Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oświata w Mońkach

oświata Mońki szkoła

884 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 20:32

I po co ludzi obrażać? I dyrektorów i nauczycieli? Nie oni wymyślili tę reformę. Współczuje wszystkim, których dotyka. Jak się głębiej zastanowić, dotyczy w pewnym stopniu wszystkich. Nie jątrzcie, pomyślcie jak to zrobić, żeby straty były najmniejsze.

#42 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 20:45

Pan Jaworoski dobrze kombinuje. Wygra następne wybory na burmistrza i wtedy dodatkowo będzie dbał i rozwijał swoją szkołę (brawo za to, co dotychczas zrobił). Skorzystają na tym uczące się tam dzieci i rodzice i ja jestem za tym! Brawo!

#43 ~Genowefa~

~Genowefa~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 20:59

O, matko! Klepac ma decydować o szkole dla moich wnuków?

On o kiełbasę w magazynie nie umiał zadbać, to i o szkołe nie zadba.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:14

Z gimnazjum starych pierdzieli, nawet jak dowodzą albo należą do solidarności - na emeryturę! Resztę zatrudnić w innych szkołach w powiecie, żeby nieśli kaganiec oświaty.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:24

Pis zlikwidował gimnazja a wy macie pretensje do garbatego, że ma proste dzieci!!!!!!!

#46 ~Sławomir~

~Sławomir~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:36

Ja jako nauczyciel w dobrej szkole, nie mam pretensji o dobrą zmianę. Ani do prostego, ani do garbatego. Niechaj obawiają się ci, którzy są gorszym sortem, są z innej półki, innego podwórka, albo nie są panami.

#47 ~bohate miasto~

~bohate miasto~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:39

Mońki bohate miasto. Średnio dyrektor podstawówki zarabia rocznie 90 tyś rocznie a np w sąsiednim mieście powiatowym średnio 70 tyś. Bohate miasto !!! Obniżyć i dać dzieciom na stypendia. Nauczyciel po 15 latach pracy ma 2900 a taki dyrektor 7500 !!! Więc Wasz Pan J na burmistrza nie wystartuje bo roboty 2 razy więcej a kasa mało co większa. Monki bohate miasto !!!

#48 ~Czesława~

~Czesława~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:46

A chcesz się założyć, że kolejnym burmistrzem będzie pan Jaworowski? To jedyny rozsądny kandydat i przyszły gospodarz Moniek. Reszta, to kumoterstwo, nepotyzm, kasa i kariera.

Pempuch przykładem!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:52

A co tak w czternastu obserwujeta te forum i sie nie odzywata?

#50 ~zaniepokojona~

~zaniepokojona~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:54

A może wynająć budynek gimnazjum? W Bajeczce mało miejsca. Może przenieść szkołę muzyczną? Salki fitness.

Dom Kultury przenieść. Harcerzom siedzibę. Siłownia.

Nauczyciele nauczycielami. Jedni nareszcie doczekają sie emerytury. Inni pójdą uczyć w 7 i 8 klasie szkoły podstawowej. Inni jak do tej pory dorobią krocie na korepetycjach.

A czy ktoś pomyślał o obsłudze administracyjnej szkoły. O tych mało zarabiających paniach sprzątających, pracowników kuchni, sekretariatu. Monitoringu itp.??????

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:57

Dopiero teraz widać, jak gimnazjalni nauczyciele się żrą z podstawówkowymi. Zresztą, nigdy za sobą nie przepadali i na wzajem się obsrywali. Ale najgorsze, że wciągnęli w to rodziców. Szkoda bo i dzieci ucierpią.

#52 ~bohate miasto~

~bohate miasto~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 21:59

W Knyszynie Dyrektor A Ś 55 tyś rocznie. A Pani Pochod..cz - 99 tyś   Mońki bohate miasto.

#53 ~maturzystka'2016~

~maturzystka'2016~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:06

A może niechaj ci nauczyciele, którzy zarabiają na korepetycjach na lewo, założą działalność gospodarczą? Wtedy powstanie wiele miejsc pracy i podatki spłyną do budżetu gminy. I nie będzie problemu z zatrudnieniem...

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:07

W Knyszynie Dyrektor A Ś 55 tyś rocznie. A Pani Pochod..cz - 99 tyś   Mońki bohate miasto.

A co Ty z Urzędu Skarbowego jesteś, że wiesz kto ile zarabia?

#55 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:09

A może niechaj ci nauczyciele, którzy zarabiają na korepetycjach na lewo, założą działalność gospodarczą? Wtedy powstanie wiele miejsc pracy i podatki spłyną do budżetu gminy. I nie będzie problemu z zatrudnieniem...

To chyba dotyczy głównie nauczycieli LO, bo nie słyszałem, żeby Ci z gimnazjum tak zarabiali na korepetycjach.

#56 ~dzwon~

~dzwon~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:09

Prywatna szkoła?

#57 ~bohate miasto~

~bohate miasto~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:11

Sami podali ile zarabiają - chcesz więcej ?

#58 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:25

To chyba dotyczy głównie nauczycieli LO, bo nie słyszałem, żeby Ci z gimnazjum tak zarabiali na korepetycjach.

Zarabiają... i to grubą kasę!

#59 ~TAKŻE RODZIC~

~TAKŻE RODZIC~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:30

Dwójka jest super, nauczyciele, dyrektor, a co sądzicie o pani wice? Uczyła moją córkę j. polskiego i mam mieszane uczucia. Krzyk, złośliwości.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2017 - 22:34

Dopiero teraz widać, jak gimnazjalni nauczyciele się żrą z podstawówkowymi. Zresztą, nigdy za sobą nie przepadali i na wzajem się obsrywali. Ale najgorsze, że wciągnęli w to rodziców. Szkoda bo i dzieci ucierpią.

Prawda jest, bo nawet w sklepach i na mieście w rozmowach, sami siebie obgadują i wyzywają. Nawet w głupich kolejkach w sklepach słychać, jak się nawzajem obgadują i obrażają.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oświata Mońki, szkoła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych