Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijany Diabeł zabił Przemka :: zobacz komentowany artykuł

544 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mexx~

~mexx~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 20:21

Pociągnąć do odpowiedzialności starego **** u którego w lokalu rozpoczynają sie te burdy i nikt nie reaguje tak jest od lat wyrazy współczucia dla rodziny oczywiście policjanci którzy pełnili wtedy służbę tak samo powinno wszcząć sie postępowanie wyjaśniające w tej sprawie hańba żeby tak się stało pod komisariatem .

#2 ~KASIUNIA~

~KASIUNIA~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 20:59

KONDOLENCJE RODZINIE I ZNAJOMYM PRZEMKA

#3 ~Wariat~

~Wariat~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 20:59

Niewierze!!!!!Spoczywaj w pokoju Przemku.Dla mnie zawsze byłes zajebistym chłopakiem zwanym Śliwką.Bedzie mi Ciebie brakowało chłopaku. a ja bym pociagnał do odpowiedzialności psiarnie ktorej jak zwykle nigdy nie ma jak trzeba.Sprawdzić kto miał patrol w tej okolicy i gdzie te głupie psy były.Żaden pies nie wyszedł z komendy to jest jakas paranoja.Chłopaka mordowali a psy siedzialy na dupach.Przeciez to jest szokujace zeby pod drzwiami komendy zamordowac chłopaka.A tego gnoja morderce juz mozna sadzic jak dorosłego wiec do. mu dożywocie.Wbijał noż w serce wiec chciał zabić ..Ty pokrecony żałosny psycholu nie pokazuj sie lepiej na miescie.Niech gnije w pierdlu porąbany frajer do końca życia --------------------------------------------------------------------------R.I.P. Śliwka-------------------------------------------------------------------------------

#4 ~kotr~

~kotr~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 22:09

niech bydlaka malego spalą jak w tych obozach ŻYWCEM DO PIECA SCIERWO!!! gnoju gnij w pierdlu do konca zycia albo sam sie zadzgaj smieciu ;] bo takie scierwo nie ma prawa do zycia! R.I.P

#5 ~irx~

~irx~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 22:47

PRZEMKU BYŁEŚ WIELKI..<>KONDOLENCJE DLA RODZINY<>..ŚLIWKA POZOSTANIESZ W PAMIECI JAKO DOBRY CHŁOPAK.a tego szmatławca nigdy nie wypuszczac na wolność.zasrany gnojku pamietaj ze Przemek miał kolegów.Boj sie padalcu.Nigdy nie pokazuj sie na oczy.odwazne . bo z nozem.a ta pseudo ochrona z tego wiejskiego berliniaka nie sprawdza czy zaden gówniarz nie ma pzy sobie białej broni???i w ogóle co robił gnój 16 letni w tym wiejskim niby night clubie.Skoro nocny klub to chyba tylko dla dorosłych??zamknac to badziewie.<>PrzemeK R.I.P.<>

#6 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 00:27

Najszczersze kondolencje dla rodziny i znajomych. Znałam Przemusia.........szok i wielka trauma. wiele slow ciśnie mi sie na usta co do policji...Mam nadzieje ze zostaną pociągnięci do winy.. Przemuś śpij spokojnie i nich Aniołki będą z Tobą [*][*] szoooook........

#7 ~zszokowana~

~zszokowana~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 01:00

po prostu szok i jeszcze raz szok... szkoda mi tego chłopaka młody chłopak całe życie przed nim.. tylko po prostu przerażają mnie też ludzie,że są tacyy obojętni na krzywdy innych.. czysta znieczulica..gdzie byli wtedy koledzy znajomi normalnie ludzie którzy oglądali tą bójkę? normlanie frajda ciekawe kto wygra... zamiast ich rozdzielic to pewnie każdy kibicował? psychol z tego ziomka jak mozna nosic nóż przy sobie w ogole trzeba mieć zwaloną psyche ... aaa najbardziej dobija mnie ta policja;/;/ gdzie oni kur*** byli;/ jak mogą zabijać człowieka pod komendą i nikogo tam nie ma.. to gdzie oni kur** są;/ tragedia .. kondolencje szczere dla rodziny i najblizszych [*]

#8 ~[*]~

~[*]~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 07:58

Mojego brata tez pobili przy samej komedzie ze dwa lata temu

#9 ~lusik~

~lusik~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 08:58

ku*** zabić tego co zabił przemka.powinni tego chuja posadzic do poprawczaka.przemek był jeszcze młodym chłopcem.powinien jeszcze zaczynać żyć a juz leży w ziemi.współczuje całej rodzinie przemka

#10 ~Piecia~

~Piecia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 09:10

Szczere kondolencje dla rodziny i znajomych Przemka. kolejna tragedia, która zaczęła sie w Berliniaku... Kilka pytań na które mam nadzieje ktoś odpowie i sprawa zostanie gruntownie wyjaśniona:
1. jakim cudem wpuszczono niepełnoletniego gówniarza z kosa do berliniaka i sprzedawano mu alkohol (znajomy ochroniarzy? obsługi?)
2. Dlaczego nie zareagowała ochrona berliniaka gdy widziała ze coś się dzieje - powinna powiadomić policje lub przynajmniej rozdzielić agresywnych (a może bała sie ze nieletnich wpuszczają i częstują ich alkoholem?)
3. gdzie do jasne cholery była policja ?? (spała smacznie zabunkrowana w swojej fortecy i nie usłyszała dobijania sie do drzwi i krzyków na ulicy).
4. dlaczego nikt z gapiów nie zareagował?

#11 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 10:38

ja nie rozumiem tej naszej policji przeciez stukali tam, prawda jest to co mowia ze pod latarnia najciemniej a tego psychola powinni na dozywocie wsadzic tacy sa niebezpieczni jak ja widze taka podejrzana osobe to przechodze na druga strone strach w oczy spojrzec co dopiero sie minac z nia, psychopate do wiezienia na dozywocie!!!!!!!!!!!!!

#12 ~Ełczanin~

~Ełczanin~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 10:50

W piątek wieczorem łaził z nożem ale żeby zabić?? ZABIŁ!!! Ciekawe... może wszyscy zaczniemy chodzić z nożami... ZNIECZULICA!!! :( W takim przypadku uznałbym tylko karę ŚMIERĆ ZA ŚMIERĆ!!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 10:51

Policja w Ełku to wie jak wlepić mandat za nieprzechodzenie na przejsciu dla pieszych,pare razy widziałem jak se stają na Armii Krajowej i czatują aż ktoś przejdzie ,no i w tedy to oni oczywiscie mają takie zajefajne wyniki wow/.!!!!! w ten sposób punktują i na swoją wypłatę zarabiają ,hehe nie ma co prawdziwi gliniarze!!!!!!!!najłatwiej jest ukarać normalnego mandatem bo dużo papierkowej roboty nie ma i takie to proste......ale zeby złapac jakiegoś bandytę to no już trzeba troche zachodu...A tego bydlaka co ZABIŁ człowieka powinni powiesić !!!!!!!!!ŚMIERĆ ZA SMIERC!!!!!!!POWINNA WRÓCIĆ KARA ŚMIERCI MNIEJ SZUMOWIN BYŁO BY NA NASZYCH ULICACH,,,

#14 ~Garb~

~Garb~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 11:02

Przemek spoczywaj w pokoju kolego.Kondolencje dla rodziny.Ja nie moge w to uwierzyć.Tego pajaca gnoja obszczymurka z nozem zamknac na minimum 25 lat niech gnije psychopata w kiciu.pociagnac do odpowiedzialności ta niby ochrone.Co to za ochrona jak moge Ci pod barem wbić noż w serce??chyba ten obskurny bar jest na minusie skoro wpuszczaja gówniarzy na jakies potańcówki.16 lat i na dodatek z nożem w kieszeni w barze zwanym "night klubem" przeciez to sie w głowie nie miesci.A policja - przeciez to jest jakis absurd zeby pod komenda zamordować.GŁUPIE ZASRANE PSY zadnemu nie chciało sie zareagować jak mordowali mi kolege.Niech ktos zadzwoni do telewizji niech Polska zobaczy jaka mamy ZNIECZULONĄ ZAŚCIANKOWĄ GŁUPIĄ POLICJE.ełcka psiarnia twardziele tylko wtedy jak nie trzeba.PRZEMEK niech Ci ziemia lekka bedzie kolego.

#15 ~ochrona~

~ochrona~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 11:28

najlepiej obwinic oto ochorne. my kladlismy sie ju spac kiedy bylo to wydarzenie wiec skoncz pier***ic ze to ochrona zawinila

#16 ~typek~

~typek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 11:49

najlepiej obwinic oto ochorne. my kladlismy sie ju spac kiedy bylo to wydarzenie wiec skoncz pier***ic ze to ochrona zawinila

kładliście się spać?????!!!! c0 za żart ! byłem na tej imprezie i wyszedłem praktycznie z jej końcem ok 4 więc tym bardziej powinniście widzieć co się dzieje ! ... jeden wielki żal ... a propo to najlepiej wy***** za kark gościa z klubu i nie wnikać, zamiast podjąć konkretne działania .... współczuję dla rodziny .. [*]..

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 11:58

na ochronie powinni stać normalni mądrzy ludzie, a nie śmietanka ełcka... która od kilku lat leje po mordach w całym mieście
ochrona powinna mieć też swoje lata a nie gówniarz w wieku 18 lat, który się skoksował i szaleje...

#18 ~pauila~

~pauila~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 12:04

teraz to możecie pisać ' mogliśmy...' i ' nie moglismy' albo ' dlaczego ktokolwiek wpościoł tego 16latka do berliniaka' czasu sie nie cofnie... ale kurde nie moge pojąć z tą policją zabic czlowieka doslownie pod drzwiami policji i nic. :/

wielkie kondolencje dla rodziny Przemka. [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*] :(:(

#19 ~IQ~

~IQ~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 12:06

Kładłes sie spąć ochroniarzu za dyche.Gdzie sie kładłes spać??w tym barze??na ulicy??Nie badz smieszny.Bo jestes żałosny.Widac jakich impotentów umysłowych stawiaja na bramkach.Od tych sterydów masz zapewne wodogłowie.I zapamietaj sobie ze PRZEMEK juz sie nigdy nie obudzi przez to ze Ty znieczulony ochroniarzu miałes klapki na oczach.Ciekawe czy macie w ogole licencje.I dlaczego wpuszczacie gówniarzy z nozami??Jeszcze masz czelność sie oburzac.

#20 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 12:20

Najszczersze kondolencje składam rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym...Przemek był dobrym chłopakiem, zawsze było można się pośmiać i porozmawiać spokojnie... Spoczywaj w pokoju.. Droga Rodzina Przemka, jestem z wami...:( [*]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych