Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Oświata w Mońkach

oświata Mońki szkoła

956 odpowiedzi w tym temacie

#941 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 01:01

...dlatego że nie jestem nauczycielem

#942 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 01:01

#943 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 06:54

Mieszkasz 8 lat i jakoś utrzymujesz się?? :D :D  To o co chodzi? :D :D

Pani Kasiu czy jest Pani aż tak ograniczona czy jest po prostu kiepskim trollem? Nie napisałem że jestem nauczycielem a tylko mieszkam w Wa-wa. Ja pracuję sobie w korpo. Ale żeby na przykład porównać ceny - w Warszawie za malutką kawalerkę 27 m2, która była na poddaszu starej kamienicy (połowa mieszkania to był spad) płaciłem 2 tyś miesięcznie (plus prąd). Oczywiście pewnie znalazłbym coś tańszego ale nie w Warszawie tylko w Piasecznie czy innych Markach. Do tego ceny na wszystko inne jest dwa razy droższe niż w Mońkach. Jak Pani wyobraża sobie przeżycie za pensję nauczycielską? 

#944 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 12:28

Pani Kasiu czy jest Pani aż tak ograniczona czy jest po prostu kiepskim trollem? Nie napisałem że jestem nauczycielem a tylko mieszkam w Wa-wa. Ja pracuję sobie w korpo. Ale żeby na przykład porównać ceny - w Warszawie za malutką kawalerkę 27 m2, która była na poddaszu starej kamienicy (połowa mieszkania to był spad) płaciłem 2 tyś miesięcznie (plus prąd). Oczywiście pewnie znalazłbym coś tańszego ale nie w Warszawie tylko w Piasecznie czy innych Markach. Do tego ceny na wszystko inne jest dwa razy droższe niż w Mońkach. Jak Pani wyobraża sobie przeżycie za pensję nauczycielską? 

Mijasz si e z prawdą. Nie wyolbrzymiaj warszawskich kosztów utrzymania.

#945 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 06:49

Mijasz si e z prawdą. Nie wyolbrzymiaj warszawskich kosztów utrzymania.

taaa... bo mieszkając tam 8 lat nie mam żadnego rozeznania. 

#946 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 07:32

Chyba sam jesteś ograniczony i nie wiesz, ile tak naprawdę zarabiają nauczyciele. Najpierw dowiedz się, tylko z prawdziwych źródeł, a nie od "płaczliwych nauczycieli", a potem stawaj w ich obronie!! Co do kosztów, to wynajęcie mieszkania w Mońkach razem z opłatami też już dochodzi do 2 tys., więc nie płacz, że tak ciężko w Warszawie :D

#947 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 09:18

Chyba wielu nie jest również historykami, lub z tytułem, ale na bakier z HISTORIĄ !!!

#948 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:20

Chyba sam jesteś ograniczony i nie wiesz, ile tak naprawdę zarabiają nauczyciele. Najpierw dowiedz się, tylko z prawdziwych źródeł, a nie od "płaczliwych nauczycieli", a potem stawaj w ich obronie!! Co do kosztów, to wynajęcie mieszkania w Mońkach razem z opłatami też już dochodzi do 2 tys., więc nie płacz, że tak ciężko w Warszawie :D

Już nie chce wchodzić z Panią w dysputy bo przypomina to grę w szachy z gołębiem. Wywróci Pani wszystkie pionki, nasra na szachownicę i chodzi z uniesioną głową jako zwycięzca. To tylko powie Pani jakie to są "Prawdziwe źródła", które wiedzą lepiej od nauczycieli? 

#949 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:50

To jak pan z tych mądrych, "niesrających" gołębi to niech pan poprosi jakiegoś nauczyciela, żeby pokazał czarno na białym swoje zarobki ze wszystkimi dodatkami i premiami, a nie podstawową wypłatę (no i jeszcze ilość godzin pracy w tygodniu!) i potem może z panem podyskutuję, chociaż nie mam ochoty zniżać się do tak niskiego poziomu :D :D

#950 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 12:48

Czyli /według opublikowanych stawek/ początkującemu nauczycielowi, nie mającemu praw do premii i dodatków pozostaje 200 zł na przeżycie.

W szkołach pozostaną sami emeryci, a młodzi zwieją do Biedronki lub na zmywak.

#951 ~huran~

~huran~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 17:25

Czyli /według opublikowanych stawek/ początkującemu nauczycielowi, nie mającemu praw do premii i dodatków pozostaje 200 zł na przeżycie.

Polska jest teraz wolnym krajem i każdy również nauczyciel bez powołania może wybierać pracę poza wyuczonym zawodem.

#952 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 18:00

Polska jest teraz wolnym krajem i każdy również nauczyciel bez powołania może wybierać pracę poza wyuczonym zawodem.

Powołaniem nie wykarmisz rodziny.

Drugi Karczewski, który dla idei z budżetu Senatu zamawia ośmiorniczki dla swoich dzieci i wnuków.

#953 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:24

Powołaniem nie wykarmisz rodziny.

Drugi Karczewski, który dla idei z budżetu Senatu zamawia ośmiorniczki dla swoich dzieci i wnuków.

Ośmiorniczki to jedli w restauracji "Sowa i przyjaciele" za rządu PO-PSL. Jak wybiorą Ciebie na Marszałka, to będziesz jadał krewetki, suszi, kwaśnicę, sznycle, szaszlyki , chlodniki..... wtedy kiedy będziesz przyjmował gości. Masz perspektywy !

#954 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 19:59

Ośmiorniczki to jedli w restauracji "Sowa i przyjaciele" za rządu PO-PSL. Jak wybiorą Ciebie na Marszałka, to będziesz jadał krewetki, suszi, kwaśnicę, sznycle, szaszlyki , chlodniki..... wtedy kiedy będziesz przyjmował gości. Masz perspektywy !

Morawiecki był częstym bywalcem. Karczewski nie ustępuje mu w zachciankach i nie są to oficjalni goście.

#955 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 20:55

Morawiecki był częstym bywalcem. Karczewski nie ustępuje mu w zachciankach i nie są to oficjalni goście.

Nie porównuj. U Sowy Morawiceki był zaproszony i płacono za niego z prywatnej kieszeni zapraszającej, a Karczewski za państwowe latał ze slubną na zakupy do Paryża.

#956 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 21:32

emigracja to nie dramat :P

#957 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 15:55

emigracja to nie dramat :P

Słusznie. Niech wyjadą rodzice z dziećmi, nauczyciele, a pozostali narzekają, że w Mońkach nic się nie dzieje.

Jeśli wyjadą młodzi i wykształceni, to kto będzie zarabiał na zasiłki, pięćset plusy i innych niepracujących?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oświata Mońki, szkoła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych