Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 11:16

Jak nie odpowiadają im warunki, to niech zmienią firmę.

#2 ~suwalczanin~

~suwalczanin~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 13:15

Typowy Polaczek ,piętro wyżej no comments

#3 ~bliski znajomy kierowcy~

~bliski znajomy kierowcy~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 15:57

takiś cwany to siądź za kierownicą autobusu i polataj na przykład od 5do 11 nie mając ani chwili na wstanie z fotela kierowcy a już nie mówiąc o wysikaniu się bo albo nie ma czasu albo nie ma gdzie albo pasażerowie siedzą w autobusie. ale najlepiej komentować nie wiedząc jaka to praca. A Pan prezes to nie jeździ autobusami i nie wie co dzieje się w firmie. Wystarczy popatrzeć na kierowców autobusów marki solaris :) nie raz widziałem kierowcę który jedzie w czapce, kurtce i nawet w rękawicach :) od tak żaden normalny człowiek jak jest mu ciepło nie ubiera sie w czapkę i rękawice

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 19:38

Ty bliski kierowco!

Chciałbym zobaczyć ten twój czas pracy bez przerwy na sikanie. Z waszych (kierowców) wypowiedzi wynika, że na każdym przystanku w okresie zimowym p. kierownik powinien stać z nadmuchem ciepłego powietrza i was cucić! Wymienić kadrę, tylu bezrobotnych!

#5 ~tak tylko~

~tak tylko~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 19:49

tam pisze bliski znajomy kierowcy a nie bliski kierowca wieksze szkielka człowieku nałóż a potem komentuj

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 19:55

To jest prawdziwy skandal żeby szofer ręcznie zmieniał taliczkę z kierunkiem jazdy.

#7 ~elzbieta~

~elzbieta~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 20:05

a jeśli jest objazd to chyba powinne byc zmienione przystanki na trasie a nie jade linia 21 zapowiada nastepny przystanek szwolezerow a kierowca jedzie przez w.polskiego bydgoska. w innych miastach jak jest objazd to i zmienia sie trase i przystanki wstawia na niej. ale w Suwalkach objazd od pol roku na 21 a trasa nie zmieniona

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 20:06

A , jak rządził b. marszalek też było żle, ale przynajmniej wprowadzał innowacje. A teraz jak za komuny ganiał gołębie to i nadal gania!

#9 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 20:10

ale się uśmiałam. pięknie powiedziane dosadnie prawdziwie i konkretnie

#10 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 00:34

Komunikacja miejska bałaganem stoi. Firma z Gdańska ciągle tylko "usprawnia" swoją pseudoreformę, autobusy same nowe a już niesprawne, a za to wszystko po głowach dostają zwykli kierowcy. Cała prawda o Suwałkach.

#11 ~Czarna Hańcza~

~Czarna Hańcza~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:27

Łooo teraz to dopiero komunikacja zacznie jeździć jak zakładem kieruje ambitny radny i były konserwator. :-) Może nawet był studentem sezonowego wykładowcy i przeciwnika nowych autobusów. :-)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:48

Hej
Mam pytanie,jestem pracownikiem Warszawskiego MZA (Miejskie Zakłady Autobusowe) i z ciekawości chciałbym się dowiedzieć ile średnio zarabia kierowca MGK.
Pozdrawiam

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:48

[quote name="Gość" post="716513" timestamp="1546595298"]
Hej
Mam pytanie,jestem pracownikiem Warszawskiego MZA (Miejskie Zakłady Autobusowe) i z ciekawości chciałbym się dowiedzieć ile średnio zarabia kierowca PGK.
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych