Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijany Diabeł zabił Przemka :: zobacz komentowany artykuł

544 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 12:46

Ochrona jest do dupy, większość z nich była karana, z chłopakami z ochrony stoją często ich przydupasy, cwaniaki którzy się panoszą i szukają zaczepki oraz udają kozaków bo znają ochrone. Może nie jest to do końca błąd ochrony, ale w jakimś stopniu napewno ich to dotyczy. " Nie lejcie się w klubie, wyjdźcie na zewnątrz " - tak reaguje ochrona.

#22 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 13:34

rozmawialam z chłopakiem ktory widzial wszystko przez okno i nawet ciezko bylo mu zadzwonic na psy bo sie bal wyjsc. berliniaka powinni zamknac bo wpuszczaja tam gnoji nawet nie sprawdzaja dokumentow. a tych psow co pełnili sluzbe powinni zwolnic bo tez sa winni ze nie pomogli biednemu przemusiowi pozwalniac sku***synow w.u to policja to ku*** i medy spoleczne. niech lekka ziemia mu bedzie. dobranoc przemku.

#23 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 13:42

niby sa kamery przy komedzie i co nic nie widzieli ze morduja przemka poly je***e. diabla skazac na smierc. zycie za zycie. artek tez cwaniak syn pawlowskiego tez w tym uczestniczyl i wypuscili go to byl wspol udzial. cwaniaczki trzech na jednego najpierw skopac a potem zabic . je***e niech ktorys z nich mi sie pokarze to bedzie bity na kazdym kroku. zegnaj przemku

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 13:56

Mala mozesz powiedziec cos wiecej o tych co uczestniczyli w tym morderstwie.Gdzie mieszkaja??gdzie sie ucza??Ile te gnoje maja lat??Dlaczego psiarnia ich wypusciła??Mowisz ze było ich trzech??Co to za frajerstwo było?? jaki artek jaki pawłowski??Bedzie LINCZ.Wyrwiemy chwasty.-PRZEMKU NIGDY CIEBIE NIE ZAPOMNIMY-

#25 ~zasraniec~

~zasraniec~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:09

Mojego brata tez pobili przy samej komedzie ze dwa lata temu

Pewnie był mlonem i dostał w papę

#26 ~mene~

~mene~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:13

rzeby ku*** zgnily za kratami . rzebym ich wzia w swoje rece to bym im ucinal palce jeden za drugim i az bym doszet do glowy, a ci ochraniarze chyba do huja pana byli z nimi w zmowie jak im bylo ruszyc d*** z tego burdelo bumbum . te psy pier***one terz jakosi pul roku temu terz jebańce niechcieli przyjąć zgloszenia za pobicie , i psy je***e muwią ze my pijań a jak moja mama powiedziała zeby dali balonik zeby chuchac i ze oni terz zeby chuchali to odrazu zamkneli .e i przyjeli zgłoszenie. psy muwą że spali podobno a oni ku*** byli naje***i.

#27 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:16

pawlowski mial kiedys bar krolewski artek to jego syn mieszka na wojska polskiego

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:17

dokładnie, ponapijali sie

#29 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:19

byl diabel artek ijeszcze jeden tego trzeciego nie pamietam ksywy

#30 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:23

Mala mozesz powiedziec cos wiecej o tych co uczestniczyli w tym morderstwie.Gdzie mieszkaja??gdzie sie ucza??Ile te gnoje maja lat??Dlaczego psiarnia ich wypusciła??Mowisz ze było ich trzech??Co to za frajerstwo było?? jaki artek jaki pawłowski??Bedzie LINCZ.Wyrwiemy chwasty.-PRZEMKU NIGDY CIEBIE NIE ZAPOMNIMY-

pawlowski mial kiedys bar krolewski artek to jego syn on mieszka na wojska polskiego

#31 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:26

policja sie tlumaczy dla radia ze ludzie pokali nie w te dzrzwi zeby pomogli przemkowi
zywe jaja

#32 ~mene~

~mene~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:35

na dzień pier***onej polici idziemy wszyscy po komede biesicie wszyscy koleguw i idziemy z zniczami . najwieksze kodolecje dla jego mamy życzy karol od marzeny

#33 ~ZAŁAMANA ELCZANKA~

~ZAŁAMANA ELCZANKA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:38

Nie moge uwierzyc w to co sie stalo szok!!!!!!!!!!znalam przemka byl moim sasiadem lzy cisna mi sie do oczu jak pomysle ze sliwy juz nie ma.Gdzie byla policja....jak sa potrzebni to ich nie ma wstyd,gdzie byla matka tego gnoja niech zgnije wiezieniu A co chodzi o berliniak to trzeba ta bude zamknac, tam wiecznie byly bujki.Trzeba zadzwonic do telewizji niech zobacza ludzie jaka mamy policje w ełku.JESTEM W SZOKU....

#34 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:41

jutro jest dzien policjanta jezeli ktos to czyta to niech przyjdzie i wescie swoich znajomych kolegow kolezanki pod komeda zrobimy protest policjantom ze tak reaguja wescie ze soba znicze dam wam znac o ktorej godzinie

#35 ~SaSiadka Przemka~

~SaSiadka Przemka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:44

To jest najgorsza Tragedia jaką znam.Znałam Przemka tyle lat...był zajebistym chłopakiem...A tu dostaje telefon że nie żyje.Wmurowało mnie...byłam w szoku a Później wybuchłam płaczem.NIE MOGłAM W TO UWIERZYć!!Jaki sk**wysyn wsadził kose??(pomyślałam)Takich Gówniarzy 16 letnich to tylko to wiezienia na 25lat a jak można to DOŻYWOCIE!!Najgorsze było to że to się działo pod komendą POLICJI i nikt z nich nie wyszedł...Gdzie byli te zasrani ochroniarze??Czy krzywda ludzka nikogo już nigdy nie ruszy?? Współczucia P.Halinie i jej Rodzinie.$liwa Zawsze byłeś zajebistym sąsiadem.

#36 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:44

jezeli to czytaliscie odpiszcie czy ktos przyjdzie????????????????????

#37 ~***żal****~

~***żal****~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:45

je***y Djabeł jak pamiętam mieszkal on na kościuszki taki . jak on nie zasługuje by żyć sam mi wiele razy groził ale żeby człowieka zabić niech łajza gnije w perdlu do końca życia ...wielkie wspułczucie dla rodziny Przemka......... :(

#38 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:47

to co przylanczacie sie do protestu pod zaje***a komenda

#39 ~:(:(~

~:(:(~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:51

Zamknąć ten "" pseudo"" klub berliński !! sama dzieciarnia się tam bawi klub obok policji ale policja nigdy tam nie trafia !!! Fakt czasu się nie cofnie ale można uchronić innych przed takimi sytuacjami !! Dziwne jest to że policji nigdzie nie było , jak tak można !! PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH !!! CO DO OOCHRONY koksy < zero inteligencji > POZWALNIAC WSZYSTKICH ZAMKNĄĆ KLUB !!!! ŚPIJ SPOKOJNIE PRZEMKU

#40 ~elo~

~elo~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 14:57

ełczanie zrobcie cos tak nie moze byc nie zostawiajcie tego tak pokascie wszystkim ze nie jestescie obojetni...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych