Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

oświetlenie uliczne


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 merkura

merkura

    Nowy

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 14:58

cześć wszystkim, zauważyliscie, że coraz częściej na ulicach można spotkać oświetlenie LEDowe? co o tym sądzicie? czy takie światła są oszczędne i czy to dobre dla środowiska? :)

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2019 - 08:35

dlaczego wymieniono tradycyjne oswietlenie, na LED? z tego co się mozna dowiedzieć o  konieczności wymiany starego na nowe, to prawdopodobnie jest to przygotowanie do wprowadzenia technoligii 5G. podobno każda latarnia jest nadajnikiem i to one będą tworzyły sieć 5G, która niebawem zostanie uruchomiona, a zbudowana pod pretekstem wymiany latarni (kto by się domyslał co tam w latarni zamontowano)  5G JEST TO  TECHNOLOGIA  DEPOPULACJI wprowadzana przez NWO, czy w Mońkach nikogo nie interesuje, dlaczego pewne rzeczy sie robi?? dlaczego dobre zamienia się na gorsze/szkodliwe?? #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 06:58

Boże, mam nadzieje że trollujesz xD#4 ~poleszuk~

~poleszuk~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 18:44

dlaczego wymieniono tradycyjne oswietlenie, na LED? z tego co się mozna dowiedzieć o  konieczności wymiany starego na nowe, to prawdopodobnie jest to przygotowanie do wprowadzenia technoligii 5G. podobno każda latarnia jest nadajnikiem i to one będą tworzyły sieć 5G, która niebawem zostanie uruchomiona, a zbudowana pod pretekstem wymiany latarni (kto by się domyslał co tam w latarni zamontowano)  5G JEST TO  TECHNOLOGIA  DEPOPULACJI wprowadzana przez NWO, czy w Mońkach nikogo nie interesuje, dlaczego pewne rzeczy sie robi?? dlaczego dobre zamienia się na gorsze/szkodliwe?? 

Dokładnie tak jest. Na płaskiej Ziemi najlepiej sprawdza się budowa sieci nadawczej opartej na latarniach morskich, ale że nie każde miasto ma dostęp do morza, to muszą się jakoś maskować (reptilianie znaczy) i używają latarni ulicznych.

Sam przyznasz, że wybudowanie w Mońkach latarni morskiej spowodowałoby szereg spekulacji i nikomu niepotrzebnych domysłów.

PS Dzwoniłeś na tę nową infolinię Ministerstwa Zdrowia? Może ten twój lek na głowę już jest znów dostępny?

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych