Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pałac przy kosciele

Skandal

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jerzy D.~

~Jerzy D.~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 15:42

Pisze w związku z ogromnym skandalem finansowym, którego dopuścił się Kosciol rzymskokatolicki. Sprawa dotyczy Pałacu obok kościoła Wniebowziecia Najświętszej Maryii Panny, na rewitalizację bydynku i otoczenia zostały pozyskane ogromne wielomilionowe projekty, pieniądze wypłacono, a projektów nie zrealizowano. Sprawa jest bardzo poważna, gdyż w diecezji drohiczyńskiej pozyskano gigantyczne pieniądze z UE na renowacje zabytków, to nie jest tylko jedna parafia ale wiele, w których wyprano setki milionów złotych. Dziwi mnie fakt, ze nikt z prokuratury nie rozliczył Biskupa Dydycza, który miał pełna świadomość skali problemu, obecnie kompletnym brakiem zainteresowani odznacza się Bp Piskus, który zamiast sprawę zgłosić do prokuratury, chowa wszystko pod dywan. Moje kolejne pytanie rodzi się w związku z działaniem kolejnych dyrektorów ekonomicznych Kurii diecezjalnej wraz z księdzem Andrzejem K. i obecnym ks. Piotrem J. , którzy nie maja woli wyjaśnienia sprawy i zgłoszenia wszystkiego do prokuratury. Mam tylko nadzieje, ze rządy PiSu już dalej nie będą kryły przewrotności Biskupa Piskusa, który odznacza się wielka ignorancja wręcz głupota w pełnieniu swojej funkcji Biskupa Drohczynskiego. Czas na działanie ABW i innych organów scigania, gdyż przekręty dokonywane są nie tylko przez mafie watowskie, ale tez tez silny układ mafijny w skald którego wchodzą urzędnicy kurialni z Drohiczyna na czele z Biskupem Pikusem.

#2 ~Marysia~

~Marysia~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 15:46

Pikus już jest na wylocie, to sprawa się nie zajmie.

#3 ~Ignorant~

~Ignorant~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 15:50

Oj chyba beda solidne zmiany w drohiczyńskiej Kurii, od bardzo dawna zle się mówi o tym skompromitowanym miejscu i ludziach. P.S. Rozliczają homoseksualistów i pedofilów, niedługo wezmą się za księży dzieciorobow, których w drohiczyńskiej Kurii jest trochę. Na marginesie jak tacy ludzie mogą wychodzić i nauczać na ambonie albo KATECHEZIE.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 19:08

Oj chyba beda solidne zmiany w drohiczyńskiej Kurii, od bardzo dawna zle się mówi o tym skompromitowanym miejscu i ludziach. P.S. Rozliczają homoseksualistów i pedofilów, niedługo wezmą się za księży dzieciorobow, których w drohiczyńskiej Kurii jest trochę. Na marginesie jak tacy ludzie mogą wychodzić i nauczać na ambonie albo KATECHEZIE.

Zastąp ich.#5 ~złamany wibrator~

~złamany wibrator~
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 21:02

A to żeście qtwa odkryli Amerykę

#6 ~aj waj~

~aj waj~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 17:18

Jerzy D. Mówisz wiele, ale nic z twojej gadki nie wynika co by potwierdzało twoje pomówienie Diecezji i biskupów. Skoro wiesz, że otrzymali ogromne pieniądze z UE a nie zrealizowali to czemu nie poinformujesz prokuratury. To co robisz jest zwykłym oszczerstwem wpisującym się nagonkę na Kościół i biskupów uprawianą przez POKO, Tuska i jego "Palikociarnię" Lewackie ścierwa wszystko zrobią i każdego oczernią, żeby dorwać się do koryta, nawet ruinę leśniczówkę zrobią i zostawią, i wszystko z niej przyswoją. Typowi żyrandolowi politycy, z sokowirówka na czele.#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 17:42

Zgadzam się z tym, niedługo przyjdzie czas rozliczenia Biskupa Pikusa!

#8 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 10:39

diecezjalny pastrzeż trzeźwosci ks Krzysztof K. , przy tym proboszcze parafii Śledzianów odprawia msze pod wpływem alkoholu, używa ordynarnych słow do dzieci i młodzieży, zapomina wyjść do konfesjonału.

o tacy pamięta

co na to Biskup?

WIELKIE NIC#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 12:06

A kogo to obchodzi. Swój cyrk,swoje małpy.Mają teraz większy problem. TYLKO NIE MÓW NIKOMU.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 16:05

Pikus nic nie zrobił, tylko słuchając się popleczników ( Rektor Tadeusz S. , oraz kanclerz Zbigniew R. Dyrektor katechezy Krzysztof M.) dokonał wielu nietrafionych zmian oraz podjął decyzje kompromitujące Kościół. Na szczęście podał się do dymisji, niby z przyczyn kardiologicznych, tylko kto wierzy w te bajki. Ze sprawą rozliczenia trzeba się spieszyć, gdyż wszyscy decydenci wiedza za po 5 latach sprawa się przedawnia i wsYscy na to liczą. PiS i sitwa nic nie zrobią, będą czekać aż upłynie okres. Tylko z jaka twarzą wyszedł Drohiczyński Kościół, który ukradł i wyprał grube miliony.Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Skandal

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych