Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pijany Diabeł zabił Przemka :: zobacz komentowany artykuł

544 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 16:51

to nie jest czlowiek tylko bestia

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 16:58

CZY KTOS WIE KIEDY PRZEMKA CHOWAJA?????

#63 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:07

wszystko co tu piszecie to są groźby karalne.Wiec radze panować nad słownictwem. I przypominam że po adresie ip bardzo łatwo jest ustalić kto co pisze na forum. A tak swoją drogą proponuję zanim zaczniecie protest poprawić ortografię. Bo na razie to mam wrażenie że same głąby tu piszą.

Słuchaj,,, czepiasz się do pisowni????????to jest reakcja młodzieży zbulwersowanej na śmierć Przemka, bo mają rację że nigdy was niema tam gdzie naprawdę jesteście potrzebni,,,,stało się to pod komendą,,,,jak mają czuć się bezpieczni? jeżeli jesteś taki wyuczony i wyszkolony to gdzie byłes jak Przemka mordowano??????????? i na dodatek wyczuwam w tobie ironię na ten protest................... wcale się nie dziwię..... nie wzrusza ciebie to ....bo to nie twego syna zamordowano.......niczym się nie różnisz od autorów tego słownictwa tyle że w bardziej kulturalny sposób...............jeżeli jesteś taki mądry to to zrozumiesz.....................

#64 ~MARZENA~

~MARZENA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:16

CZY KTOS WIE KIEDY PRZEMKA CHOWAJA?????

jutro będzie wystawiony w kostnicy o 9 rano

#65 ~PaweŁ~

~PaweŁ~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:19

Nie znam Przemka...ale całą sytuacją jestem zbulwersowany... naprawdę wieczorami tam tędy strach jest chodzić..i w wielu miejscach też !! Trzeba naprawdę coś zrobić z Tym... ile jeszcze nie winnych osób musi zginąć..żeby ktoś z "góry" był łaskaw ruszyć palcem i zacząć działać? Dokładnie zgadzam się z przed rozmówcami, POLICJA widzi tylko ludzi,którzy nie przechodzą na pasach.. łupią pestki na ławkach, palą fajki na przystanku, czy piją piwo na torach i innych miejscach... a nie ma ich NIGDY gdy dzieje się TRAGEDIA!! a Paranoją jest to że akcja działa się pod ich "nosem" !! KONIECZKI ŁĄCZĄ SIĘ Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI PRZEMKA (*)

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:21

marzena i dobrze piszesz jestem za..

#67 ~ostra1605 xxxcentrumxxx~

~ostra1605 xxxcentrumxxx~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:22

spoczywaj w pokoju przemus...znalam tego gnojka i bym sie nie spodziewala tego po nim ale teraz niech sam zginie za to co zrobil przemkowi :(:(:( smieciu smaz sie w piekle jak cie zabija frajerze..a psiarnia tez najlepsza jest... sie wpier***aja w to co nie trzeba a gdy ich potrzebujemy to nigdy ich nie ma... oni tez powinni za to odpowiedziec.. xxxxxspij spokojnie przemusxxxxxx centrum zawsze z toba

#68 ~konieczki~

~konieczki~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:22

To smutne. Panie czuwaj nad jego duszą. Módlmy się. :(

#69 ~KOLEZANKA~

~KOLEZANKA~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:27

TRZEBA ZADZWONIC DO TELEWIZJI NIECH ZOBACZA CO SIE DZIEJE W EŁKU.JESTEM KOLEZANKO PRZEMKA ZNALISMY SIE 13 LAT OBECNIE JESTEM ZAGRANICA I POSTANOWILAM WRAZ Z RODZINA NIE WRACAC DO EŁKU BO AZ STRACH...PRZYZNACIE MI RACJE . SKAD MAM WIEDZIEC ZE KOLEJNA OSOBA NIE BEDZIE MOJ SYN.....

#70 ~moniczqqa~

~moniczqqa~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:46

Sprostowanie:
PO 1: Przemka dziewczyny tam nie było jak piszą w tej gazecie..
PO 2: Przemka siostra nie ma chłopaka tylko MĘŻA..!!
Niewiem jak gazeta może pisać takie głupoty.. :((

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:51

PO 2: Przemka siostra nie ma chłopaka tylko MĘŻA..!!

Ale tu chodzi o siostrę cioteczną a nie rodzoną

#72 ~wojo~

~wojo~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:53

Słuchaj,,, czepiasz się do pisowni????????to jest reakcja młodzieży zbulwersowanej na śmierć Przemka, bo mają rację że nigdy was niema tam gdzie naprawdę jesteście potrzebni,,,,stało się to pod komendą,,,,jak mają czuć się bezpieczni? jeżeli jesteś taki wyuczony i wyszkolony to gdzie byłes jak Przemka mordowano??????????? i na dodatek wyczuwam w tobie ironię na ten protest................... wcale się nie dziwię..... nie wzrusza ciebie to ....bo to nie twego syna zamordowano.......niczym się nie różnisz od autorów tego słownictwa tyle że w bardziej kulturalny sposób...............jeżeli jesteś taki mądry to to zrozumiesz.....................

Boże chroń nas przed taką młodzieżą. Gdzie wasi nauczyciele. Pewnie tylko o podwyżkach umieją mówić. Nie wiedziałem, że edukacja w Ełku stoi na tak niskim poziomie....

A jeżeli chodzi o wasz pożal się boże protest... jakie to dziecinne. Będziecie stać ze zniczami i co???? Jak pajace. Ty;lko czyste DRESY załóżcie by obciachu nie było.

I jeszcze krzyczycie " zadzwońcie do telewizji" hehe. Jak ktoś mocny w gębie to powinien zadzwonić, a nie tylko wypisywać żeby inni zadzwonili. I co myślicie, że przyjadą telewizorki???? Ja wątpię.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 17:58

Nie masz serca, to ty robisz z siebie pajaca bo wypisujesz takie rzeczy byś sie wstydził żałosny PALANCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:04

Boże chroń nas przed taką młodzieżą. Gdzie wasi nauczyciele. Pewnie tylko o podwyżkach umieją mówić. Nie wiedziałem, że edukacja w Ełku stoi na tak niskim poziomie....

A jeżeli chodzi o wasz pożal się boże protest... jakie to dziecinne. Będziecie stać ze zniczami i co???? Jak pajace. Ty;lko czyste DRESY załóżcie by obciachu nie było.

I jeszcze krzyczycie " zadzwońcie do telewizji" hehe. Jak ktoś mocny w gębie to powinien zadzwonić, a nie tylko wypisywać żeby inni zadzwonili. I co myślicie, że przyjadą telewizorki???? Ja wątpię.

juz dzwonilismy i czekamy postaramy sie o to zeby przyjechali jak nie tu to gdzie indziej sprobujemy

#75 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:05

eeej nasza policja moze sama w gacie srala albo spali naje****kto to slyszal zeby na komedzie byla meta?????????? sprzedaja wodke i papierosy a do tego sami pija!!!!!!!!!!!! a taki **** sam ćpa i co nic mu nie zrobia bo PIES PSA NIE UGRYZIE h*je jeba**a PRZEMEK to muj dalszy brat...... h** z taka policja...a ten diabel to mateusz?????????????????? tak?????

#76 ~MARZENa~

~MARZENa~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:05

Słuchaj,,, czepiasz się do pisowni????????to jest reakcja młodzieży zbulwersowanej na śmierć Przemka, bo mają rację że nigdy was niema tam gdzie naprawdę jesteście potrzebni,,,,stało się to pod komendą,,,,jak mają czuć się bezpieczni? jeżeli jesteś taki wyuczony i wyszkolony to gdzie byłes jak Przemka mordowano??????????? i na dodatek wyczuwam w tobie ironię na ten protest................... wcale się nie dziwię..... nie wzrusza ciebie to ....bo to nie twego syna zamordowano.......niczym się nie różnisz od autorów tego słownictwa tyle że w bardziej kulturalny sposób...............jeżeli jesteś taki mądry to to zrozumiesz.....................Halinko Aniu i Kamilu składamy wyrazy głębokiego współczucia...i żalu...Niech Przemuś spoczywa w spokoju....

#77 ~TezMamNaImiePrzemek~

~TezMamNaImiePrzemek~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:13

Piszą błędnie, czy bezbłędnie, to bez różnicy. Ważne jest to, co czują... Nie każdy może być magistrem... Wojo czepiasz się, że nie umiemy ortografii. A Wy mieliście jakieś szkolenia policyjne? Po tym, co się stało nie sądzę. Do rzeczy. Nie ważny jest wiek "Diabła". Jak skończy osiemnastkę, i tak go wsadzą na długo do pudła. Dopóki nie jest dorosły, dostanie kuratora albo pójdzie do poprawczaka. Ciekawe, co by się z nim stało, jakby wyskoczył bez noża...
Z resztą nie ważne... Pokój z Tobą Przemku. Śpij dobrze...

#78 ~Ełczanka~

~Ełczanka~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:27

Macie rację Policja wie jak wlepić mandat za nie przejście na pasach, za picie w miejscu publicznym itp ... Fakt za każde spisanie maja ok.2 zł wiadome trzeba spisać jak najwięcej osób by zarobić. Ale dlaczego nie było reakcji?? na krzyki dziewczyny? Wiadomo kobiety maja piskliwy głos słyszał ja każdy tylko nie Policja czyżby mieli takie zabezpieczenie że w środku nie słychać co dzieje sie na zewnątrz?? Jakim cudem dyżurny na policji nie może ruszać sie z miejsca?? Przecież to jest tak głupie że aż śmieszne... Diabełek...16 latek... kumpel z podwórka;/ okazał się takim .m??!! nie pomogło nic żadne prośby ..on dalej chciał być lepszym od innych w tej sytuacji nie mogę go określić kolegą jedynie śmieciem...Śmierć za śmierć!! Śliwa miał przed sobą zajebistych parędziesiąt lat życia... Licze na sprawiedliwy wyrok...bo 8 lat więzienia czy tam więcej nie przywróci życia Przemka... ;( ;( ;( ;( ;(

#79 ~wojo~

~wojo~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:36

Wojo czepiasz się, że nie umiemy ortografii. A Wy mieliście jakieś szkolenia policyjne? Po tym, co się stało nie sądzę.

Tak dla porządku to nie jestem policjantem...

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2008 - 18:39

Jaki poprawczak ???jaki kurator???Ludzie co wy mowicie.Jak nie wiecie to nie piszcie takich głupot.TEN GNOJEK według kodeksu karnego jest nieletni.Nieletnim jest osoba do 17 roku życia która ukonczyła 15 lat.Za najciezsze czyny w tym zabójstwo pod kazda postacia moze odpowiadac jak dorosły.WIEC NIECH GNOJEK ODPOWIADA JAK DOROSŁY.Rodzina powinna wnioskowac do sadu o sadzenie tego gnoja jak dorosłego.ten padalec zadał kilka ciosów nożem celował w serce wiec ten . chciał zabić.skoro chciał zabić jest zabójca.Jego wiek w tej sprawie nie ma najmniejszego znaczenia to nieletni morderca niech dojebia mu DOŻYWOCIE.----PRZEMEK SPOCZYWAJ W POKOJU------

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych