Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PIECZARKARNIA NOWOSIELEC

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~elita~

~elita~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 08:44

Przestrzegam wszystkich przed praca w tym zakładzie. OSZUŚCI OSZUŚCI I JESZCZE RAZ OSZUŚCI praca bez umowy kierownik kombinator, Pracuje się od 8 rano do nocy a raczej wczesnego ranka a na drugi dzień znowu do pracy. Chyba Państwowa Inspekcja Pracy musi się tym zainteresować. Tak więc uprzejmie nie polecam!!!

#2 ~oszukane~

~oszukane~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 20:42

u pana Arkadiusza to tak jest,jak odchodzisz to juz pozegnaj sie z wyplata nie podejmujcie tam pracy,bo i tak Oszuka.praca najlepiej 24 na 24 i tak dostaniecie wiazanke pieknych wulgarnych slow bo zawsze za wolno pracujecie.pan Arkadiusz Der..... to wyzyskiwacz klamca i stosuje mobing w pracy  

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 06:14

a to ciekawe rzeczy  no no no

#4 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2015 - 17:26

też słyszałam o tej pieczarkarni co nieco i niekoniecznie dobrego

#5 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 05 październik 2015 - 11:18

a czy ktoś może sie wypowiedziec na temat pracy u Wojciecha Chibowskiego albo u Katarzyny Domańskiej z Nowosielca? Ktoś tam pracował? jak tam płacą przy zbiorze pieczarek.?

#6 ~asia.~

~asia.~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 18:40

Arkadiusz dergacz wlasciciel pieczarkarni w nowosielcu to oszust ktory zatrudnia do zbioru pueczarek a poten zwalnia to nie jest saaczne. Ale musze pochwalic z wyplato zachowal sie fest i za dojazdyvdo pracy jezdzi zbiera to przy wyplacie na paliwo nie potroca to tyle tega dobrego

#7 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 18:59

Katarzyna domanska i wojciech chlebowski to spoko ludzie

#8 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 08:09

Do basi. Czy u nich pracowalas przy zbiorze pieczarek? Ile placa i od ktorej godz sie zaczyna prace?obecnie szukam pra y sarnaki losice.

#9 ~*****~

~*****~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 18:06

Ostrzegam przed praca u pana Arkadiusza D. Pracowalysmy u niego kilka tygodni. Zostalysmy oszukane poniewaz nam nie zpalacil. Zajac sie ta sprawa musi inspekcja pracy bo zachowanie tego Pana jest nie do przyjecia. Obraza i nie szanuje pracownikow. Oszukuje ludzi na pieniadze.

#10 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 19:59

Ja przestrzegam wszystkich przed praca w pieczarkarni u Pana Rytla.Panuje tam zła atmosfera, sa nakładane na pracownikow grzywny w wys.200zlSa tam trzy panie które żyją na usługach u zony właściciel .Donosza, skarżą , sa fałszywe i podstępne.

#11 ~oszukana przez Ar Derkacza~

~oszukana przez Ar Derkacza~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 18:03

Niestety wszystkie opinie o Pracodawcy Panu Arkadiuszu Derkaczu i pracy w pieczarkarni w Nowosielcu sa prawdziwe..:/Dzisiaj żałuje, że od razu nie sprawdzilam wpisow na Jego temat. Stracilam tylko czas i pieniadze na dojazdy do pracy,a mi rowniez nie wyplacil wynagrodzenia.W tym miejscu o umowe trzeba sie samemu upominac, co nie znaczy ze bedzie i gwarantuje ona wyplate wynagrodzenia za wykonana prace. Panu Derkaczowi bardzo ladnie wychodzi "odkrecanie kota ogonem"- klamstwa i manipulacja..wszystko po to, bysmy mysleli ze to nasza wina, tj. zle zaangazowanie w prace i brak szacunku do Jego osoby:P Karą za to bedzie natychmiastowe wyrzucenie z pracy i nie wyplacenie wynagrodzenia.
Jesli Komus sie bardzo nudzi w domu?lubi pracowac charytatywnie?lub tez brakuje mu adrenaliny na co dzien?:)polecam!
Natomiast, jesli poszukuja Panstwo stabilnej pracy i pewnego zrodla utrzymania? Omijajcie tego Pana z daleka!!! Postapi z Wami jak z wczesniej oszukanymi osobami..Wyrzuci z biura jak smiecia z usmiechem na twarzy! Ten typ czlowieka sie nie zmienia! Oczekuje szacunku dla swojej osoby,a nie ma go wcale dla innych ludzi:( Taki to juz nowobogacki..mysli ze jest drugim- Panem Bogiem:)) Bierne na Jego naganne zachowanie sa jedynie pracujace tam Panie z UK..bo musza-przyjechaly zarobic:P I osoba zastraszona w biurze, od ktorej oczekuje wspoludzialu w Jego precederze. Reasumujac: dla Pana Arkadiusza najlepiej pracowac na czarno (nie chce odprowadzac podatkow za pracownikow, wyplaty sa "na reke" by nie bylo sladu na koncie-a kwoty na umowach sa inne niz w rzeczywistosci) o nic nie pytac, nie prosic, nie chorowac, nie zachodzic w ciaze..nie robic zadnych problemow! Pracownik pieczarkarni ma byc: posluszny, oddany, bez wlasnego zdania, bez prawa do glosu, znoszacy upokorzenia i chumorki swojego Pana..
Ps. Na ogloszenie o prace na stanowisko-praca biurowa, bez wlasnego telefonu na abonament i wlasnego samochodu(trzeba jezdzic z papierkami Siedlce-Biala Podl) prosze nawet nie aplikowac!;)

#12 ~x.xx.x~

~x.xx.x~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 14:11

A ja pracowalam u Arkadiusza D. i bylo okej nie rozumiem tego hejtu.Panie tam pracujace siedzą opierniczaja sie palą papierosy co 5minut grzyby rzucaja na podloge jak im sie ich nie chce zbierac i dziwia sie ze Arek podnosi ton siedzą na tych półkach wrażeń szukaja zamiast zrobic swoje i jechac do domu jak normalny czlowiek o normalnej porze.Ja polecam pieniadze otrzymalam tyle ile zarobilam a czasem nawet jakieś dodatki dorzuci premia czy cos :)

#13 ~???~

~???~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:00

Wszystko to prawda, a 

A ja pracowalam u Arkadiusza D. i bylo okej nie rozumiem tego hejtu.Panie tam pracujace siedzą opierniczaja sie palą papierosy co 5minut grzyby rzucaja na podloge jak im sie ich nie chce zbierac i dziwia sie ze Arek podnosi ton siedzą na tych półkach wrażeń szukaja zamiast zrobic swoje i jechac do domu jak normalny czlowiek o normalnej porze.Ja polecam pieniadze otrzymalam tyle ile zarobilam a czasem nawet jakieś dodatki dorzuci premia czy cos :)

A paniusia to chyba musiała mu dupy dać , że pisze pani tak pochlebną opinię o Arku . Bo ja też tam pracowałam i zgadzam się z innymi opiniami , ale nie z pani  opinią. Tylko jego dupa miała dobrze . Nikt tam się nie opiernicza. A jak się miewa jego braciszek Marcinek, bo nikt o nim nie wspomina. Czyżby poszedł po rozum do głowy i  już nie prowadzi z Arkiem tej pseudo pieczarkarni ?

#14 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 22:31

Szkoda drogie Panie,że wasz poziom ogranicza sie do takiego minimum jak wasze słownictwo.Wybaczą Panie ale swoje widziałam okej Pan Arek czasem wpadł w złym humorze -to tylko człowiek jak kazdy z nas ma problemy ma zły humor.TO JEGO FIRMA logiczne,że dba o swoje statystki gdybyście wiedziały co to znaczy mieć swoją firmę nie pultałybyście sie jak wieśniary z ulicy.Co do mojej opinii,praca nie lekka bywało ciężko. Mało pracowników=dużo pracy ale gdy było mało pracy i wysyłano wcześniej do domu pretensja,że nic nie zarobia.:D Bardzo szanuję Pana Arka i jeśli nie włączysz sie w toksyczne towarzystwo menelic i palaczek które kopcą co minuta pracujesz normalnie i sama nie przedłużasz pracy. Szef potrafi docenić pracowitych i AMBITNYCH którzy mają cokolwiek do powiedzenia niż to ile piwska sie wczoraj nachlali i że mają kaca. Szacunek za szacunek bo to co tam Panie wyprawiają nie zazwałabym normalnoscia.Szanuje Pana Arka jedyna wada byl ten podzial ze 1rzuty maja 2razy wieksze pensje a 2 rzuty siedza tyraja i nie dorównuja 1.Moim zdaniem kazda grupa powinna miec zmiany i robic raz 1 rzut raz 2 i potem.3 zeby wyszły równe wypłaty:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych