Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

PIANO - co to jest?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość_dnia~

~Gość_dnia~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 10:47

I znowu jakieś ustrojstwo wprowadzili na stronach porannego i współczesnej. Kolejny kawałek ekranu zawalony jakimś PIANO. Na szczęście wtyczka AdBlock skutecznie to blokuje nie wczytując w ogóle tego ustrojstwa. Testowane na Chrome B)

#2 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 26 październik 2012 - 19:09

:wub: kocham cie!!!! haha :D

#3 ~krzysiek~

~krzysiek~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 13:09

To wprowadzili przy poczytnych artykułach po to aby zarobić kasę. Tylko komu ona wpłynie? To na rzecz portalu chyba? Nie mam pojęcia. Zauważyłem to przy artykule znęcania się w urzędzie skarbowym.

#4 ~Bernard Lawrence Madoff~

~Bernard Lawrence Madoff~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2013 - 08:32

To wprowadzili przy poczytnych artykułach po to aby zarobić kasę. Tylko komu ona wpłynie? To na rzecz portalu chyba? Nie mam pojęcia. Zauważyłem to przy artykule znęcania się w urzędzie skarbowym.

To może być kolejna piramida , gdzie płacący  wystawia  pokwitowanie że kasę dał, a nie odbiorca,  coś na wzór abonamentu za manie  możliwości odbioru radia i TV, też to pewnie  niezłe dochodowe źródełko,  bez podatku,  a nikt tego nie sprawdzi,  no bo i jak ? :ph34r:

#5 diora

diora

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 luty 2015 - 13:06

Witam na forum.

#6 WatchMan

WatchMan

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 11 luty 2015 - 13:10

Witamy.

#7 sakiewka

sakiewka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 13:57

To jest abonament, coś jak prenumerata na artykuły. Jak przeczytasz więcej artykułów z jednej strony to kolejnych widzisz tylko wycinek.

#8 karol.gem

karol.gem

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 11 maj 2015 - 07:26

W sumie jeśli strona nie może utrzymać się z dochodów z reklam, to czemu by nie...? Opłata jest rozsądna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych