Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Wojciech Olendzki

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Kolakowski_syn_Stanislawa~

~Kolakowski_syn_Stanislawa~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2007 - 19:00

Szanowny Panie Wojciechu:Szukam pracy w Polsce. Mam tu sytuacje, ktora mozna lawto rozwiazac moim powrotem do polski i pozbyciem sie amerykanskiego obywatelstwa. Tu prawo pozwala im robic prawie wszystko, jezeli chodzi o badania prowadzone na ludziach, a w Unii Europejskiej, nawet po rozluznieniu zasad prawie nic (tym bardziej w Polsce). W moim przypadku firma z panstw Skandynawskich jest moim przesladowca - jako tylko obywatelowi Unii Europejskiej nie mogli by mi tego robic, ale tu moga. Chcieli cos takiego robic na Ukrainie, ale EU zainterweniowalo.Szukam pracy.Otrzymalem stopien bakalarza licencjata z Rutgers University w Newarku w New Jersey w roku 2001 w 'Criminal Justice' z 'minor' w Programowaniu. Bylem w US Army, jako piechor przez 2. lata. Pracowalem w motelu jako recepcjonista.Potrzebuje pracy po powrocie.Zycze zdrowia.Robert Kolakowski syn Stanislawa.Prosze o przekazanie dla Pana Wojciecha Olendzkiego z Bialegostoku.[Nie mam edytora jezyka polskieg].

#2 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2007 - 04:25

Szanowny Panie. Czy to nie pojscie na latwizne? Ludzie w Polsce rowniez potrzebuja pracy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych