstyd. Po pierwsze za policję i prokuratorów(może kolegów "gwałaciciela"). Wszyscy wiedzieli co się dzieje w pośredniaku. Były kobiety, które chciały nawet zeznanwać, ale j kilka lat temu zastraszono, bo organy ścigania na to pozwoliły. Zwykle aresztuje się takich delikwentów, żeby nie mataczyli... Wstyd mi za tych, którzy mówią, że to wina kobiety, która piła alkohol z z tym kimś. To niby już nic nie wolno kobiecie, bo inaczej to będzie jej wina. Jakieś żarty. To jakbyś miał pieniądze i się nimi nie podzielił, no bo razem mieszkacie w jednej klatce, on nie pracuje , a TY tak, więc jesteś winny jego biedy. Gwałt to gwałt. Kobiety nie bójcie się zeznawać. Czas z tym skończyć.

#128 ~wasiak~

~wasiak~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 20:05

[quote name='W kraju JPII'

No, i dogadali my sie. Dlatego stwierdził ja że to hieny dziennikarskie żerują na naszych instynktach niskich, słabościach, polskie piekiełko podsycając, wartości chrześcijańsko-etyczne niszcząc, rozbijając więzy sąsiedzkie, narodowe, rodzinne. Już tylko się w domach zamykamy i w telewizor patrzymy., Boimy się, bo wszyscy podli. Brat już się boi brata ! A oni nam papkę nienawiści sączą. A my ich jeszce za dobrodziei mamy !
A walec już idzie. A w zasadzie już wszedł. Ta dziennikarka już nam propaguje supermarkety w Suwałkach. Prymitywnie. Na chama. Wszyscy się niby cieszo i za dobrodziejstwo majo.Juże nawet sklepów mieć nie będziem. Juże my dziady we własnym kraju. Juże nam tylko ulice zostano. Ale my dalej się żryjmy. Dalej się wykończajmy. Przedmurze chrześcijaństwa. Polaki-katoliki w ojczyźnie JPII !

#129 ~Ania~

~Ania~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 20:29

Pan prezes Donald Tusk wspominał o kastracji w zamian za odsiadkę. Dotyczy to co prawda pedofilów, ale ja proponuję to rozszerzyć o gwałcicieli. Dla gwałcicieli proponuję kastrację fizyczną, a nie chemiczną. Na żywca, przy blasku fleszy.

#130 ~W kraju JPII~

~W kraju JPII~
 • Goście

Napisano 21 wrzesień 2008 - 20:39

Popieram, zobaczymy, czy dla Premiera wystarczy determinacji?

#131 ~Lian z Mazowsza~

~Lian z Mazowsza~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2008 - 15:32

Pan prezes Donald Tusk wspominał o kastracji w zamian za odsiadkę. Dotyczy to co prawda pedofilów, ale ja proponuję to rozszerzyć o gwałcicieli. Dla gwałcicieli proponuję kastrację fizyczną, a nie chemiczną. Na żywca, przy blasku fleszy.


Aniu jesteś krwiożądną idiotką! Wzburzona? No nie dziwię się, bo przylepiłam Ci łatkę na podstawie jednego pospiesznego zdania (pospiesznego bo póki, co w tym kraju obowiązuje w prawie domniemanie niewinności, a Jackowi K. nikt jeszcze gwałtu nie udowodnił). To tak samo jak Ty na podstawie strzępków informacji nawołujesz do kastracji człowieka, któremu nie udowodniono winy.

#132 ~Lian z Mazowsza~

~Lian z Mazowsza~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2008 - 15:41

Wasiak, Bogu Dzięki za takich ludzi, jak Ty. Już myślałam, że ten jad wszystkim w Sejnach oczy zalał. Ludzie, opamietajcie się w tych swoich emocjach. Nawołuje po raz drugi, jeszcze chwila pójdziecie z samosądem pod mury aresztu w Suwałkach. Dajcie Sądom zrobić, to, co do nich należy. Zrozumcie, że tu nie chodzi już o to, kto będzie dyrektorem Waszego PUPu, ale o 12 lat życia człowieka i jego rodziny. Z tej nienawiści nie widzicie, że za linczowanym przez Was Jackiem K. tez jest rodzina. Szczująca dziennikarka nie opisuje łez w oczach matki, żony, córki Jacka K?
Intersuję się sprawą bo w jakiś tam sposób jestem z Sejnami związana. Przeraża mnie własnie czarno-białe widzenie, które ktoś tu z forum zarzuca mi. Czy to, że nie wydaję pochopnych wyroków i widzę tragedię po obu stronach to jest czarno-białe i zależne myślenie? Oj, te straszne emocje zaburzają komuś logikę myślenia.

#133 ~zgodliwy~

~zgodliwy~
 • Goście

Napisano 22 wrzesień 2008 - 16:08

A ja przeciwnie . Popieram Anię i tę z kraju JPII. . Ale ja za polityczną poprawnością. Równouprawnienie. Niech kastrują za gwałt. W porzo. Ale proponuję w zamian, by za udowodniony fałsz przy oskarżeniu o gwałt czy molestowanie sterylizowali taką . Jak sukę ! Nie chemicznie a w świetle jupiterów!!! Uczciwe Aniu ? Myślę że tak ! Równouprawnienie. Feminizm.

A za przedwczesne, publiczne oskarżanie.... za pokazaniu światu w mediach nieosądzonego człowieka z przepaską na oczach jak przestępcę... .I jeżeli to się nie potwierdzi... jeżeli on niewinny...za zgnojenie...za zszarganie nazwiska, dobrego imienia...to niezależnie czy baba czy chłop... nie chemicznie a w świetle jupiterów - jak chce Ania - wyrwać ten parszywy jęzor.!!! A dziennikarzom za propagowanie fałszu to jeszcze poobcinać paluchy. Nie chemicznie a w świetle jupiterów. Jak chce Ania !

Ps. Zastrzegam: to tylko taka moja refleksja ogólna A NIE O TEJ konkretnej sprawie. Tu , uważam, rzeczywiście najpierw powinien się wypowiedzieć sąd a potem dopiero powinno się o tym trąbić w mediach. Nie w odwrotnej kolejności jak to u nas nagminne. To tak wygląda ochrona obywatela ? To takie domniemanie niewinności?
DOŚĆ TYCH LINCZY !!!

#134 ~Mikita~

~Mikita~
 • Goście

Napisano 24 wrzesień 2008 - 21:10

jak działa GHB"W małych dawkach GHB powoduje wyluzowanie, zmniejszenie lęku. Czujemy się jak po jednym, dwóch drinkach, ale bez nieprzyjemnych efektów alkoholu. Przestajemy być nieśmiali, lepiej odbieramy muzykę. Jednym słowem, przeistaczamy się w lwa/lwicę salonową."Jeśli jednak zażyjemy nieco większą dawkę leku albo połączymy tę małą z drinkiemMamy kłopoty z poruszaniem się, kręci się nam w głowie, mowa staje się bełkotliwa, wreszcie zasypiamy na kilka godzin, a po przebudzeniu nie pamiętamy w ogóle, co się działo, bo GHB wymazuje tzw. pamięć wsteczną.

jak działa flunitrazepam

Flunitrazepam wywołuje oszołomienie, dezorientację, silną senność i wspomnianą niepamięć wsteczną.

bibliografia;

Pigułka gwałtu i rozboju - rozmowa z prof. Joanną B. Zawilską 2007

#135 ~hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh~

~hhhhhhhhhhhhhhhhhhhh~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 16:00

ku*** macie zje***e prblemy

#136 ~suw~

~suw~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 18:58

że mnie zadna lala nie chce zgwalcić.

#137 ~XWZ~

~XWZ~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 21:06

że mnie zadna lala nie chce zgwalcić.

No już całkiem choroba padła ci na czaszeczkę :D

#138 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 21:11

że mnie zadna lala nie chce zgwalcić.

dmuchaj, lalę z sex shopu zboku

#139 ~XXXona~

~XXXona~
 • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 21:25

że mnie zadna lala nie chce zgwalcić.

A jak zgwałcić -suwalczaka-suw- skoro ci nie stoi ptaszek??

#140 ~olena~

~olena~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 22:49

Ciekawe jak Pani Minister Fedak zareaguje na tak "kreatywnego" dowódcę powiatowej placówki.
Doprawdy takie zaangażowanie w likwidowanie bezrobocia. Jak ci urzednicy muszą się poświęcać.
A to i po godzinach pracy i wódka i takie tam.
Kiedyś dużo mówiono o służbie cywilnej, konkursach i kompetencjach. Kiedyś!


A jak ma reagować? Przecież sama pije na umór i trzyma młodego asystenta, żeby ją odprowadzał do domu....Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych