Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tajemnica~

~Tajemnica~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 20:18

Witam wiem przez co przechodziła ta Kobieta bo ja mam podobną sytuację i też szczerze mówiąc mam takie myśli.

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 05:45

Witam, niektórym tesciowym włącza sie nieśmiertelność, a w swoich poczynaniach mają pełne wsparcie w innych, którzy jeszcze tylko czekają własnego zysku. Szkoda, że ta młoda kobieta nie miała wsparcia. Dzieci pewnie były buntowane, skoro mieszkali razem z apodyktyczna babką.

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 05:48

Apodyktyczna tesciowa

#4 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2017 - 23:59

Witam. Moja teściowa też taka jest a buntowanie syna przeciwko mnie zauważa nawet przedszkolanka. Szukam wszędzie instytucji która mi pomoże. A mi zostaje tylko nagrywać jeśli mi się uda cokolwiek nagrać jak z zaskoczenia wszystkie akcje z nikąd. Gdy się wyprowadzę chcę zakazać widywania się z dziećmi.

#5 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 11:25

Dlatego ja się wyprowadziłam, a mój m. wielce zdziwiony dlaczego to robię przecież mama i dziećmi się zajęła i obiad zrobiła, a ja miałam luz. No to mu powiedziałam o co chodzi, a ten że sobie wymyślam i mam jakąś fobię. To kazałam mu zostać u mamy i z nią żyć. Jak na razie cisza. Ja mieszkam z dziećmi, chodzę do pracy i może mam mniej czasu ale za to święty spokój!

#6 bogrska

bogrska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 11:17

czesc

#7 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 12:20

czesc

Kolejny witacz głupek.

#8 mocny92

mocny92

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 14:34

Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone informacje. Z całą pewnością przydadzą mi się :)

#9 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 18:39

Dzięki wielkie za wszystkie sprawdzone informacje. Z całą pewnością przydadzą mi się :)

Ktoś znów odpalił bota-idiotę. Śmierdziel forumowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych