Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 06:27

zlikwidowac powiaty komu to potrzebne

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 07:17

Największe pobory w województwie naszej starosty w tak mizernym powiecie to szok, kto jeszcze powie że kuliki to nie kasa, kasa i jeszcze raz kasa

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 10:20

O pomstę do Nieba, bo już tylko Najwyższy został logiczny, który za dobro wynagradza, a za zło ....

Juz takie czasy były, ze majątki i ostatnie koszule odbierano.

wszystko -wszystkim, ale te Podlasie jest obrzydliwie zaborcze i wstrętnie okrutne oraz zajadłe i zapiekłe. Okropnie zakołtunione z tendencjami do nienawiści i tylko, Nienawistne i z genami okrucieństwa wobec ludzi szczególnie intelektualnie rozgarniętych.

Kto handlował to miał, a głową nikt nie pracował. Czasy się odwróciły, ale chcęć zemsty do równych ekonomicznie normalnych ludzi wzmaga się proporcjonalnie do wypitej chyba wódki.

#4 ~pracujacy za 1300 netto~

~pracujacy za 1300 netto~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 12:43

Naród dobry, tylko ludzie ch*je. 

Zazdrość, nienawiść. On ma, a ja nie mam to mu zabrać i mi dać.

Opamiętajcie się ludzie, żyjcie własnym życiem. Trzeba pracować i tyle. 

Dobrze, że tyle zarabiają należy się. 

A te wyliczenia są żałosne. Rodem z Faktu.

pozdrawiam hejtujacych

#5 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 15:03

Pani Starościna z Moniek wyceniła dwie działki na 2,2 tyś zlotych? Dajcie jej numer zadzwonię do niej i chętnie odkupię te działki za 5 tyś. złotych

#6 ~wolny~

~wolny~
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 20:37

Tomek, czytaj ze zrozumieniem. Ma prawo do ćwierci działek, które wyceniła na 2200 zł. Więc policz 2200 x 4 = 8800. Sądząc po wielkości są to działki (najprawdopodobniej jakaś ziemia uprawna) w okolicy Downar... Więc cena wydaje się być realna. Dodatkowo, jeżeli jest czterech spadkobierców, dochodzą koszty sądowe i notarialne aby te części "scalić" i opisać na jedną osobę... (zaznaczam, że nie mam nic wspólnego z tą panią i nie bronię jej, tylko wyjaśniam)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: xxx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych